Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
2. helyezett Hajdú-
szoboszló

4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron u. 7-9.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett a 278 hajdúszoboszlói szállás közül
10. helyezett Észak Alföldön - 618 szállás közül

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz. A város üdülőövezetének központjában, a dinamikusan fejlődő gyógy- és starndfürdő közvetlen közelében épült a Hunguest Hotel Aqua-Sol.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 25.
Három tökéletes éjszakát töltöttünk ott el. Az ételek nagyon finomak (délután volt korlátlan sütemény- és kávéfogyasztás, ilyet máshol még nem kaptunk) és változatosak, a személyzet kedves, és a legjobb, a közvetlen átjárás a fürdőbe és az Aqua Palace - ba. Csodálatosan pihentető.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Két dolog van, ami nagyon jó ebben a szállodában! Az egyik a finom ételek, táplálékallergiásokra is gondolnak! A személyzet is kedves, illedelmes. A másik a közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe és AquaPalace-ba! Minden más viszont. . . . A bútorzat öreges, a fürdőszoba szintén, sima fehér csempék, káddal. . A folyosókon a sivár fehér falak. .

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nemrég írtam egy másik itteni szállodáról, ahol hiányoltam az ingyenes fürdőbelépőt a Hungarospa-ba, és az ingyenes reggeli kávét. Nos itt megkaptam ezeket, sőt délutáni sütemény+kávét is, a parkolás pedig harmadannyi volt. Volt londíner, felvitte a csomagjainkat, előre köszönős alkalmazottak mosolyogtak, olyan „barát feeling” kapott el.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Egészében véve elégedett voltam. Az hogy utolsó nap a televíziót nem lehetett használni valami központilag történő hiba végett, nem rónám fel hibának. Ez egy olyan dolog, ami átlagos és bárhol - akár otthon is előfordul. A tisztasággal sem volt baj, csak a függönyön volt kisebb-nagyobb folt és lyukak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éve visszatérő vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mert tiszta, jó és kényelmes a szálloda. A személyzet nagyon segítőkész. Az ételek változatosak. A fürdőkomplexum területére hosszú folyosó vezet. A strand nagyon gyermekbarát. Külön emeleten lehet megtalálni a kicsi gyermekek medencéit.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most is nagyon jól éreztük magunkat, mint mindig. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, készséges. A szálloda nagyon kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak, itt biztosan nem marad éhen senki! :) A legjobb, hogy a strandra nem kell hátizsákkal cuccolni, hanem elég egy szál köntösben a fűtött folyosón átsétálni, és a belépő is benne van az árban.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lányomék kapták ajándékba az utalványt, még januárban ki is fizettük, két kis gyerekkel voltak, a teljes teltház ellenére nem volt semmi gond ( sor az étkezésnél, a fürdő telítettsége, stb. , de tényleg semmi ! ), nagyon jól érezték magukat, volt egy sor gyerek program ( aszfalt rajz, tojás keresés, arcfestés ),
a személyzet mindenben maximálisan jó volt, a családi szoba lehetett volna kicsit nagyobb, ill.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az érkezéskor a "mini szoba" hőmérséklete 29 C volt, be szerettem volna kapcsolni a klímát, de nem működött. Panaszomra közölték, a szálló vezetése nem engedi a bekapcsolást, helyette azt javasolják, nyissam ki az ablakot. Nos, kinyitottam, s sikerült a hőmérsékletet feljebb srófolni, és beengedni az erős konyhai szagokat.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerűen éreztük magunkat a Hotel Aqua-Solban. A személyzet nagyon kedves és közvetlen volt. A reggeli, és a vacsora első osztályú, mind mennyiségben, mind minőségben.Egy valami zavart, hogy egy-két vendég nagyon is otthon érezte magát, és ez áthallatszott a falakon keresztül is az éjszaka folyamán :).

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legszuperebb szálloda,ahol jártunk! Az első perctől,az utolsóig,csak pozitív élményt kaptunk. Kedves,segítőkész személyzet,csupa derűs arc. A szobánk,kényelmes,világos,tiszta. Az ágyak kényelmesek,még a pótágy is! ! A büféreggeli,illetve a vacsora is valami fenomenális volt. Nagy választék,mennyiség,és utánpótlás/ha valami kifogyóban volt/jellemezte.

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.12.27.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes masszázzsal, kedvezményes bowling pálya használattal, fogászati kedvezményekkel, gyógykezeléssel, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.03.15.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.310,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2018.12.27.
Panoráma Wellness Apartman Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ebédkuponnal, ünnepi bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépő-kuponnal, internet elérehetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.29.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
2015.02.01. - 2019.01.31.
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.27. - 2018.03.01.
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépőkkel, élőzenés kemencés partyval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.04.
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőrészleg használattal, sportolási lehetőségekkel, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2017.11.02. - 2017.12.22.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2019.01.31.
In Hotel
3-4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, délutáni teázással, szauna használattal, masszázskuponnal
2017.12.23. - 2017.12.27.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, süti és forralt bor sarokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.29.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Deák Vendégház Hajdúszoboszló
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Karácsonyi Termál wellness (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX