Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron u. 7-9.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
3. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz. A város üdülőövezetének központjában, a dinamikusan fejlődő gyógy- és starndfürdő közvetlen közelében épült a Hunguest Hotel Aqua-Sol.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Rendkívüli meleg időjárást (27-30 fok) fogtunk ki a 3 éjszakás pihenésünkre szerencsével. Jó elhelyezkedésű szálloda, akinek kedve van, Debrecenbe is ellátogathat egy napra a Nagyerdőbe. (Békás-tó, állatkert, kis vidámpark). A Hunguest-be nem lehet csalódni, rendkívüli reggeli ételválasztékkal és bőséges vacsorával kecsegtet.

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az ellátás kiváló, a személyzet rendkívűl barátságos, segítő,szolgálatkész volt. A strand rész is lenyűgözően szép. Az egyetlen hiányossag az a szoba szőnyegének elhasználtsága, foltossága, amely már rég cserére szorult volna.
Egyebként pedig büszke lehet a szálloda vezetősége a személyzetre és a konyha változatos és finom ételsoraira. Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Három gyermekünkkel minden évben megszállunk a szállodában. A szoba nagysága tökéletes a nagycsaládosoknak is. Kérésre gyermekköntös is a rendelkezésre áll. Az étteremben ügyelnek a gyerekek igényeire is, a palacsintakészítő-gép osztatlan sikert aratott. A személyzet nagyon figyelmes. Továbbra is a vendégeik leszünk!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29.
A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt, az ételek kitűnőek és bőségesek voltak, nagy volt a választék. A szoba világos és kényelmes volt. Szivesen megyek máskor is.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Szuper két napot töltöttünk az aqua solban.nagyon szép a hotel a közvetlen átjárás a fürdőbe az ételek bősége mind pozítívum volt a számunkra.az ágyak kissé régimódiak és a recepciós úr közömbössége az amin javítani kéne!de azt hiszem nem utoljára jártunk itt .

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Mindenben elégedettek voltunk. Ha legközelebb Hajdúszoboszlóra jönnénk csak itt szállnánk meg. A belváros és a fürdők közelsége tökéletes párosítás. A gyerek is nagyon élvezte.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártam már, itt először töltöttem el a családommal egy hosszú hétvégét februárban. Hálás vagyok az udvarias kiszolgálásért, a pincérek mosolyáért, az ágynemű illatáért, a bőséges és változatos ételekért, a hibátlan tisztaságért, a közvetlen, fűtött folyosón való átjárásért a gyógy- és az élmény fürdőbe, Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokadszor voltam a szállodában. A kérdőívet is sokadszorra töltöm ki, de utoljára.
Nem látom értelmét. Évek óta írom,hogy az ágyak mindenre jók, csak alvásra nem. A matrac puha, agyonhasznált, kifeküdt,gödrös. Változás nem történt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok helyen jártunk már az országban a párommal és a családdal együtt is de ilyen jó helyen még nem.A szálloda elhelyezkedése a tisztaság az ételek a dolgozók kedvessége és a fürdõkomplexum szolgáltatása mennyei.Köszönjük

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Aqua Sol csapata mindent megtesz azért, hogy a vendégek jól érezzék magukat.
Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet, profi konyha és étterem.
Mindig örömmel jövünk!
Évekkel ezelőtt már értékeltem a szállodát, továbbra is maximálisan meg vagyunk elégedve.

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 39.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
4 nap/3 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.05-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 15.187,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.03.17.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX