víz kedvelő: Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a Béke Hotelban. - Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a Béke Hotelban.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nekem az egyetlen igazán problémám az volt, hogy az ágyamban egy kifeküdt, kényelmetlen matrac volt, ami meglepett egy 4 csillagos szállodában! Gerinc sérvemmel így az első éjszakám szörnyű volt! A férjem szívesen cserélt volna velem, de az övé sem volt kényelmes, bár nem volt úgy kifeküdve mint az enyém. Reggel megkérdeztem a recepción, kaphatnék-e egy másik matracot, -így az enyémet 1 órán belül kicserélték. Hála és köszönet nekik érte! / A férjemét nem./ Ezt leszámítva minden rendben volt! Külön kiemelném a személyzet kedvességét! Az ételek finomak voltak. Mindent köszönünk!

Ár / érték arány: Átlagos
Kényelem (szoba): Gyenge

Szeretnéd követni víz kedvelő felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

2019. augusztus 21.
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék.Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon.A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe....

2019. július 22.
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az...

2019. július 15.
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!

Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-10 - 2020-12-31
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Érvényes: 2018-08-14 - 2020-12-31
 - Karácsony (min. 2 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27