Bökli: Vendéglátás: 4.5 - Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Vendéglátás: 4.5

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Jol éreztük magunkat, elégedettek voltunk a szállással, szolgáltatással, étkezéssel, személyzettel is. Talán még egy fotel vagy szék elfért volna a szobában. Finomak voltak az ételek, volt böven választék. Az italok ára és a büfé árai picit magasak voltak, de rászántuk.....Egy kedvezményes belépöt a gyogyfürdöbe, vagy az élményfürdöbe talán be lehetne iktatni az árba?
Alapjában véve azt kaptuk, amit vártunk, jol éreztük magunkat, jo volt a medencék vize, jok voltak a szaunák, stb.
Szivesen ajánljuk másoknak is!

Szeretnéd követni Bökli felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék.Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon.A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe....

2019. július 22.
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az...

2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-10 - 2020-12-31
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Érvényes: 2018-08-14 - 2020-12-31