Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Jókai sor 13.

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló értékelése:

17. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
35. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek. Erkélyes szobák felár ellenében elérhetőek, pótágyazási lehetőség minden szobában lehetséges. A hotel fitness terme térítésmentesen igénybe vehető, emellett plusz költség ellenében aromaterápiás, thai és- talpmasszázs, szauna, pezsgőfürdő, szolárium és kerékpárkölcsönzés áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló képei

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Lux**** szobába foglaltunk szállást, amely a leírás és a hotel oldala szerint is pezsgőfürdővel ellátott, ennek ellenére nálunk az nem működött. A recepciós elmondása szerint ez egy feláras szolgáltás lett volna, de ilyet nem olvastunk sehol - sem előtte, sem utána. Az első este 10 óra után jutottunk oda, hogy zuhanyozni szeretnénk, de már meleg víz nem volt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
Kellemes napokat töltöttünk el a hotelben családi szilvesztert szerezve gyermekeinknek,és persze magunknak. A leírtaknak megfelelő ellátásban volt részünk. Érkezéskor kis bonyodalom volt a parkolással,a szobák tiszták voltak. Az étkezés a reggelinél teljesen rendben volt,míg a vacsora nem nyerte el mindenki tetszését. Szuper szilveszteri hangulat volt .

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Itt töltöttük a karácsonyt! Kedvesen fogadtak, mint mindig! :) Üdvözlő italt is kaptunk. A mi szobánk egy kicsit bűzös volt amikor beléptünk. Szellőző, vagy csatorna. Egész nap szellőztettünk. Másnap szóltunk, hogy mit lehet tenni mondták átköltözünk egy másik szobába egy emelettel feljebb. Család miatt nem kértük. Illatosítót kértünk és azzal elég elviselhető volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A fogadtatás nem minden vendégnek teljes körű. Míg az előttünk érkező és az utánunk érkező vendégeknek üdvözlő ital járt nekünk arról sem adtak tájékoztatást,hogy hol helyezkedik el a csomagunkban található ingyenesen használható Fittnes terem. . . A svédasztalos reggelinél nagyon lassan pótolták az ételeket valamint italokat, aki később ment le reggelizni annak már nem volt bő a választék.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon jol éreztem magam. Feleségem is. Szobák kitünöek. Ár-érték arányt felül multa. Az étterem kitünö.A személyzet udvarias. Családias a hangulat. Köszönünk mindent.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Lányommal töltöttünk el 4 napot a hotelben. A személyzet kedves, figyelmes, a jakuzzit kérésünkre külön nekünk 1 órával nyitás előtt is rendelkezésünkre bocsájtották, szuper volt, köszönjük! Az ételek bőségesek és finomak voltak, bár a levesből lehetne kevesebbet, a főételből pedig többet tálalni. A svédasztalos reggelinél nagyon hiányoltuk a kávét, azt ugyanis külön kellett kérni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagajánlat bónuszaira egyesével rá kellett kérdezni, mert különben elfelejtették közölni/adni (pl: üdvözlőital, fürdő belépő). A fürdőszoba piszkos volt (penészes fuga és törölközőszárító), a radiátor csak légtelenítés után fűtött, addig hideg volt. A "gyertyafényes" vacsora kiváló volt, viszont a menüválasztásos étkezés feledhető (hideg volt a hús).

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Párommal januárban, holt szezonban töltöttünk egy kellemes hetet a hotelban. Kevés volt a vendég, így a welness részleg adottságait maximálisan ki tudtuk használni. A személyzet előzékeny volt, nem zavarta, hogy már megint nekünk kell beindítani a szaunát vagy a pezsgőfürdőt. A masszőr mindig időre megérkezett és alaposan átmasszírozta fáradt izmainkat.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
A szálloda nagyon jó helyen van, mindenhez közel, szobák mindennel fel vannak szerelve, ami szükséges. Állitható klima nagyon jó, nem szeretjük a túl meleget. Ételek bőségesek és finomak voltak. A wellnes részleget és a konditermet késő estig lehetett használni. Nagyon meg voltunk elégedve, szivesen megyünk máskor is.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Családdal töltöttünk 4 nap 3 éjszakát. Üdvözlő italt is kaptunk! :) Jól éreztük magunkat! Mindenki kedves volt! :) Az ételek nagyon finomak voltak! :) A masszas is nagyon jól esett és kedves a hölgy is! :) Többször voltunk itt és ajánlom ezt a kis hotelt mindenkinek! Köszönjük szépen! :) Nagy gyerekeink külön szobában voltak. Ők is jól érezték magukat.

Hotel Négy Évszak
5 nap/4 éjszaka 7.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 10.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.05-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.06.05-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 47.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 11.000 - 60.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.167 - 13.801,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Négy Évszak
6 nap/5 éjszaka 8.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.10-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX