Vissza az időben

Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen

Gyenge 2017. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. május 15.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Foglalás előtt tájékozódtunk a hotelről, ezért is foglaltunk az apartmanban szállást. Ennek ellenére a valóságban még így is meglepett, hogy mennyire szocreál a szálloda.
Remek helyen van közel a strandhoz-aqua palace-hoz.
A személyzet kedves és ez nagyon pozitív meglepetést okozott. Sajnos elmondható, hogy sokkal modernebb szállodákban flegmák-unottak az alkalmazottak, de ez itt egyáltalán nem így volt. Mindenki előzékeny, udvarias, barátságos.
A wellness részleg nagynak mondható, de sajnos a kinti két úszómedence nem üzemelt,így a benti részen zsúfoltság alakult ki.
Csak reggelit kértünk, ami hétvégén 11 óráig vehető igénybe. Újabb piros pontot érdemel :), viszont a választék lehetne nagyobb.
A tisztasággal is volt egy kis probléma, például az étterem padlója ragadt, tehát nem sűrűn takaríthatják.
Az apartman tágas, ugyanazokat a szolgáltatásokat adja, mint a hotel szoba,plusz van még benne konyhasarok is. A falakra ráférne egy festés és néhány kép, hogy barátságosabb legyen.
Összességében az 50 feletti korosztálynak ajánlom és szerintem 3 csillagnál nem több.
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Kényelem:
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Gyenge
Elhelyezkedés:Kiváló

Hunguest Hotel Béke további értékelései

2020.03.05a párjával
Szerintem minden a várakozásunknak megfelelően történt. Kezdve a fogadtatástól, udvarias, nem tolakodó, de figyelmes londiner, gördülékeny csekkolás, előzékeny, frappáns tájékoztatás a szálloda rendjéről. Kultúrált, izléses szoba, tisztaság és rend jellemezte. Az étteremben udvarias fogadtatás,...
2020.02.28a párjával
kerdoivet toltottem a szalason-ertekeltem amivel megvolyunk elegedve es javasoltam eggyes dolgokat amivel kevesebe voltunk megelegedve-batran ajanlom mindenkinek.
2020.02.23a párjával
Nagyon kényelmes az, hogy a szállodai folyosó végén lifttel le lehet menni a wellness részlegbe, így ezt fürdőköpenyben meg lehet tenni. A medencék nem voltak zsúfoltak. Az ételek mind választékban, mind minőségben kifogástalanok voltak. Néhány észrevétel: - az épületben lévő gyógyvizes...
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló