Trabant a teraszon

Sunny Corner Terasz és Bár HajdúszoboszlóSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló a térképen

Átlagos 2022. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. május 22.
Erre a helyre emlékeztem mások értékeléseiből, ezért estefelé a szállásra visszafelé menet célzottan betértem ide. Biztos mindenre, így erre is van igény a nyaralók körében, de nekem őszintén szólva meglehetősen "test-idegen" egy ilyen romkocsma ebben a városban és a lakótelepi környezetben is. Attól, hogy Budapest belvárosában egymást érik a romkocsmák, szerintem nem feltétlenül szükséges, hogy a vidéki városokban is legyenek.
A másik elvi problémám pedig az, hogy a romkocsma és a retró ne legyen már egyenlő az igénytelenséggel, elnyűtt bútorokkal és a tisztaság hiányával. Az jópofa, hogy egy piros-sárga trabant van betolva a teraszra, pótkerékkel, de ettől még nem lesz egy hely igényes vagy jobb színvonalú.
Hétvégenként zenés bulikat szoktak tartani, némi italakcióval kombinálva, ami 1000 Ft alatti akciót jelez (pl. gin+tonik, vodka+narancs, whisky+cola, 1-1 adott italmárkával).
Az italkínálat kommersz, emiatt nem drága a normál árazás sem, legalábbis a fővárosi árakhoz képest.
Nyári szezonban nemcsak bent van italpult, hanem a kinti teraszon is.
Amikor mi ott jártunk, még kihalt volt a környék, és inkább a nyugdíjasok és a gyerekes családok keresték fel a várost, viszont nyáron, esténként teltház gyakori.
Focimeccseket is közvetítenek, szerencsére azt is megúsztam.
Az én rendelésem érdektelennek mondható, mert csak egy colát ittam.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Sunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - EgyébSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - EgyébSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - EgyébSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - EgyébSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - EgyébSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - EgyébSunny Corner Terasz és Bár Hajdúszoboszló - Egyéb

Sunny Corner Terasz és Bár további értékelései

2019.02.03barátokkal
Barátokkal voltunk itt, de nem hiszem hogy többet fogunk ide jönni. Utólag rájöttem, hogy nem szeretem a romkocsmákat. Abszolút nem az én világom, a lelakott díványon inni a sört a retro tv mellett amire rá van téve a faszenes kovácsoltvas vasaló. A székek kényelmetlenek, a borok drágák. De...
2016.07.16barátokkal
A Sunny Corner hajdúszoboszlói viszonylatban a maga romkocsmás imázsával egyedülálló. Nem bántuk volna, ha az itallap is nyújt valamit, de hát itt még a kimért bor is csak a Szeremley pincészet másfeles gasztro-kiszerelésű tételeire szorítkozik, egyetlen komoly bor sincs a sörök és a tömények...
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron