Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 5-7.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
8. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Délibáb Hajdúszoboszló központjában található. A szálloda kényelmes szállással és frissítő szolgáltatásokat kínáló wellness részleggel várja vendégeit. Közép-Európa legnagyobb termálvizű fürdőkomplexuma közvetlen átjárással érhető el a szállodából.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló képei

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel nagyon szép. A szobánkkal maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is segítőkész/barátságos volt. A negatívumok, a mi részünkről a parkolásnál, illetve az étkezésnél voltak. A hotel nagyon kicsi saját parkolóval rendelkezik. Az üdülésünk megkezdésének napján a hoteltől 200 méterre tudtunk csak leparkolni, mivel a a környező parkolók a strand miatt tömve voltak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A Hotelben történt megérkezésünktől kezdve mind az elhelyezés, mind a személyzet közremüködése kiváló volt. Az étkezés bőséges és választékos. A szolgáltatások igényeinknek jól megfeleltek. A szoba tisztasága és kényelme az ár/értékaránynak megfelelő. Pihenésünket jól szolgálta, frissen, feltöltődve térhettünk otthonunkba.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szálloda nagyon kellemes , szép, tiszta ,igazán remek érzést kelt az ott tartózkodás . A személyzet csillagos ötös. Minden elismerésem az övék . A szolgáltatások amit nyújtanak nagyon jók. Egy szóval nagyon szuper. Nyugodt szível ajánlom azoknak akik egy igen jó szállodát keresnek. A reggeli és vacsora csodás. Bivaly wifi :)

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
4 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel. Szép és tiszta szálloda, kedves alkalmazottakkal. A félpanziós ellátás bőséges és választékos volt, nem lehet kifogást találni benne. Ami kicsit nem tetszett: a fürdőszoba nagyon pici, talán nem kellett volna ennyire spórolni a centiméterekkel. A vendégek nagy része orosz, vagy ukrán volt, akik nagyon hangosan élik az életüket, persze ez nem a szálloda hibája.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Márciusban jártunk itt a párommal,legutóbb évekkel ezelőtt. Most a felújítás után sokkal szebb lett a szálloda. Az átalakult wellness részleg is nagyon kellemes kikapcsolódást biztosít. Előszezonban voltunk és hétköznap, így biztosított volt a pihenés, nem volt zsúfoltság. Nagyon kellemes a fürdő, kellemes pihenést biztosít a csend. Az étterem kiváló.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Februárban töltöttünk el itt 4 nap/3 éjszakát párommal. A szálloda könnyen megközelíthető és nagyon szépen fel van újítva. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg jó, nagyon tetszettek a hatalmas kerek fotelek, amiben kényelmesen el lehetett férni 2 embernek is. A személyzet kifogástalan. A szoba kicsit kicsi volt, de tiszta, ezt leszámítva minden rendben volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Sajnos csak egy éjszakát tudtunk a Hotelban tölteni, de az ott töltött idő alatt nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész. A recepción, a kávézóban, a wellness részlegen, mind előzékeny, közvetlen, a végtelenségig udvarias emberekkel találkoztunk. Egyedül a Borostyán étterem pincérei voltak kicsit mogorvábbak.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19.
Szeretem érezni, hogy mikor pihenni szeretnénk a kiszolgálás, figyelem rám irányul. Ezt itt megkapom, érzem, hogy valójában értem vannak és nem én őértük.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
A szálloda összességében jó volt, de ****-os árakhoz jó lett volna mindent igazítani. Én kétfős szobában kaptam helyet egyedül, ami szerencse mert így elfértem. Az apró fürdőszobában zavaró hogy a mosdó mellett nem jutott hely kis kipakolásnak, a hajszárítót rövid zsinórja miatt kényelmetlen volt használni.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel megvoltunk elégedve. (ellátás; személyzet; étkezés; ételek; stb. külön kiemelném a pedikűrös idősebb hölgy munkáját, párját ritkítja, kérem ha lehet továbbra is alkalmazzák? ? ! ! )
A szoba levegője volt egy kicsit nyomott/mondhatnám büdös.

Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, beltéri játszóház használattal, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel Délibáb
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, masszázzsal vagy pedikűrrel, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.21-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 69.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.186 - 16.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Délibáb
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, OEP kezelés csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX