Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Damjanich utca 10.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló értékelése:

5. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
9. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló képei

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szálloda szép, tiszta, jó illat volt bent végig. A személyzet nagyon kedves volt minden részen. A wellness rész nagyon jó volt. A reggeli és vacsora során bő választék volt, az ételek finomak, a pincérek kedvesek. Üdvözlő italként koktélt kaptunk. Az egész hotelben csend volt, kellemesen lehetett pihenni. A környék is szép, jókat sétáltunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
A wellness szolgáltatások kiválóak , nagyon dicsérjük a masszőr hölgyet.
A vacsoránál az étel választás nem teljesen elégített ki bennünket. Úgy tűnt, hogy a többségben jelen lévő orosz/ukrán vendégeknek kedvezett az ízvilág , hiányoztak a magyaros ízek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép minden, de az, hogy nem lehetett a klímát használni, az nagyon nem tetszett. . . rákérdeztem és a válasz az, hogy nincs is bekapcsolva a hűtési funkció. . . pedig én ezért is fizettem, ezt is tartalmazta a szobaár. Délutánra végig odasütött a nap és nagyon felmelegedett a szoba. . . a kicsi sem tudott rendesen aludni délután, annyira izzadt. .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Minden OK . Volna ! Ha peldaul egy nem fiatal ember le akarna heveredni , es Isten mencs , utana fel kelni a wellnes reszleg nugagyairol . Nekem ( nekunk ) 60 fellet higyek el , kinlodas . A masik . A szobakban ejszka nagyon meleg van . Megnyitot ablakkal aludtunk .

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
A 60. születésnapomon érkeztünk, nagyon jól éreztük magunkat, kényelmes szoba, jó éttermi ellátás, és a welnes részleg is kitűnő volt. Jó pihenésben volt részünk.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
A hotel közvetlenül a fürdővel szemben, a település központjában van. 4 beltéri és 1 kültéri medence tartozik hozzá. Beltéren szaunavilág is várja a vendégeket. Az ételek ízletesek voltak, a választék bőséges. Gyerekeknek animációkat, kézműves foglalkozásokat is tartanak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Nagyon Jól éreztük magunkat. Kiváló a wellness részleg.A gyerekek ki sem akartak jönni a medencékből.Az étkezések nagyon jók és választékosak voltak. Csak ajánlani tudom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
A Hotel Atlantisban valóban nagyon barátságos, türelmes és segítőkész a személyzet. Szuper a hotel elhelyezkedése, a strand és a fedett Hotel Palace is közvetlen a szomszédban van. A panoráma is nagyon szép vokt az erkélyről! Visszatérünk!! ;)
Kedves József!

Köszönjük szépen az értékelést, örülünk hogy élvezték a pihenést szállodánkban!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Mi már többször jártunk ebben a szállodában (szerintünk Szoboszlón ez a legjobb) kisgyermekekkel a lehető legjobb választás volt sok medence a gyerekek számára rengeteg játék, mozi gyerekprogramok. Finom ízletes és változatos ételek. Udvarias segítőkész személyzet. Karácsonyt is itt töltjük már megvan a foglalásunk nagyon várjuk biztos az is kitűnő lesz mint eddig mindig.
Kedves Zoltán!

Köszönjük szépen a sok pozitív tapasztalat megosztását :)

Várjuk vissza a családot karácsonykor is sok szeretettel!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
3. alkalommal vettük igénybe a Hotel Atlantis szolgáltatásait. Az ételek kivállóak, bár némi visszaesés tapasztalható az előző évekhez képest. A wellness szolgáltatás átlagon felüli. Ami negatív élmény volt, az a szoba tisztasága. A korábbiakhoz képest az ágynemű szerintem nem volt lecserélve érkezésünk előtt, valamint a bekészített piperefelszerelések is használtnak tűntek.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a visszajelzést és örülünk, hogy jól sikerült a pihenésük.

Biztosíthatom, hogy a szobai textíliákat minden esetben frissen készítik be szobaasszonyok az érkező szobákba. Elnézést kérünk az esetleg hiányos piperefelszereltségért.

Reméljük, minél előbb újra ellátogatnak szállodánkba pihenni!

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, My Hsin-Ni arcmaszkkal, szórakoztató programokkal, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.21.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.22.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.556 - 18.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Laci Betyár Fogadó
3-5 éjszaka 8.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorákkal, fürdőbelépővel, városi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kényeztető gyógy-, wellness- és termálcsomag (min. 5 éj)

HajdúszoboszlóX