Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 10.

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
13. helyezett Észak Alföldön - 668 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló képei

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Szerintem minden a várakozásunknak megfelelően történt. Kezdve a fogadtatástól, udvarias, nem tolakodó, de figyelmes londiner, gördülékeny csekkolás, előzékeny, frappáns tájékoztatás a szálloda rendjéről. Kultúrált, izléses szoba, tisztaság és rend jellemezte. Az étteremben udvarias fogadtatás, változatos, ízletes fogások vártak ránk.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
kerdoivet toltottem a szalason-ertekeltem amivel megvolyunk elegedve es
javasoltam eggyes dolgokat amivel kevesebe voltunk megelegedve-batran
ajanlom mindenkinek.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Nagyon kényelmes az, hogy a szállodai folyosó végén lifttel le lehet menni a wellness részlegbe, így ezt fürdőköpenyben meg lehet tenni. A medencék nem voltak zsúfoltak. Az ételek mind választékban, mind minőségben kifogástalanok voltak. Néhány észrevétel:
- az épületben lévő gyógyvizes medence hőfoka lehetne magasabb,
- egy kis felújítás ráférne a szállodára (pld.

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Teltház ellenére elégedették voltunk az ellátással. Reggelinél megoszlott a tömeg, de a vacsora első órájában nagy tumultus volt, ennek ellenére a felszolgálók dícséretesen igyekeztek minden kérésnek eleget tenni. A szoba egyszerű, de kényelmes és tiszta volt, semmi sem hiányzott belőle. Először kicsit bánkódtam, hogy udvarra néző szobát kaptunk, de a naplementék és a csend kárpótolt, pont így volt jó.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Mindennel megvoltunk elégedve,a reggeli valamint a vacsora nagyon finom volt sok különleges ételt is felfedeztünk aminek nagyon örültünk. A fürdő rész kiváló, nagyon sok időt töltöttünk ott, a kisunokám is remekül érezte magát alig lehetett a vízből ki vinni. Már másodszor voltunk Önöknél, nem csalódtunk ismét nagyon jól éreztük magunkat
További sok sikert és sok vendéget kivánok
Üdvözlettel: Tóthné

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
! Utazgatás közben, főszezonban, hihetetlen módon hétvégére találtam 2 éjszakás szállást a Szállásvadász ajanlatai között. Hotel Béke, épület külső elemeire ráférne egy felújítás. A szobák tiszták, de nem szépek. A félpanziós étkezés kifogástalan. A személyzet segítőkész. A szállodából egyszerűen elérhető wellness és uszoda az egyik legjobb a környéken.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A wellness rész felújításra szorul, főleg a kültéri termál medence. Csúcsidőben nagyon zsúfolt, nincs hová pakolni, kevés a fogas. A parkolási lehetőség kiváló!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Nagyon jó volt hogy a 10 és 5 éves gyerkőcünkkel tudtunk lenni egy légtérben és nem 2 külön szobában. Fiúk nagyon élvezték hogy reggel és este is maguk választhatták ki mit és mennyit akarnak enni - nagy volt a választék és nagyon finom is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem az egyetlen igazán problémám az volt, hogy az ágyamban egy kifeküdt, kényelmetlen matrac volt, ami meglepett egy 4 csillagos szállodában! Gerinc sérvemmel így az első éjszakám szörnyű volt! A férjem szívesen cserélt volna velem, de az övé sem volt kényelmes, bár nem volt úgy kifeküdve mint az enyém.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék. Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon. A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe. Aki 1 hét nyugalmat akar de este szeretne kimenni a nyüzsgő városba annak az megadatik.

Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.07.10-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.310 - 17.489,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.924 - 13.402,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Márvány Panzió
7 nap/6 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 13.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX