Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 3.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 286 hajdúszoboszlói szállás közül
18. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyon szuper volt minden. A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt. A szobák tiszták voltak,és kényelmesek. A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette a dolgát. Az ételek finomak,és változatosak voltak.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Nagyot csalódtam a szállodában . Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát. De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van . majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az ebédlőhöz több mint 10 fok lépcső van de még jó meredek is .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Csodálatos szálloda kívül-belül, nem sok negatívumot tudnék mondani. Azért pár mégis van, amik ha nem lennének szinte tökéletes lenne minden. Pl. amiket én tapasztaltam, az étteremben és az emeleten a folyosókon is rettenetesen meleg van, de olyan szinten hogy az szinte már fullasztó, a svédasztalon a lekvárok bolti ízűek, ezt le lehetne váltani kézművesre, és több ízben is lehetne (én 2 ízben találtam)a wellness részlegen van egykét pókháló amit amúgy nem lenne nehéz letakarítani ha igényesek lennének rá, vagy valaki odafigyelne erre.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a szobák kényelmesek, jól felszereltek.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
2019.februárban jártunk párommal a hotelben.A szoba kényelmes és tiszta volt.Az egész szálloda szép,de kissé túlfűtött.A wellness részleg is megfelelő, főleg a gyógyvize miatt.Az ellátás bőséges, finom és változatos volt.Egyszóval jól éreztük magunkat, és bármikor szívesen visszamennénk!Másoknak is ajánljuk!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Egy év elteltével ismét egy teljes hetet töltöttünk itt. Ilyenkor az ember önkéntelenül is összehasonlítja meglátásait korábbi élményeivel és örömmel tapasztaltuk, hogy nagyon pozitív véleményünk idén is érvényes. Minden elemében kiválóan működik a nagy ház, nagyon szerettük valamennyi általunk használt porcikáját.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején voltam itt párommal. A kinti hideg után kellemes volt bemenni a meleg szállodába. Később nekem már túl meleg is volt az épületben. A szoba szép tiszta volt és kényelmes. A gyógyvizű medence és jakuzzi kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. /Ezt lehetne bővíteni/
Az ellátás nagyon bőséges és finom volt--no meg változatos.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Képeken, leírásokban szuper helynek tünt. Belépéskor tapasztaltuk, hogy szauna maga az egész hotel. Elviselhetetlen meleg mindenütt. Minél lejjebb, annál melegebb, így az étkezöben igazi nyári hangulatot tudtak varázsolni, ami csak a hömérsékletre értendö. Az ételek finomnak mondhatóak egy menüztetö nagyüzemi konyhán illetve a menzán.

molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja jöttünk haza a párommal mentünk . Nagyon elégedettek vagyunk A szobánk tágas kényelmes volt a kis konyha mely minden szobában van azt hiszem szuper bár nekünk nem volt rá szükség. Az egész Hotel csillogott villogott gyönyörű volt A személyzet nagyon kedves segítő kész volt még a külön kéréseinket is készségesen teljesítették.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon tetszik a szálloda, pont olyan mint amilyennek el képzeltem kívülről, mivel már sokszor néztük. Elegáns, kényelmes és praktikus a kis konyhával. A személyzet nagyon kedves és segítőkész figyelmesebbek mint más általam látogatott szállodákban. Nekünk félpanziós ellátás volt, de az olyan bőséges és finom, nagy választékkal, hogy ebéd már nem kellett.

Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.954 - 14.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Aurum
4 nap/3 éjszaka 18.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Villa Toscana
Érvényes: 2020.04.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020.03.30-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 59.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet használattal
Érvényes: 2019.05.01-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX