Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Damjanich utca 10.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló képei

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Már korábban is néztük a szállodát és szívesen próbáltuk ki. Nagyon jó helyen van, szemben a fürdő bejáratával - igaz most nem mentünk át egyik nap sem a fürdőbe. A fűtés, klíma külön szabályozható igény szerint, megfelelő méretű, világos szoba, tágas fürdőszoba, tisztaság mindenhol.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Kellemes szálloda, 3. alkalommal voltunk itt.Kedves személyzet, különösen a recepciós Farkas Ágnes nagyon figyelmes,szolgálatkész.Jó a wellness részleg, az étkezés. A szobák ablakára lehetne szúnyoghálót felszerelni.A szobában az ágy kényelmes, a fürdőszoba is tágas kényelmesen lehet használni.Jól lehetett pihenni, csend volt a szállodában.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt, nagyon vágyunk vissza, sok szállodában voltunk már Hajdúszoboszlón, de eddig ez volt a legjobb. Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Nagyon régóta ki szerettük volna próbálni a hotelt. Nagyon jó helyen fekszik, csak egy utcán átsétáltunk a fürdőbe, mikor esett, ez nagyon nagy előny volt. Ha utcára néz az ablak, este kicsit hangosabban beszűrődik a zene, de ez még tűrhető. A szúnyoghálót hiányoltam, hisz a legtöbb szállodában már van felszerelve. Klíma működött, a szoba nagy volt, tágas és tiszta.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Másodjára voltunk itt, és nem utoljára . Tiszta minden, kiváló a wellness részleg , tiszták a medencék , a szaunák szuperek , az ételek fenomenális , kiszolgálás szuper , kedvesek. Kényelmes az agy , a terasz nagy , a klíma , a tisztaság .... ajánlom mindenkinek !!!!!!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szálloda szép, tiszta, jó illat volt bent végig. A személyzet nagyon kedves volt minden részen. A wellness rész nagyon jó volt. A reggeli és vacsora során bő választék volt, az ételek finomak, a pincérek kedvesek. Üdvözlő italként koktélt kaptunk. Az egész hotelben csend volt, kellemesen lehetett pihenni. A környék is szép, jókat sétáltunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
A wellness szolgáltatások kiválóak , nagyon dicsérjük a masszőr hölgyet.
A vacsoránál az étel választás nem teljesen elégített ki bennünket. Úgy tűnt, hogy a többségben jelen lévő orosz/ukrán vendégeknek kedvezett az ízvilág , hiányoztak a magyaros ízek.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép minden, de az, hogy nem lehetett a klímát használni, az nagyon nem tetszett. . . rákérdeztem és a válasz az, hogy nincs is bekapcsolva a hűtési funkció. . . pedig én ezért is fizettem, ezt is tartalmazta a szobaár. Délutánra végig odasütött a nap és nagyon felmelegedett a szoba. . . a kicsi sem tudott rendesen aludni délután, annyira izzadt. .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Minden OK . Volna ! Ha peldaul egy nem fiatal ember le akarna heveredni , es Isten mencs , utana fel kelni a wellnes reszleg nugagyairol . Nekem ( nekunk ) 60 fellet higyek el , kinlodas . A masik . A szobakban ejszka nagyon meleg van . Megnyitot ablakkal aludtunk .

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
A hotel közvetlenül a fürdővel szemben, a település központjában van. 4 beltéri és 1 kültéri medence tartozik hozzá. Beltéren szaunavilág is várja a vendégeket. Az ételek ízletesek voltak, a választék bőséges. Gyerekeknek animációkat, kézműves foglalkozásokat is tartanak.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.08.03-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
4 nap/3 éjszaka 23.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 27.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.360 - 28.810,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.723 - 16.641,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX