Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 3.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
7. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
A személyzet kiváló ,ár érték arányban minden tökéletes .Reggeli és vacsora is kiváló.A szoba tágas patyolat tiszta.A rugós matrac kényelmetlen,de kilehet bírni.A központi fürdő közel van.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés bőséges és változatos. A szoba felszereltsége remek, bár az egyik TV kezelésének megértéséhez a személyzet segítségét kellett kérni. A wellness részleg és a medencék kicsit szűkösek, de összességében jó.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A hotel szép,személyzet-többnyire-kedves! Szoba,kényelmes-tökéletes pihenés biztosított. Erkély igényes-szép:bútorral,mű fűvel és este:díszkivilágítással. Unokával (5éves) voltunk,neki is kényelmes pót ágyat készítettek be. Az ételek maximálisan finomak-guszták voltak. Mindenki megtalálhatta a kedvére való élelmet! Harmadik alkalommal voltunk itt,szeretjük!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyon szuper volt minden. A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt. A szobák tiszták voltak,és kényelmesek. A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette a dolgát. Az ételek finomak,és változatosak voltak.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyot csalódtam a szállodában . Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát. De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van . majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az ebédlőhöz több mint 10 fok lépcső van de még jó meredek is .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Csodálatos szálloda kívül-belül, nem sok negatívumot tudnék mondani. Azért pár mégis van, amik ha nem lennének szinte tökéletes lenne minden. Pl. amiket én tapasztaltam, az étteremben és az emeleten a folyosókon is rettenetesen meleg van, de olyan szinten hogy az szinte már fullasztó, a svédasztalon a lekvárok bolti ízűek, ezt le lehetne váltani kézművesre, és több ízben is lehetne (én 2 ízben találtam)a wellness részlegen van egykét pókháló amit amúgy nem lenne nehéz letakarítani ha igényesek lennének rá, vagy valaki odafigyelne erre.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a szobák kényelmesek, jól felszereltek.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
2019.februárban jártunk párommal a hotelben.A szoba kényelmes és tiszta volt.Az egész szálloda szép,de kissé túlfűtött.A wellness részleg is megfelelő, főleg a gyógyvize miatt.Az ellátás bőséges, finom és változatos volt.Egyszóval jól éreztük magunkat, és bármikor szívesen visszamennénk!Másoknak is ajánljuk!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Egy év elteltével ismét egy teljes hetet töltöttünk itt. Ilyenkor az ember önkéntelenül is összehasonlítja meglátásait korábbi élményeivel és örömmel tapasztaltuk, hogy nagyon pozitív véleményünk idén is érvényes. Minden elemében kiválóan működik a nagy ház, nagyon szerettük valamennyi általunk használt porcikáját.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején voltam itt párommal. A kinti hideg után kellemes volt bemenni a meleg szállodába. Később nekem már túl meleg is volt az épületben. A szoba szép tiszta volt és kényelmes. A gyógyvizű medence és jakuzzi kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. /Ezt lehetne bővíteni/
Az ellátás nagyon bőséges és finom volt--no meg változatos.

Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.155 - 25.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.485 - 13.752,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.450 - 27.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.08.20-ig
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2022.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.985 - 12.421,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2021.09.11-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal
2021.07.15. - 2021.08.16.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Hotel Korona Hajdúszoboszló
Érvényes: 2022.03.08-ig
Hotel Aurum
4 nap/3 éjszaka 21.293,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX