Barátság Hotel Hajduszoboszló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda HajdúszoboszlóBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló a térképen

Kiváló 2012. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2013. április 11.
25 éve ide járok, legalább évente egy-egy hétre. Nagyon szeretem ezt a szállodát, családias hangulatú, jó a fürdő részlege, szépek és jól felszereltek a szobák, nagyon jó dolog az ásványvíz bekészítés és folyamatos cseréje. Nyáron kítűnő hangulatú az uszómedencés, büffés napozókert.
Az étkezési ellátás is megfelelő, nagyon jó, hogy a szálloda ajándékaként van a félpanziós ellátásban ebéd is. Unokám vegetáriánus, és nagyon kedvesek a felszolgálók, mindig megoldották, hogy húsnélküli főétkezést kapjon. Egyébként a menűválasztásnál lehetne egy harmadik, vegetáriánus menüt is beiktatni. Mint egyedülálló, nagyra értékelem, hogy van olyan csomagajánlatuk is, hogy egyszemélyes elhelyezés esetén sem kell felárat fizetni. Szerintem, ez növeli a szálloda kihasználtságát is, nagyon sok az egyedülálló ember, így könnyebben hozzájuthat egy kis üdüléshez, fürdőzéshez.
Mindent egybevetve, nagyon szeretem Hajduszoboszlót, és ha egyszer erre szeretne üdülni valamki, szívesen ajánlom a Barátság Hotelt. Ugyan nyáron a másik teraszokról velőtrázó zene hallatszik éjjel 12 óráig, talán a hangos zenét be kellene tiltani este 10 után.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda további értékelései

2024.05.06a párjával
A személyzet kedves volt, a kiszolgálás illetve étkek a félpanzió során izletesek voltak. Kérem dicsérjék meg a szintetizátoros zenészüket aki Debrecenből jár ki és szolgáltatja a dalokat a vacsorához. Nagyon kedves és teljes szivéből próbálja jókedvre, táncra perdíteni a vendégeket.
2023.09.22családjával
Barátságos fogadtatás, finom ételek és kiadósak. Az alagsorban van egy játékterem, szabadulószobával, biliárddal és bowlinggal. Ez volt a kedvencünk! Kucsik és nagyok egyaránt jól érzik magukat!
2023.06.16a párjával
Először jártunk Hajdúszoboszlón. A Barátság Szállodát választottuk és nem csalódtunk. Udvarias és segítőkész a személyzet, a szobák tiszták, az ételek változatosak és finomak. A benti gyógyvizes medencék kevésbé voltak zsúfoltak, így inkább azt használtuk ki. Egyedül a wifi volt nagyon gyenge,...
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok