Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 3.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
18. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején voltam itt párommal. A kinti hideg után kellemes volt bemenni a meleg szállodába. Később nekem már túl meleg is volt az épületben. A szoba szép tiszta volt és kényelmes. A gyógyvizű medence és jakuzzi kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. /Ezt lehetne bővíteni/
Az ellátás nagyon bőséges és finom volt--no meg változatos.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Képeken, leírásokban szuper helynek tünt. Belépéskor tapasztaltuk, hogy szauna maga az egész hotel. Elviselhetetlen meleg mindenütt. Minél lejjebb, annál melegebb, így az étkezöben igazi nyári hangulatot tudtak varázsolni, ami csak a hömérsékletre értendö. Az ételek finomnak mondhatóak egy menüztetö nagyüzemi konyhán illetve a menzán.

molzsu56 TOP szállásértékelő
molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja jöttünk haza a párommal mentünk . Nagyon elégedettek vagyunk A szobánk tágas kényelmes volt a kis konyha mely minden szobában van azt hiszem szuper bár nekünk nem volt rá szükség. Az egész Hotel csillogott villogott gyönyörű volt A személyzet nagyon kedves segítő kész volt még a külön kéréseinket is készségesen teljesítették.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon tetszik a szálloda, pont olyan mint amilyennek el képzeltem kívülről, mivel már sokszor néztük. Elegáns, kényelmes és praktikus a kis konyhával. A személyzet nagyon kedves és segítőkész figyelmesebbek mint más általam látogatott szállodákban. Nekünk félpanziós ellátás volt, de az olyan bőséges és finom, nagy választékkal, hogy ebéd már nem kellett.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Nagyon szép hotel, jó elhelyezkedéssel. A szobák tágasak, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak és változatosak. Ide biztos visszatérünk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Nagyon szeretjük a Hotel Aurum szállodát Hajdúszoboszlón. 5 éve vissza járunk ebbe a szállodába és jövőre is oda fogunk menni. Szép, tiszta a szálloda,a konyhája isteni, a gyerekek is nagyon szeretik. Gyerekbarát szálloda, kültéri és beltéri játszórész van nekik kialakítva. Van egy kis gyerekpancsolója de közel van a strand is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Férjemmel voltunk pár csodás napot az Aurumban. Nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek isteni finomak voltak, még ebédet is kaptunk! A szálloda elhelyezkedése tökéletes. A wellness nagyon jó,de hiányoltam még egy medencét! A masszázst ajánlom mindenkinek,a hölgy profi! A szoba nagyon kényelmes,tiszta. A személyzet udvarias panaszt nem lehet rájuk mondani!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Nagyon szép volt a szálloda,jó elhelyezkedés,kiszolgálás,személyzet kiválló.Finom ételek,koktélok,az élő zene még jobb hangulatot teremtett,talán még egy kinti medencével bővülhetne!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Csütörtöktől vasárnapig töltöttünk el egy csodás hétvégét a Hotel Aurumban, 2 felnőtt és 2 gyermek (7, 11 évesek). A hotel kivülről-belülről csodálatosan szép, a személyzet kedves és segítőkész volt. Mi egy delux lakosztályban laktunk amely, 2 szobából és egy picinyke konyhából állt, erkély nélkül ami nagyon hiányzott.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 13.
Gyönyörű szálloda, elegáns, funkcionálisan is jól átgondolt, egyedi belsőépítészeti megoldásokkal. Szerettük. A szállodaipar megkerülhetetlen, előbb-utóbb mindenkit utolérő átka az elhasználódás. Sajnos a szobánkban már a könnyedén feledhetőnél több ilyen jelet találtunk, biztosan a szállodavezetés is pontosan tisztában van ezzel és javít a helyzeten.

Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.356 - 21.049,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Aurum
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.01.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.16-ig
Hunguest Hotel Béke
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 57.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés farsanggal, társasjátékokkal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Park Hotel Ambrózia
3-4 éjszaka 16.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos gálavacsora all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX