Éhesek voltunk

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló a térképen

2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. július 11.
Nyaralásunk alkalmával jártunk az étterembe az unokákkal. Eddig csak kivülről ismertük a helyet, de most étkezésünk helyéül választottuk.
A választék megfelelő volt, a kiszolgálás gyors, ugyan nem voltak sokan. Az ételek finomak voltak, az adag is megfelelő volt. A helyiség tiszta, a személyzet gyors volt. Meg voltunk elégedve. Biztos visszatérünk még.

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem további értékelései

2024.03.23a párjával
Nem a gundel étterem. Nyilván a kedves szép kártyás vendégek akik még a tányért is megennék mert "fizettek" érte mentalitásúak, azoknak semmi sem lesz jó ígyse úgyse. Ez az étterem arra hivatott, hogy egyszerű, viszonylag gyors ételekkel kiszolgálja a fürdőzőket. Respekt a türelemért minden...
2023.03.22a párjával
2023 03 22. Csak egy friss sültkrumplit ettem volna, de valószínűleg az előző napit kaptam. Száraz szivacsos, hideg! Visszaadtam javasoltam, hogy egyék meg és szégyeljék magukat, hogy ilyet ki mernek adni!
2022.10.14a párjával
11-én többet számláztak. 12-én még nem volt dél, de már hideg volt az ebéd. Számlát nem adtak. A kiszolgáló kézzel csipegetett az ételekből.
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló