Hotel Járja Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Járja Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 6.

Hotel Járja Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Járja Hajdúszoboszló értékelése:

3. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
4. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Hotel Járja Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a gyógyfürdő és az Aqua-Palace élményfürdő mellett található szálloda az épületen belül üzletekkel, szép szobákkal várja a vendégeket.

Hotel Járja Hajdúszoboszló képei

Hotel Járja Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Fogadtatás kedves volt, szoba tiszta, kellemes meleg, jó elhelyezkedés. Az éttermi kiszolgálás kifogástalan, udvarias. Az ételek finomak és változatosak voltak. Ha újból a városban járunk, szintén itt szeretnénk megszállni.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Az etelek minosege jo volt, viszont a mennyisege es a valtozatossaga kifigasolhato volt szamunkra. Jol esett volna, ha legalabb a levesbol ehettunk volna annyit, amennyi szerettunk volna. A kontos beleferhetett volna az arba. Jo volt a fedett parkolo es hogy azonnal nem kellett elhagyni a tavozas napjan, nyugodtan mehettunk meg wellnesezni es a furdobe is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 napos gyógykezelésre érkeztünk Hajdúszoboszlóra. A közelben lévő megszokott "szállodánk" telt házas volt, a fürdő közelsége miatt választottuk a Járja-t. Éppen akkor volt a Bio étel és Bor Fesztivál ami az utcában van, az erkélyről láttunk, hallottunk sok mindent. Pihenni szinte lehetetlen volt az utcára néző szobánkban.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszló legfrenkventáltabb helyén elhelyezkedő szálloda. Kívülről, belülről szép, tiszta hotel. A wellness részlege gyenge. Az étkezés minősíthetetlen. Félpanziós ellátásban a vacsora menüválasztásos, melyben egyféle levesből lehet "választani". A főfogás egy gyengébb iskolai menzára emlékeztet, mind minőségben, mind mennyiségben.

panni TOP fotófeltöltő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
A múlt héten voltunk a barátnőmmel. Nagyon jó volt minden. Pihenni mentünk 4 éjszakára, és minden jól megfelelt. A kaja nagyon finom, és változatos volt. A kedvesség jól esett. Sopronból érkeztünk délben, és a szobát idő előtt megkaptuk. A tv nem múködött, azonnal jött egy illetékes aki segített behangolni.
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
A szálloda a központban a legjobb helyen található, melynek szobái nagyon szépek, kényelmesek. Az étteremben az ételek nagyon bőségesek,ízletesek. Köszönjük a személyzetnek a kedvességüket, segítőkészségüket. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Ismét fölkerestük párommal a hotelt. Tiszta, hangulatos, kényelmes kis szálloda a gyógyfürdő közvetlen közelében, szuper helyen. Kellemes hely, tiszta, a személyzet gyors és kedves. Korábbi tartózkodásunkhoz képest a félpanzió minősége érezhetően javult! A reggeli választéka gazdagodott (főtt dolgokkal), így már megfelelőnek tartjuk.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Kényelmes, nagy volt a szoba. Nagyon tiszta a hotel egész területe. Kedves kiszolgálással és nagyon finom ételekkel.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
Apartmanban voltunk. Tiszta,tágas szoba,kényelmes nagy ágy,puha ágyneművel. Naponta takarítottak. Félpanziós ellátás volt,a vacsora menü választással. Reggeli bőséges,változatos. Működő lift,ami a zárt garázsba is levisz. Az autó fedett,zárt garázsban volt,nem a szabad ég alatt az utcán. Ráadásul a parkolás ingyenes.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Köszönjük a lehetőséget nagyon jól éreztük magunkat. Maximális segítség a személyzettől,csak ajánlani tudjuk. Étkezés nagyon finom és változatos volt.

Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2020.11.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 10.327 - 17.372,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX