Deák Vendégház Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Deák Ferenc utca 2.

Deák Vendégház Hajdúszoboszló a térképen

Deák Vendégház Hajdúszoboszló értékelése:

48. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
93. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Deák Vendégház Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace élményfürdőtől alig 200 méterre helyezkedik el. Szobáink összkomfortosak, apartmanjaink konyhasarokkal szereltek.
Az épület mindennel felszerelt, családoknak és baráti társaságoknak a pihenés ideális helyszíne lehet. Közelében éttermek, élelmiszerbolt, EU-szabványos játszótér, ingyenes grillsátor és színpad is található.

Deák Vendégház Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Deák Vendégház Hajdúszoboszló vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Jól éreztük magunkat ,nem kell ragozni, bár mikor vissza mennénk . Másnak is szívesen ajánljuk .. Köszönjük ...( Étkezés azért ,,szörnyű" mert nem itt étkeztünk ,nincs róla véleményünk )
Válasz az értékelésre - 2019. január 25.
Várjuk legközelebb is szeretettel.
Gargya Tamás (Deák Vendégház)

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon jó helyen van, rendkívül közel a fürdő, rengeteg pizzéria, étterem a környező utcákban. Jó ár, szépkártya elfogadó, kedves rendes tulaj és fogadtatás. Bőséges információ. Szemközt jól felszerelt játszótér, ingyenes parkolás, wifi sokcsatornás tv, főző sütő hely.
Saját hőtő, fürdő, erkély.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon jó helyen van a szállás. Szemben a játszótér, utána a fürdő.
Szomszéd utcában rendkívül finoman főző étterem, egy rendkívül jó fej pincérrel.
4 pizzéria 100 méteren belül, gyros, hamburger, minden.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Várjuk vissza szeretettel, egész évben.
Gargya Tamás (Deák Vendégház)

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Nagyon közel volt a Gyógyfürdőhöz ,mivel busszal érkeztünk a pályaudvarhoz is,
ezért nekünk ez is nagyon jó volt.
A szállásadó minden kérdésünkre bármit is kerestünk mindig megadta a választ.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 16.
A szállás legnagyobb előnye a fürdő közelsége! Csak át kell menni az úton, s át kell sétálni a parkon, a harangok mellett, ez mindössze néhány perc, s máris a fürdő bejáratánál találjuk magunkat. Nem az emeletes fő épületben, hanem a földszintes házban voltunk elszállásolva. Nagyon szerény, de tiszta berendezés, olyan retro hangulatú az egész, kicsit kényelmetlen ágy.
Válasz az értékelésre - 2017. április 19.
Köszönjük értékelését.
Az ön által leírt vendégházunkat csak végső esetben ajánljuk vagy ha megfelel a vendégnek egy nagyon olcsó szoba is, így azokról fotókat sem szerepeltetünk.. Az emeletes vendégházunkban szép világos erkélyes szobák, apartmanok találhatóak. Várjuk legközelebb is önöket szeretettel.
Deák Vendégház, Tamás-Tulajdonos

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. júliusában jártunk Hajdúszoboszlón ebben a vendégházban Nagyon tetszett nekünk ez a szálláshely, főleg a gyerekeknek. Szép, igényes, tiszta környezetben tudtunk pihenni. Közel volt hozzá az étterem, a fürdő, na és persze a csúszdapark. Egyszóval mindent kielégítő hely volt. Jók voltak a szabadtéri programok is a fürdő mellett, trambulin, utcai táncosok, énekesek stb.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5.
A nagy épület melletti kis földszintes házikóban volt a szállásunk. Egy folyosón volt a konyha berendezve, innen nyílt a négy vendégszoba. Pici szobák, van külön kis fürdőszobácska minden szobában, és nagyon van közel a standhoz. Az udvaron pedig minden adva van egy jó főzőcskéhez, pihenéshez. Az autó is kényelmesen elfér. Jól éreztük magunkat, főleg az első három napon.

Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
5 nap/4 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyógykezelésekkel
Érvényes: 2019.05.30-ig
Villa Toscana
4 nap/3 éjszaka 4.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss házi sütemény vagy gyümölcs/tea választékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.11. - 2019.03.17.
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
2 nap/1 éjszaka 23.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyermek műsorral
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Tavaszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX