timcsi66: Felpezsdítő gyógyhétvége sok finomsággal. - Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése
6. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Felpezsdítő gyógyhétvége sok finomsággal.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Csodálatos szálloda kívül-belül, nem sok negatívumot tudnék mondani. Azért pár mégis van, amik ha nem lennének szinte tökéletes lenne minden. Pl. amiket én tapasztaltam, az étteremben és az emeleten a folyosókon is rettenetesen meleg van, de olyan szinten hogy az szinte már fullasztó, a svédasztalon a lekvárok bolti ízűek, ezt le lehetne váltani kézművesre, és több ízben is lehetne (én 2 ízben találtam)a wellness részlegen van egykét pókháló amit amúgy nem lenne nehéz letakarítani ha igényesek lennének rá, vagy valaki odafigyelne erre. A jacuzziban nagyon sokat kell várni hogy elinduljon a masszázs funkció, de aki pont ilyenért érkezne ide az sok jóra ne számítson, az élményelemek elég gyengék a jacuzziban és a medencében is. Nekünk elsőre fura volt, mert mi még nem jártunk gyógyszállóban de a medence vize erősen barna színű a jódtól, olyan mintha az ember egy hosszú kávéban ücsörögne. A szaunánál a falikút mellé tehetnének ki poharakat, úgy kényelemesebb lenne inni. A mi szobánkban a csaptelep már erősen oxidálódott ezért zöld volt. Tusfürdő csak egy kis fiola volt letéve a csap mellett, némely más szállodában "nyomogatós" tusfürdő van felszerelve bent a kád felett, ami szerintem célszerűbb lenne. Amúgy ezeken kívül minden rendben van, a személyzet kedves, udvarias, finomak az ételek. A wellness részlegben is járkál egy pincérnő, és itallal kínál. A szálloda előtt kellemes hangulatú sétáló utca kis boltokkal, hotelekkel, ahol szuper esti sétákat lehet tenni. A mi szobánkban konyha is volt, rezsó, mikrohullámú sütő, hűtőgép, mosogató. Üdvözlő italt és masszázs kupont is kaptunk, plusz teljes panzióban voltunk ami azt jelentette hogy szinte egész nap ettünk :) Végső soron nagyon jól éreztük magunkat!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni timcsi66 felhasználót?    Igen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 3.

2019. április 16.
Nagyon szuper volt minden.A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt.A szobák tiszták voltak,és kényelmesek.A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette...

2019. április 15.
Nagyot csalódtam a szállodában .Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát.De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van .majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az...

2019. március 12.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a...

Hotel Aurum, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.314 - 13.743,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019-01-09 - 2020-01-03
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.335,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27