4200 Hajdúszoboszló, Jókai sor 17/a

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló értékelése:

19. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
35. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Ilona Apartman I. Hajdúszoboszló központjában, a Strand és Aquapark főbejáratával szemben, 100 m-re található.

Családdal, gyerekekkel, babával, esetleg kettesben párjával utazna, az Ilona Apartman Hajdúszoboszlón ideális választás.
...Tovább >>

Kényelmes apartmanjainkban franciaágyas hálószobák, teljes körűen felszerelt konyhák, zuhanyzós fürdőszobák és teraszok találhatók.
A kétszobás, családi apartmanokban amerikai konyhás nappali, étkező van.
Minden apartman klímatizált, melynek használaltát a szoba ára tartalmazza!
Apartmanjaink pótágyazhatóak és bababarát eszközöket biztosítunk!
0-3 éves kor között, szülővel egy szobában lévő gyermek szállása ingyenes!
Zárt parkoló, wifi, szobaszéf, hajszárító, pipere bekészítés az árban!
Elő- és uószezonban ingyen transzfer a vasútállomásra és vissza!

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló képei

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 28.
Az interneten találtunk rá, erre az àlom szállásra. A felszereltsége, elhelyezkedése kiválló. Ilonától sok segítséget kaptunk (segítség a kezelések intézésében, bejutás a vasútállomásról). Nagyon jól esett, hogy érkezésünkkor kis ajándékokkal kedveskedett. A szállás kiválóan alkalmas a pihenésre, ismerőseinknek is fogjuk ajánlani.
Válasz az értékelésre - 2020. november 3.
Nagyon szépen köszönöm! Szeretettel visszavárjuk Önöket márciusban!

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 14.
Végre eljutottunk azIlona Apartmanba, amit már nagyon vártunk. A tulajdonos Ilona már ott várt minket, ajándékokkal kedveskedett nekünk,ez a figyelmesség nagyon esett. A szállás az ígértnek megfelelő volt, mindennel ellátva. Olyan kényelem, tisztaság fogadott minket, mintha otthon lennénk. Ilona vasárnap délután átkísért minket a fürdőorvosához.
Válasz az értékelésre - 2020. november 3.
Köszönöm szépen a kedves szavakat!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Jó ide visszatérni! Mindig a meg szokott tisztaság, nyugalom, és kellemes környezet fogad! A házigazdák szívélyesek, figyelmesek, segítőkészek! Példa értékűen vezetik ezt a családi vállalkozást! Kívánok nekik jó egészséget, és hogy még sokszor találkozzunk!Azoknak az embereknek ajánlom, akik szeretik a szépet, a tisztaságot, és a családias légkört!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Évek óta visszajárunk, mert nagyon kényelmes, tiszta, jól felszerelt minden lakrésze! Szívélyesek a házigazdák, amennyiben szükséges, mindenben segítenek! Látszik rajtuk, hogy szeretik a vendéglátást, amit csinálnak. Szívesen ajánlom mindenkinek, mert ez az a hely, ahol azt kapja a vendég, amit az ismertetőben olvas, és lát!
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Nagyon szépen köszönöm Katika! Szeretettel visszavárunk benneteket bármikor!

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Egy hetet töltöttünk az Ilona apartmanban. Interneten találtam rá. Nagyon jónak tűnt, így rögtön le is csaptunk rá. Kényelmes, jól felszerelt apartman. Sok szállásadó példát vehetne róla. Minden a megbeszélés szerint történt. Vasárnap érkeztünk, és le volt szervezve az orvos. Már másnaptól kaptuk a kezeléseket. Az étkezés is le volt rendelve.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Nagyon szépen köszönöm az ajánlást és visszavárjuk Önöket!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Ha Hajdúszoboszlón pihenünk mindig az Ilona Apartmanban szállunk meg. A tulajdonosok kedvesek, segítőkészek. Az apartman felszerelése tökéletes. A tisztaság kiváló. Nagyon közel van a fürdő. A tulajdonos segítségével az orvosi vizsgálatokat is meg tudtuk oldani ami megmentett bennünket a hosszú várakozási időtől.
Válasz az értékelésre - 2019. február 26.
Nagyon szépen köszönöm az ajánlást! Továbbra is szeretettel várjuk Önöket Hajdúszoboszlón az Ilona Apartmanban!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Másodszor szálltunk meg az apartmanban és ha Hajdúszoboszló lesz az uticélunk,megint azt választjuk. A szállás minden igényünknek megfelelt. Tisztaság,jól felszerelt konyha,kellemes meleg,megfelelő bútorok,szép fürdőszoba várt minket. A gyógyfürdő közelsége is fontos volt számunkra. A szállásadóink nagyon kedvesek voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. február 6.
Nagyon szépen köszönöm pozítiv véleményt. Szeretettel várom újra apartmanomban!

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Kitűnő helyen van és nagyon jó elrendezésű apartman. Nagyobb család részére is kiváló az emeleti apartman. A fogadtatás, segítőkészség a felszereltség nagyszerű volt. Mindenképpen ajánlom mindenkinek. A közelben lehet félpanziós étkezést is kérni, de az önellátáshoz is minden megtalálható. Van vasaló, ruhaszárító is a kitűnően felszerelt konyha mellett.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a fogadtatás is elbűvölt bennünket. Kedves, szolgálatkész emberek vártak, és az apartman bemutatásakor egyéni kivánságunkat is készséggel teljesítették. Ott tartózkodásunk alatt volt a születésnapom, és kezelésről hazajövet várt a virág és a pezsgő. Úgy intézték, hogy ne zavarjanak. Nagy örömöt okoztak.

Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.11.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 50.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.807 - 14.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX