Hotel Aurum: Príma - Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló értékelése
4. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Príma

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A hotel szép,személyzet-többnyire-kedves! Szoba,kényelmes-tökéletes pihenés biztosított. Erkély igényes-szép:bútorral,mű fűvel és este:díszkivilágítással.Unokával (5éves) voltunk,neki is kényelmes pót ágyat készítettek be. Az ételek maximálisan finomak-guszták voltak.Mindenki megtalálhatta a kedvére való élelmet! Harmadik alkalommal voltunk itt,szeretjük! !!Köszönjük! Üdvözlettel:Keresztesné :)

Személyzet:

Szeretnéd követni Hotel Aurum felhasználót?    Igen

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 3.

2019. október 28.
A személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés bőséges és változatos. A szoba felszereltsége remek, bár az egyik TV kezelésének megértéséhez a személyzet segítségét kellett kérni. A wellness részleg és a medencék kicsit szűkösek, de összességében jó.

2019. április 16.
Nagyon szuper volt minden.A személyzet kitűnően végezte a dolgát,a recepciótól,az éttermen át a wellnessel együtt.A szobák tiszták voltak,és kényelmesek.A férjem mozgássérült,de nem kerekes székes. Az éttermet picit nehéz volt megközelíteni a lépcsők miatt,de a kapaszkodó megkönnyítette...

2019. április 15.
Nagyot csalódtam a szállodában .Kerekes székes vagyok és ki írták hogy akadály mentes ezért írtam és mint kerekes székes foglaltattam szobát.De azt nem közölték hogy a szoba akadálymentes más semmi. A helyszínen közölték a wellnesshez 3 lépcső van .majd szóják valakinek ha leakarok menni ,de az...

Hotel Aurum, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 13.453,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019-01-09 - 2020-12-20
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 22.643,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Húsvét - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.269,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13