Csillag Gizella: Meglepetés nászút - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése
5. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Meglepetés nászút

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Érkezésünkkor az első negatív dolog amin változtatni kellene, az a parkolás, ezt bizonnyal mindenki kényelmetlennek érzi. A legrosszabb viszont az volt, hogy 2 gyermekkel érkeztünk és két teljesen külön szobában voltunk. Igaz a két szoba egymás mellett volt. Foglaláskor burkoltan jelezték a két standard szobát, de ez más 4*-os szállásokon is jelzésre került, de összenyithatók voltak. Megoldottuk a férjemmel, mondván, hogy ez most olyan mint egy nászút. Az első éjszaka feszültebben telt, másnap reggel kértünk még egy kulcsot a gyerekek szobájához, így egy kicsit már jobb volt. Mondhatják most, hogy miért nem aludtunk külön a férjemmel 1-1gyerekkel? Ha foglaláskor ez egyértelmű akkor biztosan választunk másik szállást. A lift sem volt kényelmes, pedig az átlagnál jóval kisebb helyet foglalunk el. A wellness részleg teljesen rendben volt. A reggeli és a vacsora kínálata átlagon felüli. A személyzet udvarias és segítőkész. A kellemetlenséget leszámítva élménydús és mégis pihentető 4 napot töltöttünk a szálláson. Üdvözlettel

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila u. 5-7.

2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk,...

2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában.Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen...

2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

Hotel Délibáb, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Felüdítő M+ csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-03-31
 - Egy éjszakás kaland (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-01 - 2020-03-31
 - Gyógyító pihenés (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, OEP kezelés csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2020-03-31