Hotel-M Étterme Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel-M Étterme Hajdúszoboszló vélemények

2022. április 2.családjával járt itt
3 napot töltöttünk el a hotelbe.Jól éreztük magunkat.Nagyon kedvesek voltak.Elégedettek voltunk a kiszolgálással,étellel,tisztasággal.A wellness részlegük megfelelő volt.A levest hiányoltuk az ebédből.Bőséges reggeli volt.A vacsora és az időpont megfelelő volt.Csak ajánlani tudom ismerőseimnek.
Átlagos 2020. január 11.a párjával járt itt
Kicsit furcsának találtuk, hogy a teljes ellátásban az ebéd mellé nem jár egy pohár üdítő, esetleg egy kávé. A konyha , az ételek segítségével vissza repített a múltba. Kb. 10-20 évet, amikor csak a rántott hús , hasábburgonya, rizs létezett. Szegényes választék volt és furcsa, ebédre csak főétel, vacsorára leves , főétel + desszert volt.