brumi168: Kellemes kikapcsolódás - Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Kellemes kikapcsolódás

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A wellness rész felújításra szorul, főleg a kültéri termál medence. Csúcsidőben nagyon zsúfolt, nincs hová pakolni, kevés a fogas. A parkolási lehetőség kiváló!

Személyzet:

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

2019. november 29.
! Utazgatás közben, főszezonban, hihetetlen módon hétvégére találtam 2 éjszakás szállást a Szállásvadász ajanlatai között. Hotel Béke, épület külső elemeire ráférne egy felújítás. A szobák tiszták, de nem szépek. A félpanziós étkezés kifogástalan. A személyzet segítőkész. A szállodából egyszerűen...

2019. november 4.
Nagyon jó volt hogy a 10 és 5 éves gyerkőcünkkel tudtunk lenni egy légtérben és nem 2 külön szobában. Fiúk nagyon élvezték hogy reggel és este is maguk választhatták ki mit és mennyit akarnak enni - nagy volt a választék és nagyon finom is.

2019. október 15.
Nekem az egyetlen igazán problémám az volt, hogy az ágyamban egy kifeküdt, kényelmetlen matrac volt, ami meglepett egy 4 csillagos szállodában! Gerinc sérvemmel így az első éjszakám szörnyű volt! A férjem szívesen cserélt volna velem, de az övé sem volt kényelmes, bár nem volt úgy kifeküdve mint...

Hunguest Hotel Béke, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-05-10 - 2020-12-31
 - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Érvényes: 2018-08-14 - 2020-12-31
 - Húsvét (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13