Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
2. helyezett Hajdú-
szoboszló

4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron u. 7-9.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló értékelése:

13. helyezett a 282 hajdúszoboszlói szállás közül
24. helyezett Észak Alföldön - 633 szállás közül

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz. A város üdülőövezetének központjában, a dinamikusan fejlődő gyógy- és starndfürdő közvetlen közelében épült a Hunguest Hotel Aqua-Sol.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Szuper két napot töltöttünk az aqua solban.nagyon szép a hotel a közvetlen átjárás a fürdőbe az ételek bősége mind pozítívum volt a számunkra.az ágyak kissé régimódiak és a recepciós úr közömbössége az amin javítani kéne!de azt hiszem nem utoljára jártunk itt .

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Mindenben elégedettek voltunk. Ha legközelebb Hajdúszoboszlóra jönnénk csak itt szállnánk meg. A belváros és a fürdők közelsége tökéletes párosítás. A gyerek is nagyon élvezte.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Sok helyen jártam már, itt először töltöttem el a családommal egy hosszú hétvégét februárban. Hálás vagyok az udvarias kiszolgálásért, a pincérek mosolyáért, az ágynemű illatáért, a bőséges és változatos ételekért, a hibátlan tisztaságért, a közvetlen, fűtött folyosón való átjárásért a gyógy- és az élmény fürdőbe, Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokadszor voltam a szállodában. A kérdőívet is sokadszorra töltöm ki, de utoljára.
Nem látom értelmét. Évek óta írom,hogy az ágyak mindenre jók, csak alvásra nem. A matrac puha, agyonhasznált, kifeküdt,gödrös. Változás nem történt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Nagyon sok helyen jártunk már az országban a párommal és a családdal együtt is de ilyen jó helyen még nem.A szálloda elhelyezkedése a tisztaság az ételek a dolgozók kedvessége és a fürdõkomplexum szolgáltatása mennyei.Köszönjük

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Aqua Sol csapata mindent megtesz azért, hogy a vendégek jól érezzék magukat.
Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet, profi konyha és étterem.
Mindig örömmel jövünk!
Évekkel ezelőtt már értékeltem a szállodát, továbbra is maximálisan meg vagyunk elégedve.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadszor mentünk ebbe a szállodába, 2018. január 8-10-ig, 3 éjszakára. Aki fürdőzés, pihenés, gyógyulás miatt jön ide, nagyon jól dönt. A fürdővel egy folyosóval összekötött hotelből percek alatt eljuthat a szép környezetben levő gyógyító vizekhez,és kezdheti a kúrát. A hotel áraiban benne foglaltatnak a fürdőbelépő árai is, néhány feláras szolgáltatás kivételével.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 25.
Három tökéletes éjszakát töltöttünk ott el. Az ételek nagyon finomak (délután volt korlátlan sütemény- és kávéfogyasztás, ilyet máshol még nem kaptunk) és változatosak, a személyzet kedves, és a legjobb, a közvetlen átjárás a fürdőbe és az Aqua Palace - ba. Csodálatosan pihentető.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Két dolog van, ami nagyon jó ebben a szállodában! Az egyik a finom ételek, táplálékallergiásokra is gondolnak! A személyzet is kedves, illedelmes. A másik a közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe és AquaPalace-ba! Minden más viszont. . . . A bútorzat öreges, a fürdőszoba szintén, sima fehér csempék, káddal. . A folyosókon a sivár fehér falak. .

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nemrég írtam egy másik itteni szállodáról, ahol hiányoltam az ingyenes fürdőbelépőt a Hungarospa-ba, és az ingyenes reggeli kávét. Nos itt megkaptam ezeket, sőt délutáni sütemény+kávét is, a parkolás pedig harmadannyi volt. Volt londíner, felvitte a csomagjainkat, előre köszönős alkalmazottak mosolyogtak, olyan „barát feeling” kapott el.

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 100.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.12.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.
Villa Toscana
2018.09.19. - 2019.09.19.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.11.01.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2018.12.21. - 2018.12.27.
Hunguest Hotel Béke
4 nap/3 éjszaka 18.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, naponta gyógykúrával, masszázskuponnal
2018.09.04. - 2018.12.23.
Hunguest Hotel Apollo
4 nap/3 éjszaka 20.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hotel Aurum
4 nap/3 éjszaka 17.940,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, délutáni teával és süteménnyel
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, ajándék bekészítéssel, délutáni süteménnyel, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.28.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 7.429,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2019.01.04.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
4 nap/3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Atlantisi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX