Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron u. 7-9.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 298 hajdúszoboszlói szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 681 szállás közül

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz. A város üdülőövezetének központjában, a dinamikusan fejlődő gyógy- és starndfürdő közvetlen közelében épült a Hunguest Hotel Aqua-Sol.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 10.
Már több alkalommal voltunk a hotelben. Alapvetően olyan szálláshelyekre szeretünk menni, amely közvetlen átjárással bír termál, vagy gyógyfürdőbe. Az Aquasol ennek kiválóan megfelel és egyébként pedig figyelmes és vendégszerető a személyzet, kiváló az étkezési ellátás.
Csak ajánlani tudjuk.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felemás érzésekkel távoztunk a szállodából, alapvetően pozitív összképpel. Sok apró dolog árnyalta be az ott tartózkodásunkat, lehet, hogy túl nagy elvárásokat támasztottunk és nem segített az sem, hogy a járvány első hulláma utáni időszakban mentünk. Ez látszott a személyzeten akik nehezen tudtak megbirkózni a folyamatos teltházzal, az ételek például sok esetben silány minőségűek voltak.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú évek után az első hotel, amelyre 5*-ot lehet adni. A szobák kényelmesek 4 főre. Végre egy hotel, ahol felismerték, ha emeletes ágyat tesznek a szobába a gyerekeknek, még marad élettér. Tisztasággal sem volt gond, sem a szobában, sem a fürdőszobában. Az étterem fantasztikus, a vacsora változatos és szuper ízvilággal találkozik az ember.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Már többször jártunk itt, eddig mindig kifogástalan volt minden, de most a szobában nem volt szőnyeg, és nagyon poros volt a padló, csak papucsban lehetett közlekedni. Remélem a következőkben nem fogunk csalódni. Az étteremben az unokám nem talált rántott csirkemell filét, viszont a vezető azonnal megcsináltatta, sőt minden nap várta az unokámat a rántott csirkemell felé.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése a legjobb a városban. 7 fős családunknak egymás melletti szobákat biztosítottak, megfelelő pótágyak bekészítésével. Közvetlen folyosó a fürdőbe és az Aqua Palaceba. A gyerekek méretüknek megfelelő fürdőköntöst kaptak, így a legkevesebb holmit kellett magunkkal vinni a fürdőbe. A szálloda kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívüli meleg időjárást (27-30 fok) fogtunk ki a 3 éjszakás pihenésünkre szerencsével. Jó elhelyezkedésű szálloda, akinek kedve van, Debrecenbe is ellátogathat egy napra a Nagyerdőbe. (Békás-tó, állatkert, kis vidámpark). A Hunguest-be nem lehet csalódni, rendkívüli reggeli ételválasztékkal és bőséges vacsorával kecsegtet.

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az ellátás kiváló, a személyzet rendkívűl barátságos, segítő,szolgálatkész volt. A strand rész is lenyűgözően szép. Az egyetlen hiányossag az a szoba szőnyegének elhasználtsága, foltossága, amely már rég cserére szorult volna.
Egyebként pedig büszke lehet a szálloda vezetősége a személyzetre és a konyha változatos és finom ételsoraira. Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Három gyermekünkkel minden évben megszállunk a szállodában. A szoba nagysága tökéletes a nagycsaládosoknak is. Kérésre gyermekköntös is a rendelkezésre áll. Az étteremben ügyelnek a gyerekek igényeire is, a palacsintakészítő-gép osztatlan sikert aratott. A személyzet nagyon figyelmes. Továbbra is a vendégeik leszünk!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29.
A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt, az ételek kitűnőek és bőségesek voltak, nagy volt a választék. A szoba világos és kényelmes volt. Szivesen megyek máskor is.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Szuper két napot töltöttünk az aqua solban.nagyon szép a hotel a közvetlen átjárás a fürdőbe az ételek bősége mind pozítívum volt a számunkra.az ágyak kissé régimódiak és a recepciós úr közömbössége az amin javítani kéne!de azt hiszem nem utoljára jártunk itt .

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.950 - 27.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.536 - 25.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal és kedvezményekkel
2021.07.01. - 2021.12.22.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 9.200 - 11.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától masszázskuponnal
Érvényes: 2022.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.835 - 12.188,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2021.06.01. - 2021.09.11.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Hotel Korona Hajdúszoboszló
Érvényes: 2022.05.13-ig
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 12.580 - 19.501,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

HajdúszoboszlóX