Edit 61: Egy hét a szoboszlói Béke hotelben - Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Egy hét a szoboszlói Béke hotelben

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

Szeretnéd követni Edit 61 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék.Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon.A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe....

2019. július 22.
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az...

2019. július 13.
Kellemes 4 - napot töltöttünk a szállodában , a szobánk tiszta volt és a légkondi nagyon jól működött a fürdőszoba nagyon tiszta és mindennel felszerelt amire szükség lehet. Az étteremben nagy ételsorok várják a vendégeket amiket lehetetlen végigkóstolni , finomak és ízletesek az ételek a...

Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-10 - 2020-12-31
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Érvényes: 2018-08-14 - 2020-12-31