Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Jókai sor 13.

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló értékelése:

17. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
34. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek. Erkélyes szobák felár ellenében elérhetőek, pótágyazási lehetőség minden szobában lehetséges. A hotel fitness terme térítésmentesen igénybe vehető, emellett plusz költség ellenében aromaterápiás, thai és- talpmasszázs, szauna, pezsgőfürdő, szolárium és kerékpárkölcsönzés áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló képei

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A személyzettel meg voltam elégedve. A reggeli az nagyon finom és jó volt, bőséges kínálat csak ajánlani tudom másoknak is. A vacsora az egy kicsit már annyira nem volt túl jó, nem azt mondom hogy rossz csak lehetett volna egy kicsivel több adag is. De lehet ,hogy ez csak nekem volt kevés. A szoba az nagyon tiszta csak 10 es tudom értékelni ,benne a tv.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Lux**** szobába foglaltunk szállást, amely a leírás és a hotel oldala szerint is pezsgőfürdővel ellátott, ennek ellenére nálunk az nem működött. A recepciós elmondása szerint ez egy feláras szolgáltás lett volna, de ilyet nem olvastunk sehol - sem előtte, sem utána. Az első este 10 óra után jutottunk oda, hogy zuhanyozni szeretnénk, de már meleg víz nem volt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
Kellemes napokat töltöttünk el a hotelben családi szilvesztert szerezve gyermekeinknek,és persze magunknak. A leírtaknak megfelelő ellátásban volt részünk. Érkezéskor kis bonyodalom volt a parkolással,a szobák tiszták voltak. Az étkezés a reggelinél teljesen rendben volt,míg a vacsora nem nyerte el mindenki tetszését. Szuper szilveszteri hangulat volt .

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Itt töltöttük a karácsonyt! Kedvesen fogadtak, mint mindig! :) Üdvözlő italt is kaptunk. A mi szobánk egy kicsit bűzös volt amikor beléptünk. Szellőző, vagy csatorna. Egész nap szellőztettünk. Másnap szóltunk, hogy mit lehet tenni mondták átköltözünk egy másik szobába egy emelettel feljebb. Család miatt nem kértük. Illatosítót kértünk és azzal elég elviselhető volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A fogadtatás nem minden vendégnek teljes körű. Míg az előttünk érkező és az utánunk érkező vendégeknek üdvözlő ital járt nekünk arról sem adtak tájékoztatást,hogy hol helyezkedik el a csomagunkban található ingyenesen használható Fittnes terem. . . A svédasztalos reggelinél nagyon lassan pótolták az ételeket valamint italokat, aki később ment le reggelizni annak már nem volt bő a választék.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon jol éreztem magam. Feleségem is. Szobák kitünöek. Ár-érték arányt felül multa. Az étterem kitünö.A személyzet udvarias. Családias a hangulat. Köszönünk mindent.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Lányommal töltöttünk el 4 napot a hotelben. A személyzet kedves, figyelmes, a jakuzzit kérésünkre külön nekünk 1 órával nyitás előtt is rendelkezésünkre bocsájtották, szuper volt, köszönjük! Az ételek bőségesek és finomak voltak, bár a levesből lehetne kevesebbet, a főételből pedig többet tálalni. A svédasztalos reggelinél nagyon hiányoltuk a kávét, azt ugyanis külön kellett kérni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagajánlat bónuszaira egyesével rá kellett kérdezni, mert különben elfelejtették közölni/adni (pl: üdvözlőital, fürdő belépő). A fürdőszoba piszkos volt (penészes fuga és törölközőszárító), a radiátor csak légtelenítés után fűtött, addig hideg volt. A "gyertyafényes" vacsora kiváló volt, viszont a menüválasztásos étkezés feledhető (hideg volt a hús).

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Párommal januárban, holt szezonban töltöttünk egy kellemes hetet a hotelban. Kevés volt a vendég, így a welness részleg adottságait maximálisan ki tudtuk használni. A személyzet előzékeny volt, nem zavarta, hogy már megint nekünk kell beindítani a szaunát vagy a pezsgőfürdőt. A masszőr mindig időre megérkezett és alaposan átmasszírozta fáradt izmainkat.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
A szálloda nagyon jó helyen van, mindenhez közel, szobák mindennel fel vannak szerelve, ami szükséges. Állitható klima nagyon jó, nem szeretjük a túl meleget. Ételek bőségesek és finomak voltak. A wellnes részleget és a konditermet késő estig lehetett használni. Nagyon meg voltunk elégedve, szivesen megyünk máskor is.

Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 8.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, 4 éj esetén fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 36.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 21.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 10.596 - 27.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Négy Évszak
4-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel és kezeléssel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX