utazó11: Többet nem! - Hotel Járja Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló értékelése
3. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Többet nem!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 17. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hajdúszoboszló legfrenkventáltabb helyén elhelyezkedő szálloda. Kívülről, belülről szép, tiszta hotel. A wellness részlege gyenge.Az étkezés minősíthetetlen. Félpanziós ellátásban a vacsora menüválasztásos, melyben egyféle levesből lehet "választani". A főfogás egy gyengébb iskolai menzára emlékeztet, mind minőségben, mind mennyiségben. Vacsora után útnak indultunk, hogy máshol jól lakjunk. Az étkezés miatt nem ajánlom!!!

Ennyire tetszett: Gyenge

Hotel Járja Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 6.

2019. február 26.
Fogadtatás kedves volt, szoba tiszta, kellemes meleg, jó elhelyezkedés. Az éttermi kiszolgálás kifogástalan, udvarias. Az ételek finomak és változatosak voltak. Ha újból a városban járunk, szintén itt szeretnénk megszállni.

2018. december 27.
Az etelek minosege jo volt, viszont a mennyisege es a valtozatossaga kifigasolhato volt szamunkra. Jol esett volna, ha legalabb a levesbol ehettunk volna annyit, amennyi szerettunk volna. A kontos beleferhetett volna az arba. Jo volt a fedett parkolo es hogy azonnal nem kellett elhagyni a...

2018. november 21.
10 napos gyógykezelésre érkeztünk Hajdúszoboszlóra. A közelben lévő megszokott "szállodánk" telt házas volt, a fürdő közelsége miatt választottuk a Járja-t. Éppen akkor volt a Bio étel és Bor Fesztivál ami az utcában van, az erkélyről láttunk, hallottunk sok mindent. Pihenni szinte lehetetlen...

Hotel Járja, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
Érvényes: 2019-12-21 - 2019-12-27
 - Wellness napok Hajdúszoboszló szívében (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-03 - 2019-12-22
 - Napi árak