Jobb, mint hinnéd

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt, nagyon vágyunk vissza, sok szállodában voltunk már Hajdúszoboszlón, de eddig ez volt a legjobb. Köszönjük.

Szeretnéd követni hulasszi felhasználót?    Igen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Damjanich utca 10.

2019. november 8.
Kellemes szálloda, 3. alkalommal voltunk itt.Kedves személyzet, különösen a recepciós Farkas Ágnes nagyon figyelmes,szolgálatkész.Jó a wellness részleg, az étkezés. A szobák ablakára lehetne szúnyoghálót felszerelni.A szobában az ágy kényelmes, a fürdőszoba is tágas kényelmesen lehet...

2019. augusztus 12.
Nagyon régóta ki szerettük volna próbálni a hotelt. Nagyon jó helyen fekszik, csak egy utcán átsétáltunk a fürdőbe, mikor esett, ez nagyon nagy előny volt. Ha utcára néz az ablak, este kicsit hangosabban beszűrődik a zene, de ez még tűrhető. A szúnyoghálót hiányoltam, hisz a legtöbb szállodában...

2019. július 24.
Másodjára voltunk itt, és nem utoljára . Tiszta minden, kiváló a wellness részleg , tiszták a medencék , a szaunák szuperek , az ételek fenomenális , kiszolgálás szuper , kedvesek. Kényelmes az agy , a terasz nagy , a klíma , a tisztaság .... ajánlom mindenkinek !!!!!!

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, süti és forralt bor sarokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-01-05
 - Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2020-12-22
 - Atlantis Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 38.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, egy üveg pezsgővel, szilveszteri vacsorával és tombolával, egy alkalommal délutáni sütisarokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02