Recefice: Vegyes élmények - Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Vegyes élmények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az emberek beszéde, a játékgépek, szóval aki pihenni szeretne, ragaszkodjon a az udvari szobákhoz. Ezeket egyébként az orosz vendégek birtokolták, akik ráadásul már korán hangosan közlekedtek a folyosón (jó lenne, ha szobákban lenne egy plusz ajtó, ami az előszobát elválasztja a hálórésztől).
Nagy tömeg volt mindig az étteremben, nehezen lehetett biztonságosan közlekedni. A pincérek viszont egyfolytában dolgoztak, csak dicséret illeti őket. Remek ötlet, hogy hűtött vizet adagolhat magának az ember! A reggeli jó volt, a vacsorák már sokkal gyengébbek (híg leves, elsózott étel, kemény hús, stb.)
Ami pozitívum, hogy az egész hotel és fürdő nagyon tiszta, a szobákban szabályozható a klíma. Nem volt praktikus a szappanadagoló, csak két kézzel lehet megnyomni, zuhanyzás közben a lábmosás kész mutatvány.
A fürdőrészlegről: rettentő kicsi az élménymedence, egész nap zsúfolt, a gyerekek teljesen elfoglalják, este 6 után lehet csak belejutni nyugodtan. A külső úszómedence nagyon szép, viszont kicsit hideg a vize. Ami egyértelműen a legnyugodtabb medence, az a külső gyógymedence, remekül el lehet benne időzni, napozni, ott csend van (pár gyenge élményelem is működik benne). Komoly hiányosság, hogy az összes többi medencével ellentétben pont a belső babamedencénél nincsen lábmosó!
Ha nem tartózkodik az ember min. 4 napot a hotelben, nem kaphat kedvezményes kezeléseket tb-re, még masszázst sem, iszappakolást, csak teljes áron.
Használható a szomszédos hotel sószobája, ami nagyon kellemes, a hotel napozóudvara, ami nyugodt, és elvileg a medencéi is... Sajnos a külső élménymedencéje 1 éve le van zárva (pedig ez pótolhatta volna a Békéből kiszorultak számára a masszírozó sugarakat), a belső élménymedence motorja néhány hete javítás alatt van. Ezt hogy engedheti meg magának a Hunguest, főszezonban ráadásul?! A kis kerek gyógymedence viszont nagyon jó, ott masszázs elemek is vannak.
Aki a fürdésnél többre vágyik, annak ajánlom a Bocskai múzeumot, nagyon érdekes, ötletesen berendezett kiállításokkal. Debrecenbe 25 perc alatt át lehet érni még távolsági busszal is (a buszállomás pár perc a hoteltől), a Nagytemplom, a Református Kollégium különleges élmény, és a Munkácsy-trilógia is ismét ott van a Déri Múzeumban.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék.Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon.A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe....

2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

2019. július 13.
Kellemes 4 - napot töltöttünk a szállodában , a szobánk tiszta volt és a légkondi nagyon jól működött a fürdőszoba nagyon tiszta és mindennel felszerelt amire szükség lehet. Az étteremben nagy ételsorok várják a vendégeket amiket lehetetlen végigkóstolni , finomak és ízletesek az ételek a...

Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-10 - 2020-12-31
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Érvényes: 2018-08-14 - 2020-12-31