KerMi

KerMi adatlapja

Regisztráció2016.12.13
Utoljára itt2018.11.12

Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Gyermekeinktől Házassági Évfordulónkra - nem is akár hanyadik, hanem az ezüstre - kaptuk a három napos kikapcsolódást. A szállodába 11 órára értünk, és meglepetésünkre a szobánkat el is foglalhattuk - nemcsak 14 órától, mint máshol - igazán mindennel elégedettek voltunk, még az időjárás is nekünk kedvezett.
Kihagyhatatlan 2018. július 9.a párjával járt itt
Az első júliusi hétvégén leruccantunk Hajdúszoboszlóra strandolni. Az idő szép, de hol aludjunk egy éjszakát? Megkerestük a campinget ahol a segítség maximális. A hely és a vizesblokk egységek szuperek. Itt felnőtt gyerek jól szórakozhat. Mindenkinek ajánlom, nem kell mindig luxus szálloda.
2016. december 13.a párjával járt itt
Már többször is jártunk a Hungarospa Termál Hotelben, mivel maximálisan elégedettek vagyunk a Hotel adottságaival, az ország legkedveltebb strandfürdőjének összeköttetésével. Általában a belépők szerepelnek az árban. A szobák szépek, kényelmesek, az ágyban lévő matrac kifogásolható, mivel már a tartását elveszítette (puha, besüpped).