Gabica75: Remek Húsvét a Hotel Négy Évszakban - Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló értékelése
17. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Remek Húsvét a Hotel Négy Évszakban

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Lányommal töltöttünk el 4 napot a hotelben. A személyzet kedves, figyelmes, a jakuzzit kérésünkre külön nekünk 1 órával nyitás előtt is rendelkezésünkre bocsájtották, szuper volt, köszönjük! Az ételek bőségesek és finomak voltak, bár a levesből lehetne kevesebbet, a főételből pedig többet tálalni. A svédasztalos reggelinél nagyon hiányoltuk a kávét, azt ugyanis külön kellett kérni.
A masszázs isteni volt!
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, szívesen visszatérünk!

Szeretnéd követni Gabica75 felhasználót?    Igen

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Jókai sor 13.

2019. március 26.
A csomagajánlat bónuszaira egyesével rá kellett kérdezni, mert különben elfelejtették közölni/adni (pl: üdvözlőital, fürdő belépő). A fürdőszoba piszkos volt (penészes fuga és törölközőszárító), a radiátor csak légtelenítés után fűtött, addig hideg volt. A "gyertyafényes" vacsora kiváló volt,...

2019. február 24.
Párommal januárban, holt szezonban töltöttünk egy kellemes hetet a hotelban. Kevés volt a vendég, így a welness részleg adottságait maximálisan ki tudtuk használni. A személyzet előzékeny volt, nem zavarta, hogy már megint nekünk kell beindítani a szaunát vagy a pezsgőfürdőt. A masszőr mindig...

2019. január 18.
A szálloda nagyon jó helyen van, mindenhez közel, szobák mindennel fel vannak szerelve, ami szükséges. Állitható klima nagyon jó, nem szeretjük a túl meleget. Ételek bőségesek és finomak voltak. A wellnes részleget és a konditermet késő estig lehetett használni. Nagyon meg voltunk elégedve,...

Hotel Négy Évszak, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-29
 - Édes kettes (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, exclusive wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2020-12-22
 - Gyógyító hétköznapok (min. 4 éj)
4-7 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel és kezeléssel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-14 - 2020-12-22