Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 3.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
19. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Pár napja jöttünk haza a párommal mentünk . Nagyon elégedettek vagyunk A szobánk tágas kényelmes volt a kis konyha mely minden szobában van azt hiszem szuper bár nekünk nem volt rá szükség. Az egész Hotel csillogott villogott gyönyörű volt A személyzet nagyon kedves segítő kész volt még a külön kéréseinket is készségesen teljesítették.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon tetszik a szálloda, pont olyan mint amilyennek el képzeltem kívülről, mivel már sokszor néztük. Elegáns, kényelmes és praktikus a kis konyhával. A személyzet nagyon kedves és segítőkész figyelmesebbek mint más általam látogatott szállodákban. Nekünk félpanziós ellátás volt, de az olyan bőséges és finom, nagy választékkal, hogy ebéd már nem kellett.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Nagyon szép hotel, jó elhelyezkedéssel. A szobák tágasak, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak és változatosak. Ide biztos visszatérünk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Nagyon szeretjük a Hotel Aurum szállodát Hajdúszoboszlón. 5 éve vissza járunk ebbe a szállodába és jövőre is oda fogunk menni. Szép, tiszta a szálloda,a konyhája isteni, a gyerekek is nagyon szeretik. Gyerekbarát szálloda, kültéri és beltéri játszórész van nekik kialakítva. Van egy kis gyerekpancsolója de közel van a strand is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Férjemmel voltunk pár csodás napot az Aurumban. Nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek isteni finomak voltak, még ebédet is kaptunk! A szálloda elhelyezkedése tökéletes. A wellness nagyon jó,de hiányoltam még egy medencét! A masszázst ajánlom mindenkinek,a hölgy profi! A szoba nagyon kényelmes,tiszta. A személyzet udvarias panaszt nem lehet rájuk mondani!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Nagyon szép volt a szálloda,jó elhelyezkedés,kiszolgálás,személyzet kiválló.Finom ételek,koktélok,az élő zene még jobb hangulatot teremtett,talán még egy kinti medencével bővülhetne!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Csütörtöktől vasárnapig töltöttünk el egy csodás hétvégét a Hotel Aurumban, 2 felnőtt és 2 gyermek (7, 11 évesek). A hotel kivülről-belülről csodálatosan szép, a személyzet kedves és segítőkész volt. Mi egy delux lakosztályban laktunk amely, 2 szobából és egy picinyke konyhából állt, erkély nélkül ami nagyon hiányzott.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 13.
Gyönyörű szálloda, elegáns, funkcionálisan is jól átgondolt, egyedi belsőépítészeti megoldásokkal. Szerettük. A szállodaipar megkerülhetetlen, előbb-utóbb mindenkit utolérő átka az elhasználódás. Sajnos a szobánkban már a könnyedén feledhetőnél több ilyen jelet találtunk, biztosan a szállodavezetés is pontosan tisztában van ezzel és javít a helyzeten.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
nagyon jól éreztük magunkat,mindennel meg voltunk elégedve.ami gondot jelentett az nem a szálloda hibája. A vellnessben egy folyamatosan kiabáló és csapkodó gyerek volt zavaró, de ott a szülőknek kellett volna közbe lépni. Egyébként másoknak is fogjuk ajánlani a szállodát mert nagyon kellemes volt az itt tartózkodás.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 31.
A szálloda szépsége lenyűgöző! Minden részletre pontosan és körültekintően odafigyeltek. Belső elrendezése egyéni stílust jelenít meg. Legjobban a medencétől voltam lenyűgözve, ahol olyan sok időt töltöttem el, mint még soha. A kaja választékos és nagyon finom!
Máskor is a vendégük leszek!

Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 14.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 15.870,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Villa Toscana
Érvényes: 2019.11.17-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, naponta gyógykúrával, masszázskuponnal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 62.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, húsvéti ünnepi ételekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Laci Betyár Fogadó
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel Aurum
5 nap/4 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, orvosi vizsgálattal, gyógykezelés esetén fürdő- és uszodabelépővel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten...
Húsvéti csomag (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi-téli ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX