Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Jókai sor 13.

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló értékelése:

17. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
34. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek. Erkélyes szobák felár ellenében elérhetőek, pótágyazási lehetőség minden szobában lehetséges. A hotel fitness terme térítésmentesen igénybe vehető, emellett plusz költség ellenében aromaterápiás, thai és- talpmasszázs, szauna, pezsgőfürdő, szolárium és kerékpárkölcsönzés áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló képei

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Lányommal töltöttünk el 4 napot a hotelben. A személyzet kedves, figyelmes, a jakuzzit kérésünkre külön nekünk 1 órával nyitás előtt is rendelkezésünkre bocsájtották, szuper volt, köszönjük! Az ételek bőségesek és finomak voltak, bár a levesből lehetne kevesebbet, a főételből pedig többet tálalni. A svédasztalos reggelinél nagyon hiányoltuk a kávét, azt ugyanis külön kellett kérni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagajánlat bónuszaira egyesével rá kellett kérdezni, mert különben elfelejtették közölni/adni (pl: üdvözlőital, fürdő belépő). A fürdőszoba piszkos volt (penészes fuga és törölközőszárító), a radiátor csak légtelenítés után fűtött, addig hideg volt. A "gyertyafényes" vacsora kiváló volt, viszont a menüválasztásos étkezés feledhető (hideg volt a hús).

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Párommal januárban, holt szezonban töltöttünk egy kellemes hetet a hotelban. Kevés volt a vendég, így a welness részleg adottságait maximálisan ki tudtuk használni. A személyzet előzékeny volt, nem zavarta, hogy már megint nekünk kell beindítani a szaunát vagy a pezsgőfürdőt. A masszőr mindig időre megérkezett és alaposan átmasszírozta fáradt izmainkat.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
A szálloda nagyon jó helyen van, mindenhez közel, szobák mindennel fel vannak szerelve, ami szükséges. Állitható klima nagyon jó, nem szeretjük a túl meleget. Ételek bőségesek és finomak voltak. A wellnes részleget és a konditermet késő estig lehetett használni. Nagyon meg voltunk elégedve, szivesen megyünk máskor is.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Családdal töltöttünk 4 nap 3 éjszakát. Üdvözlő italt is kaptunk! :) Jól éreztük magunkat! Mindenki kedves volt! :) Az ételek nagyon finomak voltak! :) A masszas is nagyon jól esett és kedves a hölgy is! :) Többször voltunk itt és ajánlom ezt a kis hotelt mindenkinek! Köszönjük szépen! :) Nagy gyerekeink külön szobában voltak. Ők is jól érezték magukat.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Nem azt kaptam amiért fizettem. Az üdvözlő ital elmaradt. 60 perces wellness használat a pároknak, a személyzet bennünket másodiknak írt egy időre mással. Végül elutazás előtt, délelőttre kaptuk. Az aroma gyertya sima teamécses volt. A gyerekeknek a strandon kellett megvennünk a belépőt, pedig benne volt az árba. Végül levontuk az árból.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szülinapomon töltöttünk itt három napot. A szálloda szép tiszta a szobák is rendben voltak. Wellness szállodát kerestem a neten. Hát ehhez képest egy kis kétszemélyes jakuzzi és egy szauna fogadott minket. A jakuzziban is hideg volt a víz. Egyik nap kínáltak leves ebédet. Az nagyon nevetséges volt,egy kb 1,5 dl-es pohárban szolgálták fel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Az elhelyezkedése nagyon jó helyen van! A személyzet kedves és segítőkész volt! A szolgáltatással kapcsolatban voltak meglepetések,ilyen például hogy 32°-ban külön fizetni kellett volna a légkondiért, szerintem ez már alapszolgáltatásnak kellene hogy legyen! A parkolásért fizetni kellett,olyan helyen ahol a kukákat tárolják,ráadásul a tűző napon egész nap!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Négy Évszakban a párommal.
Mind a ketten nagyon megvoltunk elégedve a recepciós hölggyel meg mindennel úgy egybe csak ajánlani tudjuk :) külön köszönet a hölgynek aki kiszolgált minket a vacsoránál imádtuk a társaságát

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Sajnos a várakozásomat alul múlta a szálloda! A személyzet bár kedves, de kevesen voltak, nem bírták el a telt házas forgalmat! A felszolgálásos vacsora helyett szervezhettek volna svédasztalt, akkor talán nem kellett volna több mint 30 percet várni, hogy hozzánk szóljanak! Az étel minősége silány, a mennyisége nevetséges volt.

Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.29.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, exclusive wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
Érvényes: 2020.11.19-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 10.327 - 17.107,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Négy Évszak
4-7 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel és kezeléssel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX