Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 10.

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
13. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A wellness rész felújításra szorul, főleg a kültéri termál medence. Csúcsidőben nagyon zsúfolt, nincs hová pakolni, kevés a fogas. A parkolási lehetőség kiváló!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Nagyon jó volt hogy a 10 és 5 éves gyerkőcünkkel tudtunk lenni egy légtérben és nem 2 külön szobában. Fiúk nagyon élvezték hogy reggel és este is maguk választhatták ki mit és mennyit akarnak enni - nagy volt a választék és nagyon finom is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nekem az egyetlen igazán problémám az volt, hogy az ágyamban egy kifeküdt, kényelmetlen matrac volt, ami meglepett egy 4 csillagos szállodában! Gerinc sérvemmel így az első éjszakám szörnyű volt! A férjem szívesen cserélt volna velem, de az övé sem volt kényelmes, bár nem volt úgy kifeküdve mint az enyém.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék. Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon. A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe. Aki 1 hét nyugalmat akar de este szeretne kimenni a nyüzsgő városba annak az megadatik.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az emberek beszéde, a játékgépek, szóval aki pihenni szeretne, ragaszkodjon a az udvari szobákhoz.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Kellemes 4 - napot töltöttünk a szállodában , a szobánk tiszta volt és a légkondi nagyon jól működött a fürdőszoba nagyon tiszta és mindennel felszerelt amire szükség lehet. Az étteremben nagy ételsorok várják a vendégeket amiket lehetetlen végigkóstolni , finomak és ízletesek az ételek a felszolgáló személyzet munkája kiemelkedő a maga nemében és gratulálunk nekik.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Jol éreztük magunkat, elégedettek voltunk a szállással, szolgáltatással, étkezéssel, személyzettel is. Talán még egy fotel vagy szék elfért volna a szobában. Finomak voltak az ételek, volt böven választék. Az italok ára és a büfé árai picit magasak voltak, de rászántuk. . . . . Egy kedvezményes belépöt a gyogyfürdöbe, vagy az élményfürdöbe talán be lehetne iktatni az árba?

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Szüleim már sokszor jártak itt, és mindig nagyon dícsérték. Idén úgy döntöttük, mi is elmegyünk velük és most már értjük, miért szeretik. Egy ár-érték arányban nagyon megfelelő, színvonalas, tiszta szálláshely szuper wellness lehetőségekkel, ahova a szállóvendégek köntösben átmehetnek. A félpanziós ellátás is nagyon bőséges, mindenki talált magának megfelelőt reggelinél és vacsoránál is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás remek volt. A kiszolgálás nagyon jó.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.Biztos vagyok benne hogy még ide visszajövünk.Köszönjük!

Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2020.11.22-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 10.327 - 15.904,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hunguest Hotel Béke
4 nap/3 éjszaka 21.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX