Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 3.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
5. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés bőséges és változatos. A szoba felszereltsége remek, bár az egyik TV kezelésének megértéséhez a személyzet segítségét kellett kérni. A wellness részleg és a medencék kicsit szűkösek, de összességében jó.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A hotel szép,személyzet-többnyire-kedves! Szoba,kényelmes-tökéletes pihenés biztosított. Erkély igényes-szép:bútorral,mű fűvel és este:díszkivilágítással. Unokával (5éves) voltunk,neki is kényelmes pót ágyat készítettek be. Az ételek maximálisan finomak-guszták voltak. Mindenki megtalálhatta a kedvére való élelmet! Harmadik alkalommal voltunk itt,szeretjük!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyon szuper volt minden. A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt. A szobák tiszták voltak,és kényelmesek. A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette a dolgát. Az ételek finomak,és változatosak voltak.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyot csalódtam a szállodában . Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát. De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van . majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az ebédlőhöz több mint 10 fok lépcső van de még jó meredek is .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Csodálatos szálloda kívül-belül, nem sok negatívumot tudnék mondani. Azért pár mégis van, amik ha nem lennének szinte tökéletes lenne minden. Pl. amiket én tapasztaltam, az étteremben és az emeleten a folyosókon is rettenetesen meleg van, de olyan szinten hogy az szinte már fullasztó, a svédasztalon a lekvárok bolti ízűek, ezt le lehetne váltani kézművesre, és több ízben is lehetne (én 2 ízben találtam)a wellness részlegen van egykét pókháló amit amúgy nem lenne nehéz letakarítani ha igényesek lennének rá, vagy valaki odafigyelne erre.

szamszi TOP szállásértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a szobák kényelmesek, jól felszereltek.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
2019.februárban jártunk párommal a hotelben.A szoba kényelmes és tiszta volt.Az egész szálloda szép,de kissé túlfűtött.A wellness részleg is megfelelő, főleg a gyógyvize miatt.Az ellátás bőséges, finom és változatos volt.Egyszóval jól éreztük magunkat, és bármikor szívesen visszamennénk!Másoknak is ajánljuk!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Egy év elteltével ismét egy teljes hetet töltöttünk itt. Ilyenkor az ember önkéntelenül is összehasonlítja meglátásait korábbi élményeivel és örömmel tapasztaltuk, hogy nagyon pozitív véleményünk idén is érvényes. Minden elemében kiválóan működik a nagy ház, nagyon szerettük valamennyi általunk használt porcikáját.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején voltam itt párommal. A kinti hideg után kellemes volt bemenni a meleg szállodába. Később nekem már túl meleg is volt az épületben. A szoba szép tiszta volt és kényelmes. A gyógyvizű medence és jakuzzi kicsit zsúfolt volt a sok vendég miatt. /Ezt lehetne bővíteni/
Az ellátás nagyon bőséges és finom volt--no meg változatos.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Képeken, leírásokban szuper helynek tünt. Belépéskor tapasztaltuk, hogy szauna maga az egész hotel. Elviselhetetlen meleg mindenütt. Minél lejjebb, annál melegebb, így az étkezöben igazi nyári hangulatot tudtak varázsolni, ami csak a hömérsékletre értendö. Az ételek finomnak mondhatóak egy menüztetö nagyüzemi konyhán illetve a menzán.

Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 14.529,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Aurum
4 nap/3 éjszaka 24.968,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.10-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Aurum
4 nap/3 éjszaka 18.269,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX