Lerzsi24: A szép külső hozza a várt színvonalat! - Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

A szép külső hozza a várt színvonalat!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Már korábban is néztük a szállodát és szívesen próbáltuk ki. Nagyon jó helyen van, szemben a fürdő bejáratával - igaz most nem mentünk át egyik nap sem a fürdőbe. A fűtés, klíma külön szabályozható igény szerint, megfelelő méretű, világos szoba, tágas fürdőszoba, tisztaság mindenhol.
Első este telt ház volt, hiába tettem le a szemüvegtokom az asztalra, mire a levessel a sorban állás után visszaértünk elfoglalták, de azért találtak részünkre helyet és másnap már válogathattunk a helyfoglalásnál.
A wellness részleg nagyon szép, tiszta, a víz megfelelő hőmérsékletű (az úszómedencét nem használtuk).
Csak ajánlani tudom a szállodát bármely korosztálynak!

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Lerzsi24 felhasználót?    Igen

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Damjanich utca 10.

2019. november 8.
Kellemes szálloda, 3. alkalommal voltunk itt.Kedves személyzet, különösen a recepciós Farkas Ágnes nagyon figyelmes,szolgálatkész.Jó a wellness részleg, az étkezés. A szobák ablakára lehetne szúnyoghálót felszerelni.A szobában az ágy kényelmes, a fürdőszoba is tágas kényelmesen lehet...

2019. október 14.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt, nagyon vágyunk vissza, sok szállodában voltunk már Hajdúszoboszlón, de eddig ez volt a legjobb. Köszönjük.

2019. augusztus 12.
Nagyon régóta ki szerettük volna próbálni a hotelt. Nagyon jó helyen fekszik, csak egy utcán átsétáltunk a fürdőbe, mikor esett, ez nagyon nagy előny volt. Ha utcára néz az ablak, este kicsit hangosabban beszűrődik a zene, de ez még tűrhető. A szúnyoghálót hiányoltam, hisz a legtöbb szállodában...

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-12-22
 - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2020-12-22
 - Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2020-12-22