Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
2. helyezett Hajdú-
szoboszló

4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron u. 7-9.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 277 hajdúszoboszlói szállás közül
4. helyezett Észak Alföldön - 617 szállás közül

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni vágyó vendégeket, éppen ezért nevezik a reumások "Mekkájának". A fürdő sós, jódos, brómos páratartalma, valamint a környezet mirkoklímája nagy mértékben hozzájárul a mielőbbi gyógyuláshoz. A város üdülőövezetének központjában, a dinamikusan fejlődő gyógy- és starndfürdő közvetlen közelében épült a Hunguest Hotel Aqua-Sol.

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló képei

stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nemrég írtam egy másik itteni szállodáról, ahol hiányoltam az ingyenes fürdőbelépőt a Hungarospa-ba, és az ingyenes reggeli kávét. Nos itt megkaptam ezeket, sőt délutáni sütemény+kávét is, a parkolás pedig harmadannyi volt. Volt londíner, felvitte a csomagjainkat, előre köszönős alkalmazottak mosolyogtak, olyan „barát feeling” kapott el.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Egészében véve elégedett voltam. Az hogy utolsó nap a televíziót nem lehetett használni valami központilag történő hiba végett, nem rónám fel hibának. Ez egy olyan dolog, ami átlagos és bárhol - akár otthon is előfordul. A tisztasággal sem volt baj, csak a függönyön volt kisebb-nagyobb folt és lyukak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éve visszatérő vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mert tiszta, jó és kényelmes a szálloda. A személyzet nagyon segítőkész. Az ételek változatosak. A fürdőkomplexum területére hosszú folyosó vezet. A strand nagyon gyermekbarát. Külön emeleten lehet megtalálni a kicsi gyermekek medencéit.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most is nagyon jól éreztük magunkat, mint mindig. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, készséges. A szálloda nagyon kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak, itt biztosan nem marad éhen senki! :) A legjobb, hogy a strandra nem kell hátizsákkal cuccolni, hanem elég egy szál köntösben a fűtött folyosón átsétálni, és a belépő is benne van az árban.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lányomék kapták ajándékba az utalványt, még januárban ki is fizettük, két kis gyerekkel voltak, a teljes teltház ellenére nem volt semmi gond ( sor az étkezésnél, a fürdő telítettsége, stb. , de tényleg semmi ! ), nagyon jól érezték magukat, volt egy sor gyerek program ( aszfalt rajz, tojás keresés, arcfestés ),
a személyzet mindenben maximálisan jó volt, a családi szoba lehetett volna kicsit nagyobb, ill.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az érkezéskor a "mini szoba" hőmérséklete 29 C volt, be szerettem volna kapcsolni a klímát, de nem működött. Panaszomra közölték, a szálló vezetése nem engedi a bekapcsolást, helyette azt javasolják, nyissam ki az ablakot. Nos, kinyitottam, s sikerült a hőmérsékletet feljebb srófolni, és beengedni az erős konyhai szagokat.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerűen éreztük magunkat a Hotel Aqua-Solban. A személyzet nagyon kedves és közvetlen volt. A reggeli, és a vacsora első osztályú, mind mennyiségben, mind minőségben.Egy valami zavart, hogy egy-két vendég nagyon is otthon érezte magát, és ez áthallatszott a falakon keresztül is az éjszaka folyamán :).

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legszuperebb szálloda,ahol jártunk! Az első perctől,az utolsóig,csak pozitív élményt kaptunk. Kedves,segítőkész személyzet,csupa derűs arc. A szobánk,kényelmes,világos,tiszta. Az ágyak kényelmesek,még a pótágy is! ! A büféreggeli,illetve a vacsora is valami fenomenális volt. Nagy választék,mennyiség,és utánpótlás/ha valami kifogyóban volt/jellemezte.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól ereztuk magunkat a hotelben,valoban fantasztikus volt,semmi kivetni valom nincs,talan csak annyi,hogy az ajánlatban fel lehetne tuntetni, ha valamilyen rendezvény van a hotelben. Arra gondolok,hogy nov.29.-en volt a furdoben Haloowen party és mi ezt nem tudtuk...

expert TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Idén kipróbáltuk a harmadik hotelt, ami közvetlen összeköttetésben van a fürdőkomplexummal, ezúttal telitalálat volt. A hotel közvetlen a fürdőkomplexum főbejáratához közel található, folyosón lehet átmenni a fürdőépületbe, korlátlanul bármennyiszer.

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.12.27.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel és kávéval, wellness részleg használattal, fürdőbelépőkkel, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.22.
Villa Toscana
4 nap/3 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.10.19. - 2017.11.05.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes masszázzsal, kedvezményes bowling pálya használattal, fogászati kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.03.15.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 9.610,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.28.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 18.667,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2018.12.27.
Panoráma Wellness Apartman Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépő, ebéd és masszázs-kuponnal, külön díjért szilveszteri ünnepi vacsorával, programokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.02.
Hunguest Hotel Apollo
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2013.02.01. - 2018.06.23.
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.11.27.
Laci Betyár Fogadó
3-4 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.19. - 2017.10.24.
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.10.09. - 2017.11.02.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Őszi akciós napok (1 éjtől)
Silver napok (min. 2 éj)
Csupa csoki csomag (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX