Gyógyüdülő: Jó a Járja de ha pihenni szeretne és jót vacsorázni, ak... - Hotel Járja Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló értékelése
3. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Jó a Járja de ha pihenni szeretne és jót vacsorázni, akkor nem(meg)Járja

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
10 napos gyógykezelésre érkeztünk Hajdúszoboszlóra. A közelben lévő megszokott "szállodánk" telt házas volt, a fürdő közelsége miatt választottuk a Járja-t. Éppen akkor volt a Bio étel és Bor Fesztivál ami az utcában van, az erkélyről láttunk, hallottunk sok mindent. Pihenni szinte lehetetlen volt az utcára néző szobánkban. A félpanziós ellátásban a reggeli jó volt, szerintem mindenki megtalálta a neki valót a vacsorát 2 féléből választhattuk nagyon gyenge volt mennyiségileg és ízvilágában is. A wellness részlegben csak a szaunákat használtuk, jó volt. Előny, hogy a teremgarázsban ingyen parkolhattunk és 1 belépőt kaptunk az élményfürdőbe. Egyébként a személyzet nagyon kedves, segítőkész, tisztaság van. Igazából a vacsora nélkül ajánlom annak aki szereti az éjszakai forgatagot, legalább is ebben az időben. Mi férjemmel gyógyulni pihenni szerettünk volna.

Ennyire tetszett: Átlagos
Étkezés: Gyenge

Jó a Járja de ha pihenni szeretne és jót vacsorázni, akkor nem(meg)Járja - Hotel Járja Hajdúszoboszló

Szeretnéd követni Gyógyüdülő felhasználót?    Igen

Hotel Járja Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 6.

2019. február 26.
Fogadtatás kedves volt, szoba tiszta, kellemes meleg, jó elhelyezkedés. Az éttermi kiszolgálás kifogástalan, udvarias. Az ételek finomak és változatosak voltak. Ha újból a városban járunk, szintén itt szeretnénk megszállni.

2018. december 27.
Az etelek minosege jo volt, viszont a mennyisege es a valtozatossaga kifigasolhato volt szamunkra. Jol esett volna, ha legalabb a levesbol ehettunk volna annyit, amennyi szerettunk volna. A kontos beleferhetett volna az arba. Jo volt a fedett parkolo es hogy azonnal nem kellett elhagyni a...

2018. november 17.
Hajdúszoboszló legfrenkventáltabb helyén elhelyezkedő szálloda. Kívülről, belülről szép, tiszta hotel. A wellness részlege gyenge.Az étkezés minősíthetetlen. Félpanziós ellátásban a vacsora menüválasztásos, melyben egyféle levesből lehet "választani". A főfogás egy gyengébb iskolai menzára...

Hotel Járja, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness napok Hajdúszoboszló szívében (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-03 - 2019-12-22
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-08-24 - 2019-12-22
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
Érvényes: 2019-12-21 - 2019-12-27