Igazi finom strand ételek

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Kiváló 2017. februárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. február 7.
Egy egész napot töltöttünk az Aqua Palace-ba a családdal együtt.
Az étkezdében a személyzet kedves volt, igazi menza jellegű a kiszolgálás. Mindenki sorba áll a kis tálcájával választ a napi menü kínálatból, vagy ha az nem tetszik akkor válogathat még rengeteg finomságból.
Az ételek egyszerűek és finomak. Sült krumplit ettünk rántott hússal. A krumplit frissen előttünk sütötték a hús akkora volt, hogy két tenyerünkön nem fért volna el.
Az ételek mellé lehet választani többféle savanyúság közül plusz ketchup, majonéz, valamint evés után minden féle finom desszertből.
A hangulat egy kicsit nyüzsgős déltől 2-ig folyamatosan járnak az emberek enni. A helység elég tágas mindenki elfér nem volt különösebb fennakadás.
Mi másodszor jártunk itt, de most is elégedettek voltunk mindennel.
Ár / érték arány:Kiváló

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem további értékelései

2024.03.23a párjával
Nem a gundel étterem. Nyilván a kedves szép kártyás vendégek akik még a tányért is megennék mert "fizettek" érte mentalitásúak, azoknak semmi sem lesz jó ígyse úgyse. Ez az étterem arra hivatott, hogy egyszerű, viszonylag gyors ételekkel kiszolgálja a fürdőzőket. Respekt a türelemért minden...
2023.03.22a párjával
2023 03 22. Csak egy friss sültkrumplit ettem volna, de valószínűleg az előző napit kaptam. Száraz szivacsos, hideg! Visszaadtam javasoltam, hogy egyék meg és szégyeljék magukat, hogy ilyet ki mernek adni!
2022.10.14a párjával
11-én többet számláztak. 12-én még nem volt dél, de már hideg volt az ebéd. Számlát nem adtak. A kiszolgáló kézzel csipegetett az ételekből.
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló