Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron u. 7-9.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz. A város üdülőövezetének központjában, a dinamikusan fejlődő gyógy- és starndfürdő közvetlen közelében épült a Hunguest Hotel Aqua-Sol.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló vélemények

Alexandra1 TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú évek után az első hotel, amelyre 5*-ot lehet adni. A szobák kényelmesek 4 főre. Végre egy hotel, ahol felismerték, ha emeletes ágyat tesznek a szobába a gyerekeknek, még marad élettér. Tisztasággal sem volt gond, sem a szobában, sem a fürdőszobában. Az étterem fantasztikus, a vacsora változatos és szuper ízvilággal találkozik az ember.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Már többször jártunk itt, eddig mindig kifogástalan volt minden, de most a szobában nem volt szőnyeg, és nagyon poros volt a padló, csak papucsban lehetett közlekedni. Remélem a következőkben nem fogunk csalódni. Az étteremben az unokám nem talált rántott csirkemell filét, viszont a vezető azonnal megcsináltatta, sőt minden nap várta az unokámat a rántott csirkemell felé.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése a legjobb a városban. 7 fős családunknak egymás melletti szobákat biztosítottak, megfelelő pótágyak bekészítésével. Közvetlen folyosó a fürdőbe és az Aqua Palaceba. A gyerekek méretüknek megfelelő fürdőköntöst kaptak, így a legkevesebb holmit kellett magunkkal vinni a fürdőbe. A szálloda kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívüli meleg időjárást (27-30 fok) fogtunk ki a 3 éjszakás pihenésünkre szerencsével. Jó elhelyezkedésű szálloda, akinek kedve van, Debrecenbe is ellátogathat egy napra a Nagyerdőbe. (Békás-tó, állatkert, kis vidámpark). A Hunguest-be nem lehet csalódni, rendkívüli reggeli ételválasztékkal és bőséges vacsorával kecsegtet.

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az ellátás kiváló, a személyzet rendkívűl barátságos, segítő,szolgálatkész volt. A strand rész is lenyűgözően szép. Az egyetlen hiányossag az a szoba szőnyegének elhasználtsága, foltossága, amely már rég cserére szorult volna.
Egyebként pedig büszke lehet a szálloda vezetősége a személyzetre és a konyha változatos és finom ételsoraira. Köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Három gyermekünkkel minden évben megszállunk a szállodában. A szoba nagysága tökéletes a nagycsaládosoknak is. Kérésre gyermekköntös is a rendelkezésre áll. Az étteremben ügyelnek a gyerekek igényeire is, a palacsintakészítő-gép osztatlan sikert aratott. A személyzet nagyon figyelmes. Továbbra is a vendégeik leszünk!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29.
A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt, az ételek kitűnőek és bőségesek voltak, nagy volt a választék. A szoba világos és kényelmes volt. Szivesen megyek máskor is.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Szuper két napot töltöttünk az aqua solban.nagyon szép a hotel a közvetlen átjárás a fürdőbe az ételek bősége mind pozítívum volt a számunkra.az ágyak kissé régimódiak és a recepciós úr közömbössége az amin javítani kéne!de azt hiszem nem utoljára jártunk itt .

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Mindenben elégedettek voltunk. Ha legközelebb Hajdúszoboszlóra jönnénk csak itt szállnánk meg. A belváros és a fürdők közelsége tökéletes párosítás. A gyerek is nagyon élvezte.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártam már, itt először töltöttem el a családommal egy hosszú hétvégét februárban. Hálás vagyok az udvarias kiszolgálásért, a pincérek mosolyáért, az ágynemű illatáért, a bőséges és változatos ételekért, a hibátlan tisztaságért, a közvetlen, fűtött folyosón való átjárásért a gyógy- és az élmény fürdőbe, Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.23-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 75.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.303 - 17.107,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2-3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.12. - 2020.02.20.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, kártya és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
4 nap/3 éjszaka 40.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Valentin Erdőspusztán (min. 2 éj))

HajdúszoboszlóX