gabarello: Őszi napok Hajdúszoboszlón - Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Őszi napok Hajdúszoboszlón

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Rendkívüli meleg időjárást (27-30 fok) fogtunk ki a 3 éjszakás pihenésünkre szerencsével. Jó elhelyezkedésű szálloda, akinek kedve van, Debrecenbe is ellátogathat egy napra a Nagyerdőbe. (Békás-tó, állatkert, kis vidámpark).
A Hunguest-be nem lehet csalódni, rendkívüli reggeli ételválasztékkal és bőséges vacsorával kecsegtet. Egyedi a termálvíz, a barnás-jódos-brómos-fajta, a legtöbb helyen a kénes van. Ez volt a 4. szállodájuk, amit "megkóstoltunk" és folytatjuk jövőre tovább. A szoba tiszta volt és illatos, gondot fordítottak a rendszeres takarítására. A strandot mi nem próbáltuk ki, ilyenkor már zárva is van szerintem. Idősebbeknek különleges szolgáltatások vannak, az iszapkúrától a gyógymasszázsig. Mi elégedetten távoztunk.

Szeretnéd követni gabarello felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Gábor Áron u. 7-9.

2020. január 2.
Hosszú évek után az első hotel, amelyre 5*-ot lehet adni. A szobák kényelmesek 4 főre. Végre egy hotel, ahol felismerték, ha emeletes ágyat tesznek a szobába a gyerekeknek, még marad élettér. Tisztasággal sem volt gond, sem a szobában, sem a fürdőszobában. Az étterem fantasztikus, a vacsora...

2020. január 1.
Már többször jártunk itt, eddig mindig kifogástalan volt minden, de most a szobában nem volt szőnyeg, és nagyon poros volt a padló, csak papucsban lehetett közlekedni. Remélem a következőkben nem fogunk csalódni. Az étteremben az unokám nem talált rántott csirkemell filét, viszont a vezető...

2019. december 28.
A szálloda elhelyezkedése a legjobb a városban. 7 fős családunknak egymás melletti szobákat biztosítottak, megfelelő pótágyak bekészítésével. Közvetlen folyosó a fürdőbe és az Aqua Palaceba. A gyerekek méretüknek megfelelő fürdőköntöst kaptak, így a legkevesebb holmit kellett magunkkal vinni a...

Hunguest Hotel Aqua-Sol, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 48.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2018-08-13 - 2022-01-02
 - Március 15. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-12 - 2020-03-15
 - Augusztus 20. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23