Hotel Járja Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 6.

Hotel Járja Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Járja Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
14. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Járja Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a gyógyfürdő és az Aqua-Palace élményfürdő mellett található szálloda az épületen belül üzletekkel, szép szobákkal várja a vendégeket.

Hotel Járja Hajdúszoboszló képei

Hotel Járja Hajdúszoboszló vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Az etelek minosege jo volt, viszont a mennyisege es a valtozatossaga kifigasolhato volt szamunkra. Jol esett volna, ha legalabb a levesbol ehettunk volna annyit, amennyi szerettunk volna. A kontos beleferhetett volna az arba. Jo volt a fedett parkolo es hogy azonnal nem kellett elhagyni a tavozas napjan, nyugodtan mehettunk meg wellnesezni es a furdobe is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
10 napos gyógykezelésre érkeztünk Hajdúszoboszlóra. A közelben lévő megszokott "szállodánk" telt házas volt, a fürdő közelsége miatt választottuk a Járja-t. Éppen akkor volt a Bio étel és Bor Fesztivál ami az utcában van, az erkélyről láttunk, hallottunk sok mindent. Pihenni szinte lehetetlen volt az utcára néző szobánkban.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszló legfrenkventáltabb helyén elhelyezkedő szálloda. Kívülről, belülről szép, tiszta hotel. A wellness részlege gyenge. Az étkezés minősíthetetlen. Félpanziós ellátásban a vacsora menüválasztásos, melyben egyféle levesből lehet "választani". A főfogás egy gyengébb iskolai menzára emlékeztet, mind minőségben, mind mennyiségben.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
A múlt héten voltunk a barátnőmmel. Nagyon jó volt minden. Pihenni mentünk 4 éjszakára, és minden jól megfelelt. A kaja nagyon finom, és változatos volt. A kedvesség jól esett. Sopronból érkeztünk délben, és a szobát idő előtt megkaptuk. A tv nem múködött, azonnal jött egy illetékes aki segített behangolni.
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
A szálloda a központban a legjobb helyen található, melynek szobái nagyon szépek, kényelmesek. Az étteremben az ételek nagyon bőségesek,ízletesek. Köszönjük a személyzetnek a kedvességüket, segítőkészségüket. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Ismét fölkerestük párommal a hotelt. Tiszta, hangulatos, kényelmes kis szálloda a gyógyfürdő közvetlen közelében, szuper helyen. Kellemes hely, tiszta, a személyzet gyors és kedves. Korábbi tartózkodásunkhoz képest a félpanzió minősége érezhetően javult! A reggeli választéka gazdagodott (főtt dolgokkal), így már megfelelőnek tartjuk.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Kényelmes, nagy volt a szoba. Nagyon tiszta a hotel egész területe. Kedves kiszolgálással és nagyon finom ételekkel.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
Apartmanban voltunk. Tiszta,tágas szoba,kényelmes nagy ágy,puha ágyneművel. Naponta takarítottak. Félpanziós ellátás volt,a vacsora menü választással. Reggeli bőséges,változatos. Működő lift,ami a zárt garázsba is levisz. Az autó fedett,zárt garázsban volt,nem a szabad ég alatt az utcán. Ráadásul a parkolás ingyenes.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Köszönjük a lehetőséget nagyon jól éreztük magunkat. Maximális segítség a személyzettől,csak ajánlani tudjuk. Étkezés nagyon finom és változatos volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akarácsonyt önöknél töltöttem párommal. mely nagy csalódást okozott mind kettőnk számára. A hotel szép tiszta, csendes de az étterem kkiszolgálása kritikán aluli. Úgy választékban mint mennyiségben. Aszálloda vendégei nagyrészt ugyanazon a véleményen vannak, sajnálom hogy a szálloda tulajdonosai nem tesznek ennek érdekében semmit hogy ez javuljon, mert igy rontja a szélloda szinvonalát nagyon.

Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.343,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.16-ig
Villa Toscana
4 nap/3 éjszaka 4.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss házi sütemény vagy gyümölcs/tea választékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.11. - 2019.03.17.
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
2 nap/1 éjszaka 23.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.314 - 22.104,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Laci Betyár Fogadó
2-4 éjszaka 7.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.18-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Hajdúszoboszló
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Tavaszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX