Gábor1: Jó választás - Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Jó választás

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda elhelyezkedése a legjobb a városban.
7 fős családunknak egymás melletti szobákat biztosítottak, megfelelő pótágyak bekészítésével.
Közvetlen folyosó a fürdőbe és az Aqua Palaceba. A gyerekek méretüknek megfelelő fürdőköntöst kaptak, így a legkevesebb holmit kellett magunkkal vinni a fürdőbe.
A szálloda kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak. Minden nap nagy választékkal és többféle különlegességgel lepik meg a vendégeket. (Véleményünk szerint kategóriájában az ország egyik legnívósabb konyháját működtetik!) A gyerekek is többféle ételt kaphatnak. (A palacsintasütő gépnek óriási sikere volt!) Az előételek és a desszertek választéka is óriási.
A délutáni süti-tea-kávéprogram osztatlan sikert aratott.
A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Profik a vendégfogadásban és -ellátásban.

Szeretnéd követni Gábor1 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Gábor Áron u. 7-9.

2020. január 2.
Hosszú évek után az első hotel, amelyre 5*-ot lehet adni. A szobák kényelmesek 4 főre. Végre egy hotel, ahol felismerték, ha emeletes ágyat tesznek a szobába a gyerekeknek, még marad élettér. Tisztasággal sem volt gond, sem a szobában, sem a fürdőszobában. Az étterem fantasztikus, a vacsora...

2020. január 1.
Már többször jártunk itt, eddig mindig kifogástalan volt minden, de most a szobában nem volt szőnyeg, és nagyon poros volt a padló, csak papucsban lehetett közlekedni. Remélem a következőkben nem fogunk csalódni. Az étteremben az unokám nem talált rántott csirkemell filét, viszont a vezető...

2019. október 28.
Rendkívüli meleg időjárást (27-30 fok) fogtunk ki a 3 éjszakás pihenésünkre szerencsével. Jó elhelyezkedésű szálloda, akinek kedve van, Debrecenbe is ellátogathat egy napra a Nagyerdőbe. (Békás-tó, állatkert, kis vidámpark). A Hunguest-be nem lehet csalódni, rendkívüli reggeli ételválasztékkal...

Hunguest Hotel Aqua-Sol, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Augusztus 20. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.000 - 47.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2018-08-13 - 2022-01-02
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-01 - 2021-03-30