Hörömpő: Négy nap az édenben! - Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Négy nap az édenben!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Kellemes 4 - napot töltöttünk a szállodában , a szobánk tiszta volt és a légkondi nagyon jól működött a fürdőszoba nagyon tiszta és mindennel felszerelt amire szükség lehet. Az étteremben nagy ételsorok várják a vendégeket amiket lehetetlen végigkóstolni , finomak és ízletesek az ételek a felszolgáló személyzet munkája kiemelkedő a maga nemében és gratulálunk nekik. A wellness részleg kellemes víz hőmérsékletével várt bennünket ahol nagyon jól éreztük magunkat a család minden tagja megtalálta a kedvére valót. Összességében jól éreztük magunkat a Békében talán távozáskor a Széchenyi pihenő kártya elfogadásánál mint mindenhol volt egy kis borongós felhő amit elhárítottunk. Úgy mentünk el hogy vissza térünk és újra átéljük ezt a kiváló vendéglátást.

Étkezés:

Szeretnéd követni Hörömpő felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék.Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon.A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe....

2019. július 22.
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az...

2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-10 - 2020-12-31
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Érvényes: 2018-08-14 - 2020-12-31