Hotel Járja Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 6.

Hotel Járja Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Járja Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
14. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Járja Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a gyógyfürdő és az Aqua-Palace élményfürdő mellett található szálloda az épületen belül üzletekkel, szép szobákkal várja a vendégeket.

Hotel Járja Hajdúszoboszló képei

Hotel Járja Hajdúszoboszló vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
10 napos gyógykezelésre érkeztünk Hajdúszoboszlóra. A közelben lévő megszokott "szállodánk" telt házas volt, a fürdő közelsége miatt választottuk a Járja-t. Éppen akkor volt a Bio étel és Bor Fesztivál ami az utcában van, az erkélyről láttunk, hallottunk sok mindent. Pihenni szinte lehetetlen volt az utcára néző szobánkban.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 17.
Hajdúszoboszló legfrenkventáltabb helyén elhelyezkedő szálloda. Kívülről, belülről szép, tiszta hotel. A wellness részlege gyenge. Az étkezés minősíthetetlen. Félpanziós ellátásban a vacsora menüválasztásos, melyben egyféle levesből lehet "választani". A főfogás egy gyengébb iskolai menzára emlékeztet, mind minőségben, mind mennyiségben.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
A múlt héten voltunk a barátnőmmel. Nagyon jó volt minden. Pihenni mentünk 4 éjszakára, és minden jól megfelelt. A kaja nagyon finom, és változatos volt. A kedvesség jól esett. Sopronból érkeztünk délben, és a szobát idő előtt megkaptuk. A tv nem múködött, azonnal jött egy illetékes aki segített behangolni.
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
A szálloda a központban a legjobb helyen található, melynek szobái nagyon szépek, kényelmesek. Az étteremben az ételek nagyon bőségesek,ízletesek. Köszönjük a személyzetnek a kedvességüket, segítőkészségüket. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Ismét fölkerestük párommal a hotelt. Tiszta, hangulatos, kényelmes kis szálloda a gyógyfürdő közvetlen közelében, szuper helyen. Kellemes hely, tiszta, a személyzet gyors és kedves. Korábbi tartózkodásunkhoz képest a félpanzió minősége érezhetően javult! A reggeli választéka gazdagodott (főtt dolgokkal), így már megfelelőnek tartjuk.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Kényelmes, nagy volt a szoba. Nagyon tiszta a hotel egész területe. Kedves kiszolgálással és nagyon finom ételekkel.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
Apartmanban voltunk. Tiszta,tágas szoba,kényelmes nagy ágy,puha ágyneművel. Naponta takarítottak. Félpanziós ellátás volt,a vacsora menü választással. Reggeli bőséges,változatos. Működő lift,ami a zárt garázsba is levisz. Az autó fedett,zárt garázsban volt,nem a szabad ég alatt az utcán. Ráadásul a parkolás ingyenes.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Köszönjük a lehetőséget nagyon jól éreztük magunkat. Maximális segítség a személyzettől,csak ajánlani tudjuk. Étkezés nagyon finom és változatos volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Akarácsonyt önöknél töltöttem párommal. mely nagy csalódást okozott mind kettőnk számára. A hotel szép tiszta, csendes de az étterem kkiszolgálása kritikán aluli. Úgy választékban mint mennyiségben. Aszálloda vendégei nagyrészt ugyanazon a véleményen vannak, sajnálom hogy a szálloda tulajdonosai nem tesznek ennek érdekében semmit hogy ez javuljon, mert igy rontja a szélloda szinvonalát nagyon.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 25.
A hotel tetszett, lift van, a szoba tiszta, kényelmes. Elhelyezkedés kedvező, a városközpontban van és közel az Aqua Palace hoz. Wellnes rész egy kicsi jakuzzi, viszont sok fittnes gép van. A személyzet teljesen megfelelően kedves, szolgálatkész. Az étterem viszont csak közepes színvonalú, a pincérek kapatosak voltak, még egy fiatal lány is. . .

Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel.
Érvényes: 2019.06.16-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2019.12.10-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.167,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, naponta gyógykúrával, masszázskuponnal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 64.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 14.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.01.31-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 7.429,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Járja
8 nap/7 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, elő- és utószezonban fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel.
Érvényes: 2019.06.16-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)
Aurum napok (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX