Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

A Hotel Aurum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Aurum napok - teljes előrefizetéssel
2025.02.02-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

2024. január 27.a párjával járt itt
Finom etelek,nagy valasztek, kedves szemelyzet. Tisztasag, takaritas rendben. Tagas szoba, felszerelt konyharesz kenyelmes agy vilagitas rendben. Amit negativumnak konyvelnek; a futes nem illik egy ilyen szallodahoz, a medenceviz homersekletere nem figyelnek, sokszor tul meleg volt a viz az elmenyellemek redszertelenul mukodnek. Tobb odafigyelessel nagyon jo hely lehetne.
Kiváló 2024. január 24.a párjával járt itt
Minden nagyszerű volt, nagyon közel helyezkedik el a gyógyfürdőhöz és az Aqua palace élményfürdőhöz, a svédasztal választékos és finom, külső és belső gyógymedence is van, bár nem túl nagyok, szerencsére nem volt tumultus, de ha tele lett volna a hotel biztosan kicsinek bizonyul.
2024. január 22.a párjával járt itt
A fürdőben a csapok, rettentően csúnyák voltak, illetve a szilikonozásoknál a penész foltok igen szembetűnőek. A wc túlságosan a sarokba lett helyezve. A gőzkabinban büdös volt és a szauna pici volt. A bárban lévő hölgy igen bunkó volt és olyan hadarva beszélt, hogy nem lehetett érteni amit mond.
Kiváló 2024. január 17.a párjával járt itt
Párommal először jártunk az Aurum Hotelben, de nem utoljára valószínüleg.A szoba kényelmes, az ételek ízletesek voltak, talán a kültéri thermál medence megközelítése télen lehetne melegebb...De talán pont ez a kihívás benne. Elégedetten távoztunk.
Gyenge 2024. január 3.csoporttal járt itt
Wellness kicsi, a víz sokszor koszos és túl forró. Nem figyelnek oda megfelelően bekészíteni egyes dolgokat a szobába, pl fürdőköpeny, törölköző, toalett papír…
A három napban nem volt takarítás. Az étterem nagyon gyenge. Kicsi lyukak a pincében, ahova sok embert zsúfoltak be. Szinte leülni sem lehetett az asztalhoz, amikor rendezvény volt.
2023. október 30.a párjával járt itt
Bejártuk Magyarországot, és sokat szálltunk meg wellness szállodákban, így ezeknek a létesítményeknek a szolgáltatásait össze tudom hasonlítani. Szabványnak tartom, hogy a létesítmény által a honlapján kínált szolgáltatások megfelelnek az elhangzott valóságnak. Többször voltunk Hajdúszoboszlón, és nagyon szeretjük ezt a helyet.
2023. augusztus 31.a párjával járt itt
Kényelmes szobák, finom ételekkel kellemes környezetben! Az ország egyik legjobb minőségű gyógyvize, gyógykezelésekkel!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 15.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlón a Mátyás király sétányon található a szálloda impozáns épülete. A kedves recepciós egy italkuponnal fogadott, amit a vacsora után a bárban használtunk fel. A szobánkban egy kis konyhasziget is volt. Az ételek nagyon finomak voltak. A szálloda wellness részlegén jó meleg gyógyvíz volt, sokáig nem is tudtunk benne lenni. De nagyon tetszett.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2022. december 28.a párjával járt itt
A szálloda szolgáltatásai, személyzete, elhelyezkedése kiváló. A szoba felszereltségével is elégedett voltam. Az nem tetszett és ez nem derült ki számomra a foglaláskor sem, hogy ez egy tetőtéri szoba, az ablak szigetelése nem volt megfelelő. A takarító jelezte is, amikor bejött, hogy hideg van, majd szól a recepción, hogy csináljanak valamit, de nem történt semmi. Volt, amikor hűvös volt emiatt.
Átlagos 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Sajnos számomra csalódás volt a hotel több szempontból is, ennyi pénzért amit kifizettem érte többet vártam a szállodától. A tisztasággal nem voltam megelégedve, a fürdőszoba vastagon vízkőves. Vacsora hát abszolult nem volt bőséges ,kevés választék ,sorban állás mint a menzán . Parkolási lehetőség nagyon kevés és fizetős.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 3.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü
Hotel Négy Évszak