Admirális Panzió Hajdúszoboszló

Admirális Panzió Hajdúszoboszló
Admirális Panzió HajdúszoboszlóAdmirális Panzió Hajdúszoboszló
Admirális Panzió HajdúszoboszlóAdmirális Panzió Hajdúszoboszló

Admirális Panzió Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Admirális Panzió az Aqua-Palace élményfürdő közelében található, Hajdúszoboszló városközpontjában. A panzió kényelmes szállást és családias wellnessrészleget kínál vendégeinek.

4Szolgáltatás
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Admirális Panzió Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
Központi elhelyezkedésű, közel a fürdőhöz és a sétáló utcához. Tágas,szép apartman. Az éttermet kibővítették, hangulatos. Finom ételek. Kedves, segítőkész a személyzet. Szerintem Hajdúszoboszló strandja és fürdője a legjobb az országban. Ajánlani tudom, főleg a nyári időszakban.
Átlagos 2014. október 31.a párjával járt itt
Nagy előnye, hogy közel van a gyógyfürdőhöz. Ez nekünk a kezelések miatt fő szempont volt. A szoba szükös volt ketten kerülgettük egymást, hogy ne ütközzünk össze. Ami nagyon zavaró volt, hogy az ételszag az étteremből, ami a földszinten helyezkedik el,este tódult fel a szobába. A tisztaság megfelelő volt.
Admirális Panzió Hajdúszoboszló - Külső képAdmirális Panzió Hajdúszoboszló - Külső képAdmirális Panzió Hajdúszoboszló - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 6.családjával járt itt
Az éttermében voltunk ebéden. Amióta kibővítették hangulatosabb lett.
Az ételek elnevezése romantikus, egyébként jó ízüek. A tálalás egyszerű, a felszolgálás rendes, a kategóriának megfelel.
A borlap kínálatát nem fedi le a valóságos készlet.
Az aperitivek ára igen baráti. Kellemes az asztaldekoráció.
Átlagos 2013. május 10.családjával járt itt
Frissen felújított kellemes panzió. Kemencés étteremben fantasztikus ételek és olyan finoman elkészített limonádét még sehol nem ittam,mint itt. A személyzet rendkívül kedves,lesik minden óhaját a vendégnek. Van szauna és a gyógyfürdő sincs messze. Vendégek tb beutalóval az Aurumban is kezeltethetik magukat. Szobák nem túl nagyok,de tiszták és a célnak nagyon megfelelnek.
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Vacsorára tértünk be. Az étlap kínálata halételekre orientált, de az is jól lakhat, aki nem szereti a halat. A személyzet nagyon kedves, barátságos. Figyelnek a vendégre, nem váratnak. Az étel finom és nagyon friss volt, forrón szolgálták fel. Nem mirelit alapanyagokból készült. Tisztaság és udvariasság terén is példamutatók.