Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 5-7.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése:

2. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Délibáb Hajdúszoboszló központjában található. A szálloda kényelmes szállással és frissítő szolgáltatásokat kínáló wellness részleggel várja vendégeit. Közép-Európa legnagyobb termálvizű fürdőkomplexuma közvetlen átjárással érhető el a szállodából.

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló képei

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Figyelmes,kedves vezetőség és személyzet.
Finom,választékos és bőséges étel kínálat.
Szolgáltatások,terápiás részleg nagyon jó.
Pihenni és gyógyulni vágyóknak ajánlom.
További sikeres munkát kívánok a Hotel vezetőségének és
dolgozóinak.
Köszönettel K.Zoltánné

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Férjemmel pihentünk augusztusban. Érkezéskor olyan szobát kaptunk, mely tetőre néző volt és nekünk nagyon nem felelt meg. A recepción reklamálás és egy kis varakozás után megkaptunk más szobát, ahonnan nagyon szép tóra néző kilátás volt. A személyzet kedves és segítőkész.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk, pedig minden szállodába visszük magunkkal a kutyánkat, és jó pár szállodában voltunk már.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen étkezhettünk. Egyedül a liftet találtuk szűkösnek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Érkezésünkkor az első negatív dolog amin változtatni kellene, az a parkolás, ezt bizonnyal mindenki kényelmetlennek érzi. A legrosszabb viszont az volt, hogy 2 gyermekkel érkeztünk és két teljesen külön szobában voltunk. Igaz a két szoba egymás mellett volt. Foglaláskor burkoltan jelezték a két standard szobát, de ez más 4*-os szállásokon is jelzésre került, de összenyithatók voltak.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Sajnáljuk, hogy nem sikerült erkélyes szobát foglalnunk. Pozitívumként értékeljük, hogy a folyosó végén egymással szembeni szobákat kaptunk, így nem zavartak a gyerekek más vendégeket. A szálloda tisztaságával nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, segítőkész. Kicsit csalódottak voltunk a sörbárban található koktélkínálatot illetően (Mochito-t szerettünk volna inni).

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel nagyon szép. A szobánkkal maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is segítőkész/barátságos volt. A negatívumok, a mi részünkről a parkolásnál, illetve az étkezésnél voltak. A hotel nagyon kicsi saját parkolóval rendelkezik. Az üdülésünk megkezdésének napján a hoteltől 200 méterre tudtunk csak leparkolni, mivel a a környező parkolók a strand miatt tömve voltak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A Hotelben történt megérkezésünktől kezdve mind az elhelyezés, mind a személyzet közremüködése kiváló volt. Az étkezés bőséges és választékos. A szolgáltatások igényeinknek jól megfeleltek. A szoba tisztasága és kényelme az ár/értékaránynak megfelelő. Pihenésünket jól szolgálta, frissen, feltöltődve térhettünk otthonunkba.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A szálloda nagyon kellemes , szép, tiszta ,igazán remek érzést kelt az ott tartózkodás . A személyzet csillagos ötös. Minden elismerésem az övék . A szolgáltatások amit nyújtanak nagyon jók. Egy szóval nagyon szuper. Nyugodt szível ajánlom azoknak akik egy igen jó szállodát keresnek. A reggeli és vacsora csodás. Bivaly wifi :)

Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.450 - 27.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 49.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.155 - 25.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.08.20-ig
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2022.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.985 - 12.421,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2021.09.11-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Hotel Korona Hajdúszoboszló
Érvényes: 2022.03.08-ig
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 14.550 - 20.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX