Kenyeresné: Az eső ellenére pihentető napok - Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Az eső ellenére pihentető napok

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
A wellness szolgáltatások kiválóak , nagyon dicsérjük a masszőr hölgyet.
A vacsoránál az étel választás nem teljesen elégített ki bennünket. Úgy tűnt, hogy a többségben jelen lévő orosz/ukrán vendégeknek kedvezett az ízvilág , hiányoztak a magyaros ízek.

Étkezés:

Szeretnéd követni Kenyeresné felhasználót?    Igen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Damjanich utca 10.

2019. augusztus 12.
Nagyon régóta ki szerettük volna próbálni a hotelt. Nagyon jó helyen fekszik, csak egy utcán átsétáltunk a fürdőbe, mikor esett, ez nagyon nagy előny volt. Ha utcára néz az ablak, este kicsit hangosabban beszűrődik a zene, de ez még tűrhető. A szúnyoghálót hiányoltam, hisz a legtöbb szállodában...

2019. július 24.
Másodjára voltunk itt, és nem utoljára . Tiszta minden, kiváló a wellness részleg , tiszták a medencék , a szaunák szuperek , az ételek fenomenális , kiszolgálás szuper , kedvesek. Kényelmes az agy , a terasz nagy , a klíma , a tisztaság .... ajánlom mindenkinek !!!!!!

2019. július 13.
A szálloda szép, tiszta, jó illat volt bent végig. A személyzet nagyon kedves volt minden részen. A wellness rész nagyon jó volt. A reggeli és vacsora során bő választék volt, az ételek finomak, a pincérek kedvesek. Üdvözlő italként koktélt kaptunk.Az egész hotelben csend volt, kellemesen...

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fürdőrészleg, fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2019-12-22
 - Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szórakoztató programokkal, meglepetés bekészítéssel, süti és forralt borral két alkalommal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-29
 - Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-22