Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

a 301 hajdúszoboszlói szállás közül
Kategória
Négy csillagos superior szálloda
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference HajdúszoboszlóHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
97 fotó

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

101 vendég értékelése alapján

4,9Kényelem
4,7Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,9Elhelyezkedés

A Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló legnépszerűbb csomagjai

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Hűsítő pillanatok
94.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.08.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári csobbanás
102.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.08.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Atlantisi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Atlantisi kikapcsolódás
151.200 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval
09.01-12.22.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Karneváli hét az Atlantisban (min. 2 éj)
Karneváli hét az Atlantisban
102.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
08.19-22.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. január 4.a párjával járt itt
Már korábban is néztük a szállodát és szívesen próbáltuk ki. Nagyon jó helyen van, szemben a fürdő bejáratával - igaz most nem mentünk át egyik nap sem a fürdőbe. A fűtés, klíma külön szabályozható igény szerint, megfelelő méretű, világos szoba, tágas fürdőszoba, tisztaság mindenhol.
Kiváló 2019. november 8.barátokkal járt itt
Kellemes szálloda, 3. alkalommal voltunk itt. Kedves személyzet, különösen a recepciós Farkas Ágnes nagyon figyelmes,szolgálatkész. Jó a wellness részleg, az étkezés. A szobák ablakára lehetne szúnyoghálót felszerelni. A szobában az ágy kényelmes, a fürdőszoba is tágas kényelmesen lehet használni.
4Elhelyezkedés
Kiváló 2019. október 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt, nagyon vágyunk vissza, sok szállodában voltunk már Hajdúszoboszlón, de eddig ez volt a legjobb. Köszönjük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2019. augusztus 12.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon régóta ki szerettük volna próbálni a hotelt. Nagyon jó helyen fekszik, csak egy utcán átsétáltunk a fürdőbe, mikor esett, ez nagyon nagy előny volt. Ha utcára néz az ablak, este kicsit hangosabban beszűrődik a zene, de ez még tűrhető. A szúnyoghálót hiányoltam, hisz a legtöbb szállodában már van felszerelve.
3Kényelem
Itt fényképeztem:
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Külső képHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - VendéglátásHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Belső
Még több kép (7 db) >>
Kiváló 2019. július 24.a párjával járt itt
Másodjára voltunk itt, és nem utoljára . Tiszta minden, kiváló a wellness részleg , tiszták a medencék , a szaunák szuperek , az ételek fenomenális , kiszolgálás szuper , kedvesek. Kényelmes az agy , a terasz nagy , a klíma , a tisztaság .... ajánlom mindenkinek !!!!!!
Itt fényképeztem:
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2019. július 13.családjával járt itt
A szálloda szép, tiszta, jó illat volt bent végig. A személyzet nagyon kedves volt minden részen. A wellness rész nagyon jó volt. A reggeli és vacsora során bő választék volt, az ételek finomak, a pincérek kedvesek. Üdvözlő italként koktélt kaptunk. Az egész hotelben csend volt, kellemesen lehetett pihenni.
Kiváló 2019. május 10.a párjával járt itt
A wellness szolgáltatások kiválóak , nagyon dicsérjük a masszőr hölgyet.
A vacsoránál az étel választás nem teljesen elégített ki bennünket. Úgy tűnt, hogy a többségben jelen lévő orosz/ukrán vendégeknek kedvezett az ízvilág , hiányoztak a magyaros ízek.
2019. április 19.családjával (gyerekekkel) járt itt
Szép minden, de az, hogy nem lehetett a klímát használni, az nagyon nem tetszett. . . rákérdeztem és a válasz az, hogy nincs is bekapcsolva a hűtési funkció. . . pedig én ezért is fizettem, ezt is tartalmazta a szobaár. Délutánra végig odasütött a nap és nagyon felmelegedett a szoba. . . a kicsi sem tudott rendesen aludni délután, annyira izzadt.
3Személyzet
3Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
2019. március 11.a párjával járt itt
Minden OK . Volna ! Ha peldaul egy nem fiatal ember le akarna heveredni , es Isten mencs , utana fel kelni a wellnes reszleg nugagyairol . Nekem ( nekunk ) 60 fellet higyek el , kinlodas . A masik . A szobakban ejszka nagyon meleg van . Megnyitot ablakkal aludtunk .
Kiváló 2018. november 2.családjával (gyerekekkel) járt itt
A hotel közvetlenül a fürdővel szemben, a település központjában van. 4 beltéri és 1 kültéri medence tartozik hozzá. Beltéren szaunavilág is várja a vendégeket. Az ételek ízletesek voltak, a választék bőséges. Gyerekeknek animációkat, kézműves foglalkozásokat is tartanak.
101 értékelés / 11 oldalon
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóDamjanich utca 10.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
Internet
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink