Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló ★★★

4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda HajdúszoboszlóBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A magyar turizmus Minőség Díjas, három csillag superior minősítésű Barátság Gyógy- és Wellness Szálloda a város zöldövezetében, a városi gyógyfürdőtől, az Aquaparktól és az Aqua Palace-tól 200 méterre található, ahol nemcsak a pihenni, kikapcsolódni és gyógyulni váró vendégeinket várjuk, hanem a konferenciára, tréningekre jelentkező érdeklődőket is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
Barátságos fogadtatás, finom ételek és kiadósak. Az alagsorban van egy játékterem, szabadulószobával, biliárddal és bowlinggal. Ez volt a kedvencünk! Kucsik és nagyok egyaránt jól érzik magukat!
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
2023. június 16.a párjával járt itt
Először jártunk Hajdúszoboszlón. A Barátság Szállodát választottuk és nem csalódtunk. Udvarias és segítőkész a személyzet, a szobák tiszták, az ételek változatosak és finomak. A benti gyógyvizes medencék kevésbé voltak zsúfoltak, így inkább azt használtuk ki. Egyedül a wifi volt nagyon gyenge, hol volt, hol nem.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - EgyébBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Külső kép
2023. január 5.egyedül járt itt
Nagyon kedvesek voltak a szoba értékesítésen, így 2 órával a foglalás után már útnak is indultam. Nagyon jó helyen van, az 5. emeletről csodás a kilátás. A szobában nagyon jó meleg volt, főleg a fürdőszobában, nagyon jól esett a kinti hűvös után. Szép, tágas, tiszta szobát kaptam.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - SzobákBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - VendéglátásBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - VendéglátásBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - SzobákBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2022. január 16.a párjával járt itt
Nagyon hiányzott már egy kis gyógyvizes pancsolás valahol, viszont az árak emelkedése miatt, elég sokáig keresgéltem, hová foglaljak Hajdúszoboszlón, lehetőleg egy olyan szállodába, ahol még nem jártunk. Az értékelések olvasgatása közben találkoztam a Barátság Hotel értékeléseivel.
2019. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Kedves és udvarias személyzet. Ár-értékarányban megfelelő. Központi elhelyezkedésű. Az ételek minőségére kicsit jobban kellene figyelni, de összességében az is elfogadható, mert széleskörű volt a kínálat. Kiemelném a könnyű ebédet, ami menza jellegű, de ezt jó értelemben mondanám. Csak ajánlani tudom a szállodát.
2019. május 12.családjával járt itt
Szilveszterkor voltunk . A személyzet kedves segítőlész a hotelbe inkább nyugdíjas vendégek járnak :-) De nagyon kellemes jó helyen lévő szálloda és a szoba felszereltsége nagyon jó volt amit kaptunk :-)A medencék is jó,hogy votak át se kellett menünk a strandra Finomak voltak az ételek is A szállodában lévő bowling pálya is nagyon jó ötlet
Kiváló 2018. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Gyermekemmel első alkalommal voltunk itt. A szoba felszereltsége megfelelő. Az étterem rész kiváló,élő zene volt este és délben.A személyzet kedves, segítőkész. Megható élményben volt részem,születésnapomat a szálloda alkalmazottai nem felejtették el.Ezúton is köszönöm, hogy e jeles napot még szebbé varázsolták Nekem!
2018. július 25.gyerekekkel járt itt
2 unokával vágtunk neki a nyaralásnak ebben szállodában, ahol még nem jártunk. Előre egyeztettünk, igy a megérkezéskor nem volt zsákbamacska a kapott szoba. Prémium apartmant foglaltunk, ami minden igényünket kielégitette. Tökéletes volt a két szoba elhelyezkedése, a két fürdőszoba, és két erkély, amit nagyon-nagyon élveztünk.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - KörnyékBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - KörnyékBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - WellnessBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - KörnyékBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - SzobákBarátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Szobák
Kiváló 2018. január 30.gyerekekkel járt itt
Január közepén jártunk itt. Remek szálloda, kedves recepciósok, kutyabarát hely. Hatalmas wellness részleg, de a csinosítás ráférne. Az étterem rész kiváló, a kiszolgálás magasabb besorolású helyen is megállná a helyét, színvonalas élőzene volt esténként.
Ki se kell lépni a szállodából, minden adott egy helyen reggeltől estig. Visszatérünk.
Kiváló 2018. január 23.családjával járt itt
Boldogságos 4 napot tölthettünk itt családunkkal. Fantasztikus programokkal,aquafitness;jóga;bowling. Amit lehetett mindent kipróbáltunk. A házias ízek és a maximális odafigyelés a vendégre minden igényt kielégített. Köszönjük Katikának a szülinapi lebonyolítást. Csak miattunk kinyitották a bowlingpályát. . Elismerés nekik.
Barátság Gyógy és Wellness Szálloda Hajdúszoboszló - Wellness