Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 5-7.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése:

8. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
12. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Délibáb Hajdúszoboszló központjában található. A szálloda kényelmes szállással és frissítő szolgáltatásokat kínáló wellness részleggel várja vendégeit. Közép-Európa legnagyobb termálvizű fürdőkomplexuma közvetlen átjárással érhető el a szállodából.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló képei

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Figyelmes,kedves vezetőség és személyzet.
Finom,választékos és bőséges étel kínálat.
Szolgáltatások,terápiás részleg nagyon jó.
Pihenni és gyógyulni vágyóknak ajánlom.
További sikeres munkát kívánok a Hotel vezetőségének és
dolgozóinak.
Köszönettel K.Zoltánné

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Férjemmel pihentünk augusztusban. Érkezéskor olyan szobát kaptunk, mely tetőre néző volt és nekünk nagyon nem felelt meg. A recepción reklamálás és egy kis varakozás után megkaptunk más szobát, ahonnan nagyon szép tóra néző kilátás volt. A személyzet kedves és segítőkész.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk, pedig minden szállodába visszük magunkkal a kutyánkat, és jó pár szállodában voltunk már.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen étkezhettünk. Egyedül a liftet találtuk szűkösnek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Érkezésünkkor az első negatív dolog amin változtatni kellene, az a parkolás, ezt bizonnyal mindenki kényelmetlennek érzi. A legrosszabb viszont az volt, hogy 2 gyermekkel érkeztünk és két teljesen külön szobában voltunk. Igaz a két szoba egymás mellett volt. Foglaláskor burkoltan jelezték a két standard szobát, de ez más 4*-os szállásokon is jelzésre került, de összenyithatók voltak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Sajnáljuk, hogy nem sikerült erkélyes szobát foglalnunk. Pozitívumként értékeljük, hogy a folyosó végén egymással szembeni szobákat kaptunk, így nem zavartak a gyerekek más vendégeket. A szálloda tisztaságával nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, segítőkész. Kicsit csalódottak voltunk a sörbárban található koktélkínálatot illetően (Mochito-t szerettünk volna inni).

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel nagyon szép. A szobánkkal maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is segítőkész/barátságos volt. A negatívumok, a mi részünkről a parkolásnál, illetve az étkezésnél voltak. A hotel nagyon kicsi saját parkolóval rendelkezik. Az üdülésünk megkezdésének napján a hoteltől 200 méterre tudtunk csak leparkolni, mivel a a környező parkolók a strand miatt tömve voltak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A Hotelben történt megérkezésünktől kezdve mind az elhelyezés, mind a személyzet közremüködése kiváló volt. Az étkezés bőséges és választékos. A szolgáltatások igényeinknek jól megfeleltek. A szoba tisztasága és kényelme az ár/értékaránynak megfelelő. Pihenésünket jól szolgálta, frissen, feltöltődve térhettünk otthonunkba.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szálloda nagyon kellemes , szép, tiszta ,igazán remek érzést kelt az ott tartózkodás . A személyzet csillagos ötös. Minden elismerésem az övék . A szolgáltatások amit nyújtanak nagyon jók. Egy szóval nagyon szuper. Nyugodt szível ajánlom azoknak akik egy igen jó szállodát keresnek. A reggeli és vacsora csodás. Bivaly wifi :)

Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 23.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.001 - 25.257,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, sütivel és forralt borral, wellness-részleg és fitneszrészleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Márvány Panzió
2-3 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel
2020.12.22. - 2020.12.29.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 12.460 - 16.198,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Őszi relax napok (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX