Apartman Ilona II. Hajdúszoboszló

Apartman Ilona II. Hajdúszoboszló
Apartman Ilona II. HajdúszoboszlóApartman Ilona II. Hajdúszoboszló
Apartman Ilona II. HajdúszoboszlóApartman Ilona II. Hajdúszoboszló

Apartman Ilona II. Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Ilona Apartman II. Hajdúszoboszló üdülőnegyedében, a Mátyás király sétány folytatásában, a hársfákkal övezett Bánomkerti úton található. Ez a szállás Hajdúszoboszlón nem fekszik ugyan közvetlenül a fürdő mellett, de az oda vezető 20 perces sétát kárpótolja az itt található csend, nyugalom, jó levegő.

3Szolgáltatás
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Apartman Ilona II. Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. június 25.a párjával járt itt
2018. 06. 22-24-ig tartózkodtunk itt a férjemmel,önellátós megoldást választottunk. A szobafoglalást interneten keresztűl intéztem. SZÉP kártyával fizettünk. A szállás a fürdőtől egy kisebb sétával elérhető egy csendes kis utcában van. A szállás egyszerű, de nagyszerű, tiszta, jól felszerelt, (pl.
Apartman Ilona II. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona II. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona II. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona II. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona II. Hajdúszoboszló - Medence/kertApartman Ilona II. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona II. Hajdúszoboszló - Egyéb