Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
1. helyezett Hajdú-
szoboszló

4200 Hajdúszoboszló, Damjanich utca 10.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
5. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló képei

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
A 60. születésnapomon érkeztünk, nagyon jól éreztük magunkat, kényelmes szoba, jó éttermi ellátás, és a welnes részleg is kitűnő volt. Jó pihenésben volt részünk.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
A hotel közvetlenül a fürdővel szemben, a település központjában van. 4 beltéri és 1 kültéri medence tartozik hozzá. Beltéren szaunavilág is várja a vendégeket. Az ételek ízletesek voltak, a választék bőséges. Gyerekeknek animációkat, kézműves foglalkozásokat is tartanak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Nagyon Jól éreztük magunkat. Kiváló a wellness részleg.A gyerekek ki sem akartak jönni a medencékből.Az étkezések nagyon jók és választékosak voltak. Csak ajánlani tudom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
A Hotel Atlantisban valóban nagyon barátságos, türelmes és segítőkész a személyzet. Szuper a hotel elhelyezkedése, a strand és a fedett Hotel Palace is közvetlen a szomszédban van. A panoráma is nagyon szép vokt az erkélyről! Visszatérünk!! ;)
Kedves József!

Köszönjük szépen az értékelést, örülünk hogy élvezték a pihenést szállodánkban!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Mi már többször jártunk ebben a szállodában (szerintünk Szoboszlón ez a legjobb) kisgyermekekkel a lehető legjobb választás volt sok medence a gyerekek számára rengeteg játék, mozi gyerekprogramok. Finom ízletes és változatos ételek. Udvarias segítőkész személyzet. Karácsonyt is itt töltjük már megvan a foglalásunk nagyon várjuk biztos az is kitűnő lesz mint eddig mindig.
Kedves Zoltán!

Köszönjük szépen a sok pozitív tapasztalat megosztását :)

Várjuk vissza a családot karácsonykor is sok szeretettel!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
3. alkalommal vettük igénybe a Hotel Atlantis szolgáltatásait. Az ételek kivállóak, bár némi visszaesés tapasztalható az előző évekhez képest. A wellness szolgáltatás átlagon felüli. Ami negatív élmény volt, az a szoba tisztasága. A korábbiakhoz képest az ágynemű szerintem nem volt lecserélve érkezésünk előtt, valamint a bekészített piperefelszerelések is használtnak tűntek.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a visszajelzést és örülünk, hogy jól sikerült a pihenésük.

Biztosíthatom, hogy a szobai textíliákat minden esetben frissen készítik be szobaasszonyok az érkező szobákba. Elnézést kérünk az esetleg hiányos piperefelszereltségért.

Reméljük, minél előbb újra ellátogatnak szállodánkba pihenni!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Nincs konkrét dolog amit kifejezetten kiemelnék...hiszen minden nagyon szuper volt. A szoba,a welness részleg, a szemelyzet udvarias volt, nem tolakodó. Az ételek nagyon finomak voltak..amit szem száj megkívánhat..bőséges mennyiségben! Panaszra semmi okunk nem volt!
Kedves Ildikó!

Köszönjük a szuper értékelést :)

Reméljük minél előbb ismét ellátogatnak hozzánk!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Szuper 3éjszakát tőltöttünk el a Hotel Atlantisban! Fantasztikusan szép szálloda, rendkívül tiszta, csendes és jó fekvésű! Aqua Palace pont szemben az út túloldalán talállható! Igaz van saját welnes részleg, ami megfelelő, de lehetne jobbá tenni! Talán ez egy negatívum, hogy a szaunák kicsik, a nagymedence hideg!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A harmadik hétvégét töltöttük a Hotel Atlantisban, ez alapján még nem mondható, hogy visszajáró lelkek vagyunk. Az első két alkalommal az időjárás nem kedvezett a sétához, ennek ellenére a hétvégénket pihentetően tudtuk eltölteni. A legutóbbi hétvége csábító volt egy múzeumi látogatásra is. Az egyik kiállítás megtekintése előtt a félreértés meglepetést okozott!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Mindent összevetve ajánlom a hotelt,1-2 negatív észrevételem van,de ezen egy kis odafigyeléssel lehet változtatni. A szálloda elhelyezkedése kiváló,Aqua Palace az út másik oldalán,strand bejárat is mellette található. A személyzet kedves,barátságos,külön kiemelném a pincéreket. A tisztaság rendben van, a szobák amelyeket foglaltunk nem voltak lelakottak,a fürdőszoba tisztasága is rendben volt.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2019.12.10-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.167,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, naponta gyógykúrával, masszázskuponnal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 64.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 14.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.01.31-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fürdőrészleg, fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)
Aurum napok (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX