Márta53: Kellemes hétvége és a kutyánk is jól érezte magát. - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése
4. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Kellemes hétvége és a kutyánk is jól érezte magát.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában.
Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk, pedig minden szállodába visszük magunkkal a kutyánkat, és jó pár szállodában voltunk már. A szobák tetszetősek voltak, a személyzet segítőkész volt, a tisztaság is rendben volt. Az ételek lehettek volna egy kicsit ízesebbek, de különösebb gond azzal sem volt, mindig talált az ember olyat, amit szeretett. A wellness részleg egy kicsit kicsi, ha teltház van. Összességében kellemesen éreztük magunkat.

Személyzet:
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Márta53 felhasználót?    Igen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila u. 5-7.

2019. december 3.
Férjemmel pihentünk augusztusban. Érkezéskor olyan szobát kaptunk, mely tetőre néző volt és nekünk nagyon nem felelt meg. A recepción reklamálás és egy kis varakozás után megkaptunk más szobát, ahonnan nagyon szép tóra néző kilátás volt. A személyzet kedves és segítőkész. A kezelésekkel meg...

2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában.Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen...

2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

Hotel Délibáb, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Egy éjszakás kaland (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-01 - 2020-03-31
 - Felüdítő M+ csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-03-31
 - Senior 3 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, masszázzsal vagy pedikűrrel, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-03 - 2020-03-31