Hotel Nóra Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Nóra Hajdúszoboszló vélemények

2018. augusztus 17.a párjával járt itt
A feleségemmel voltunk a Hotel Nórában az elhelyezésről csak jókat tudok mondani! Főnök asszony nagyon kedves, a szobák tiszták. A reggeli és a vacsora felszolgáló személyzet terén még vannak javitható dolgok,(vagy csak rosz napja volt az alkalmazottnak).
Kiváló 2018. május 2.a párjával járt itt
KeMi & Anya
2018. április végén jártunk itt, amit nem bántunk meg. Az idő nyárias, a szállás nyugodt, csendes, családias. A reggeli és a vacsora olyan mint otthon - valami még hiányzik - elfelejtettél vásárolni? ! Majd holnap. A városközpont és a fürdő közel van. A családdal még mi is visszatérünk ide, amit mindenkinek csak ajánlani tudok.
Kiváló 2016. szeptember 4.barátokkal járt itt
A Baráti körömmel nyaraltunk a Hotel Nórában csak nagyon jókat tudok mondani! Főnök Asszony kiváló, felszolgáló nagyon kedves kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Részünkről minden tökéletes volt,a szobák tágasak,tiszták,a reggeli,és a vacsora is nagyon finom volt. Sok helyen jártam de ide szivesen vissza megyünk! hálás köszönet /Lena/
Kiváló 2015. január 3.barátokkal járt itt
Tisztasag,kedves fogadtatas ,szobak felszereltsege maximalis,mindenkinek ajanlom mi mar evek ota idejarunk,evente tobbszor. Figyelmes kiszolgalas,minden ohaj pillanatok alatt teljesitve. A furdotol par percnyi setara hleyezkedik el,kozel a kozponthoz is. Mar evek ota visszatero vendegek vagyunk ,sot minden evben tobb vendeget visszek magammal hogy megtapasztaljak a hajduszoboszloi vendeglatast,akik szinten kivalo benyomassal ternek haza.
Kiváló 2013. december 20.egyedül járt itt
Tisztaság,rend, kellemes környezet,mindennel felszerelt szoba,figyelmes kiszolgálás,személyzet,finom és kiadós az ebéd,bőséges reggeli,kedvezményes ár,ajánlom mindenkinek,mert én is visszamegyek ,minden kivánságomat teljesitettek,wifi,közel a fürdő,bank,abc,gyógyszertár