Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
1. helyezett Hajdú-
szoboszló

4200 Hajdúszoboszló, Damjanich utca 10.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 286 hajdúszoboszlói szállás közül
4. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló képei

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Szép minden, de az, hogy nem lehetett a klímát használni, az nagyon nem tetszett. . . rákérdeztem és a válasz az, hogy nincs is bekapcsolva a hűtési funkció. . . pedig én ezért is fizettem, ezt is tartalmazta a szobaár. Délutánra végig odasütött a nap és nagyon felmelegedett a szoba. . . a kicsi sem tudott rendesen aludni délután, annyira izzadt. .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Minden OK . Volna ! Ha peldaul egy nem fiatal ember le akarna heveredni , es Isten mencs , utana fel kelni a wellnes reszleg nugagyairol . Nekem ( nekunk ) 60 fellet higyek el , kinlodas . A masik . A szobakban ejszka nagyon meleg van . Megnyitot ablakkal aludtunk .

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
A 60. születésnapomon érkeztünk, nagyon jól éreztük magunkat, kényelmes szoba, jó éttermi ellátás, és a welnes részleg is kitűnő volt. Jó pihenésben volt részünk.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
A hotel közvetlenül a fürdővel szemben, a település központjában van. 4 beltéri és 1 kültéri medence tartozik hozzá. Beltéren szaunavilág is várja a vendégeket. Az ételek ízletesek voltak, a választék bőséges. Gyerekeknek animációkat, kézműves foglalkozásokat is tartanak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Nagyon Jól éreztük magunkat. Kiváló a wellness részleg.A gyerekek ki sem akartak jönni a medencékből.Az étkezések nagyon jók és választékosak voltak. Csak ajánlani tudom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
A Hotel Atlantisban valóban nagyon barátságos, türelmes és segítőkész a személyzet. Szuper a hotel elhelyezkedése, a strand és a fedett Hotel Palace is közvetlen a szomszédban van. A panoráma is nagyon szép vokt az erkélyről! Visszatérünk!! ;)
Kedves József!

Köszönjük szépen az értékelést, örülünk hogy élvezték a pihenést szállodánkban!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Mi már többször jártunk ebben a szállodában (szerintünk Szoboszlón ez a legjobb) kisgyermekekkel a lehető legjobb választás volt sok medence a gyerekek számára rengeteg játék, mozi gyerekprogramok. Finom ízletes és változatos ételek. Udvarias segítőkész személyzet. Karácsonyt is itt töltjük már megvan a foglalásunk nagyon várjuk biztos az is kitűnő lesz mint eddig mindig.
Kedves Zoltán!

Köszönjük szépen a sok pozitív tapasztalat megosztását :)

Várjuk vissza a családot karácsonykor is sok szeretettel!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
3. alkalommal vettük igénybe a Hotel Atlantis szolgáltatásait. Az ételek kivállóak, bár némi visszaesés tapasztalható az előző évekhez képest. A wellness szolgáltatás átlagon felüli. Ami negatív élmény volt, az a szoba tisztasága. A korábbiakhoz képest az ágynemű szerintem nem volt lecserélve érkezésünk előtt, valamint a bekészített piperefelszerelések is használtnak tűntek.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a visszajelzést és örülünk, hogy jól sikerült a pihenésük.

Biztosíthatom, hogy a szobai textíliákat minden esetben frissen készítik be szobaasszonyok az érkező szobákba. Elnézést kérünk az esetleg hiányos piperefelszereltségért.

Reméljük, minél előbb újra ellátogatnak szállodánkba pihenni!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Nincs konkrét dolog amit kifejezetten kiemelnék...hiszen minden nagyon szuper volt. A szoba,a welness részleg, a szemelyzet udvarias volt, nem tolakodó. Az ételek nagyon finomak voltak..amit szem száj megkívánhat..bőséges mennyiségben! Panaszra semmi okunk nem volt!
Kedves Ildikó!

Köszönjük a szuper értékelést :)

Reméljük minél előbb ismét ellátogatnak hozzánk!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Szuper 3éjszakát tőltöttünk el a Hotel Atlantisban! Fantasztikusan szép szálloda, rendkívül tiszta, csendes és jó fekvésű! Aqua Palace pont szemben az út túloldalán talállható! Igaz van saját welnes részleg, ami megfelelő, de lehetne jobbá tenni! Talán ez egy negatívum, hogy a szaunák kicsik, a nagymedence hideg!

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fürdőrészleg, fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2020.04.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020.03.30-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 59.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.954 - 14.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet használattal
Érvényes: 2019.05.01-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Hotel Nagyerdő Debrecen
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas napok (min. 4 éj)

HajdúszoboszlóX