4200 Hajdúszoboszló, Hőforrás u. 2/a

Admirális Panzió Hajdúszoboszló értékelése:

29. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
65. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Admirális Panzió Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Admirális Panzió az Aqua-Palace élményfürdő közelében található, Hajdúszoboszló városközpontjában. A panzió kényelmes szállást és családias wellnessrészleget kínál vendégeinek.

Admirális Panzió Hajdúszoboszló képei

Admirális Panzió Hajdúszoboszló vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Központi elhelyezkedésű, közel a fürdőhöz és a sétáló utcához. Tágas,szép apartman. Az éttermet kibővítették, hangulatos. Finom ételek. Kedves, segítőkész a személyzet. Szerintem Hajdúszoboszló strandja és fürdője a legjobb az országban. Ajánlani tudom, főleg a nyári időszakban. A strandon finomakat főznek a bográcsokban, mindent megkapsz ami szem-szájnak ingere.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy előnye, hogy közel van a gyógyfürdőhöz. Ez nekünk a kezelések miatt fő szempont volt. A szoba szükös volt ketten kerülgettük egymást, hogy ne ütközzünk össze. Ami nagyon zavaró volt, hogy az ételszag az étteremből, ami a földszinten helyezkedik el,este tódult fel a szobába. A tisztaság megfelelő volt.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6.
Az éttermében voltunk ebéden. Amióta kibővítették hangulatosabb lett.
Az ételek elnevezése romantikus, egyébként jó ízüek. A tálalás egyszerű, a felszolgálás rendes, a kategóriának megfelel.
A borlap kínálatát nem fedi le a valóságos készlet.
Az aperitivek ára igen baráti. Kellemes az asztaldekoráció.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Frissen felújított kellemes panzió. Kemencés étteremben fantasztikus ételek és olyan finoman elkészített limonádét még sehol nem ittam,mint itt. A személyzet rendkívül kedves,lesik minden óhaját a vendégnek. Van szauna és a gyógyfürdő sincs messze. Vendégek tb beutalóval az Aurumban is kezeltethetik magukat. Szobák nem túl nagyok,de tiszták és a célnak nagyon megfelelnek.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vacsorára tértünk be. Az étlap kínálata halételekre orientált, de az is jól lakhat, aki nem szereti a halat. A személyzet nagyon kedves, barátságos. Figyelnek a vendégre, nem váratnak. Az étel finom és nagyon friss volt, forrón szolgálták fel. Nem mirelit alapanyagokból készült. Tisztaság és udvariasság terén is példamutatók.

Villa Toscana
Érvényes: 2020.06.25-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 16.250 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Atlantis relax (min. 4 éj)
Napi árak

HajdúszoboszlóX