Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 5-7.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése:

5. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
7. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Délibáb Hajdúszoboszló központjában található. A szálloda kényelmes szállással és frissítő szolgáltatásokat kínáló wellness részleggel várja vendégeit. Közép-Európa legnagyobb termálvizű fürdőkomplexuma közvetlen átjárással érhető el a szállodából.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló képei

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk, pedig minden szállodába visszük magunkkal a kutyánkat, és jó pár szállodában voltunk már.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen étkezhettünk. Egyedül a liftet találtuk szűkösnek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Érkezésünkkor az első negatív dolog amin változtatni kellene, az a parkolás, ezt bizonnyal mindenki kényelmetlennek érzi. A legrosszabb viszont az volt, hogy 2 gyermekkel érkeztünk és két teljesen külön szobában voltunk. Igaz a két szoba egymás mellett volt. Foglaláskor burkoltan jelezték a két standard szobát, de ez más 4*-os szállásokon is jelzésre került, de összenyithatók voltak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Sajnáljuk, hogy nem sikerült erkélyes szobát foglalnunk. Pozitívumként értékeljük, hogy a folyosó végén egymással szembeni szobákat kaptunk, így nem zavartak a gyerekek más vendégeket. A szálloda tisztaságával nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, segítőkész. Kicsit csalódottak voltunk a sörbárban található koktélkínálatot illetően (Mochito-t szerettünk volna inni).

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel nagyon szép. A szobánkkal maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is segítőkész/barátságos volt. A negatívumok, a mi részünkről a parkolásnál, illetve az étkezésnél voltak. A hotel nagyon kicsi saját parkolóval rendelkezik. Az üdülésünk megkezdésének napján a hoteltől 200 méterre tudtunk csak leparkolni, mivel a a környező parkolók a strand miatt tömve voltak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A Hotelben történt megérkezésünktől kezdve mind az elhelyezés, mind a személyzet közremüködése kiváló volt. Az étkezés bőséges és választékos. A szolgáltatások igényeinknek jól megfeleltek. A szoba tisztasága és kényelme az ár/értékaránynak megfelelő. Pihenésünket jól szolgálta, frissen, feltöltődve térhettünk otthonunkba.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szálloda nagyon kellemes , szép, tiszta ,igazán remek érzést kelt az ott tartózkodás . A személyzet csillagos ötös. Minden elismerésem az övék . A szolgáltatások amit nyújtanak nagyon jók. Egy szóval nagyon szuper. Nyugodt szível ajánlom azoknak akik egy igen jó szállodát keresnek. A reggeli és vacsora csodás. Bivaly wifi :)

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
4 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel. Szép és tiszta szálloda, kedves alkalmazottakkal. A félpanziós ellátás bőséges és választékos volt, nem lehet kifogást találni benne. Ami kicsit nem tetszett: a fürdőszoba nagyon pici, talán nem kellett volna ennyire spórolni a centiméterekkel. A vendégek nagy része orosz, vagy ukrán volt, akik nagyon hangosan élik az életüket, persze ez nem a szálloda hibája.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Márciusban jártunk itt a párommal,legutóbb évekkel ezelőtt. Most a felújítás után sokkal szebb lett a szálloda. Az átalakult wellness részleg is nagyon kellemes kikapcsolódást biztosít. Előszezonban voltunk és hétköznap, így biztosított volt a pihenés, nem volt zsúfoltság. Nagyon kellemes a fürdő, kellemes pihenést biztosít a csend. Az étterem kiváló.

Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Délibáb
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.07-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 39.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 13.991,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Délibáb
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, OEP kezelés csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX