Zuzkana: Csalodás - Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése
3. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalodás

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyot csalódtam a szállodában .Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát.De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van .majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az ebédlőhöz több mint 10 fok lépcső van de még jó meredek is . Szerintük egy mozgássérült csak szállodában csücsül , azt itthon is meg teheti.Különbem az akadálymentes szoba annyiból állott hogy egy kapaszkodó volt a fürdőszobában , a WC olyan alacsony volt hogy még egy egészségesnek is elege lett volna felkelni róla .Más fürdőhelyre kellet befizetnem hogy kicsit fürdhesek. A liftnek pihenni kellet éjszaka,,ezt még nem is hallottam,, reggel várni kellet a vízre hogy rendbe tegyem magam,erre még internetem se volt hogy szeretteimmel beszéljek .Ebben nagyot csalódtam nem egy mozgássérültnek való ,de akkor nem kéne kiírni hogy akadálymentes. Ellőtte voltam egy másik hotelban [moderálva - a szerk.] az egy nagyon megfelelő hely fantasztikus.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 3.

2019. október 28.
A személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés bőséges és változatos. A szoba felszereltsége remek, bár az egyik TV kezelésének megértéséhez a személyzet segítségét kellett kérni. A wellness részleg és a medencék kicsit szűkösek, de összességében jó.

2019. október 25.
A hotel szép,személyzet-többnyire-kedves! Szoba,kényelmes-tökéletes pihenés biztosított. Erkély igényes-szép:bútorral,mű fűvel és este:díszkivilágítással.Unokával (5éves) voltunk,neki is kényelmes pót ágyat készítettek be. Az ételek maximálisan finomak-guszták voltak.Mindenki megtalálhatta a...

2019. április 16.
Nagyon szuper volt minden.A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt.A szobák tiszták voltak,és kényelmesek.A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette...

Hotel Aurum, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 19.166,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019-01-09 - 2020-12-20
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-22 - 2020-12-20
 - Húsvét (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 25.909,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13