Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 10.

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló értékelése:

7. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
14. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék. Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon. A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe. Aki 1 hét nyugalmat akar de este szeretne kimenni a nyüzsgő városba annak az megadatik.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az emberek beszéde, a játékgépek, szóval aki pihenni szeretne, ragaszkodjon a az udvari szobákhoz.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Kellemes 4 - napot töltöttünk a szállodában , a szobánk tiszta volt és a légkondi nagyon jól működött a fürdőszoba nagyon tiszta és mindennel felszerelt amire szükség lehet. Az étteremben nagy ételsorok várják a vendégeket amiket lehetetlen végigkóstolni , finomak és ízletesek az ételek a felszolgáló személyzet munkája kiemelkedő a maga nemében és gratulálunk nekik.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Jol éreztük magunkat, elégedettek voltunk a szállással, szolgáltatással, étkezéssel, személyzettel is. Talán még egy fotel vagy szék elfért volna a szobában. Finomak voltak az ételek, volt böven választék. Az italok ára és a büfé árai picit magasak voltak, de rászántuk. . . . . Egy kedvezményes belépöt a gyogyfürdöbe, vagy az élményfürdöbe talán be lehetne iktatni az árba?

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Szüleim már sokszor jártak itt, és mindig nagyon dícsérték. Idén úgy döntöttük, mi is elmegyünk velük és most már értjük, miért szeretik. Egy ár-érték arányban nagyon megfelelő, színvonalas, tiszta szálláshely szuper wellness lehetőségekkel, ahova a szállóvendégek köntösben átmehetnek. A félpanziós ellátás is nagyon bőséges, mindenki talált magának megfelelőt reggelinél és vacsoránál is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás remek volt. A kiszolgálás nagyon jó.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.Biztos vagyok benne hogy még ide visszajövünk.Köszönjük!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 10.
A konyha kiváló kitűnő ételek bő választék,a szoba tiszta kényelmes. A tv képernyő lehetne nagyobb egy kicsit. a személyzet udvarias segítő kész. A wellness nagyon jó színvonalú minden van ami kell. Talán a fürdő medencékre a kapaszkodókra az ablakokra rá férne egy kis takarítás. a medencéknél itt ott egy mozaik hiányzik és a vizkő vagy hasonló már lerakódott alaposan mindenhova.

Kyra TOP szállásértékelő
2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Felújított, kényelmes szobában voltunk. Az étkezésekről is csak jót tudok írni, gyorsan pótoltak mindent, udvariasak a pincérek. Különleges, finom fogások is voltak. Konferenciatermük kényelmes, levegős, nem túl hideg. Legjobb a fürdő,ahol úszni, gyógyulni is lehet. A parkolás ingyenes, nem mindenhol van így. Csendes volt az utcai szoba is.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kívülről sosem tetszett, de belül annál színvonalasabb a szálloda. Egy igencsak kiváló akciót sikerült elcsípnünk, de eldöntöttük, visszatérünk még ide. Tökéletes helyen van, a 6. emeletről teljesen beláttuk az egész várost. A szobák kellően nagyok, kényelmesek, semmi zaj nem szűrődik be. A medencék kiválóak, bár a gyógyvíz nekem lehetett volna kicsit melegebb, mert eléggé fázós vagyok.

Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX