Hotel Pávai Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Pávai Hajdúszoboszló
Hotel Pávai HajdúszoboszlóHotel Pávai Hajdúszoboszló
Hotel Pávai HajdúszoboszlóHotel Pávai Hajdúszoboszló

Hotel Pávai Hajdúszoboszló bemutatkozása

A korszerű és családias Hotel Pávai az Európa-hírű fürdőváros, Hajdúszoboszló üdülőövezetében, csendes, nyugodt környezetben ígér zavartalan kikapcsolódást. A korábban panzióként üzemelő szálláshely 2013-ban teljes felújítás után háromcsillagos szállodaként nyitotta meg kapuit az utazóközönség előtt.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Pávai Hajdúszoboszló vélemények

2019. január 3.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a fogadtatás. Kedvesen és szeretettel vártak. Mindent elmondtak, felhívták a figyelmünket mit érdemes megnézni. Nem tolták előtérbe a saját hotelt, hanem ránk bízták a választást mindenben. Az ellátás bőséges és finom volt. A kiszolgálás gyors és udvarias. A kérdéseinkre, kéréseinkre azonnal válaszoltak.
Szörnyű 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedése nagyon jó, bár az utcai szobák zajosak. Az általunk használt két szobához tartozó fürdőszobában nem működött a szagelszívó és ablak sem volt, csak a szoba felé tudtuk szellőztetni.
Hotel Pávai Hajdúszoboszló - SzobákHotel Pávai Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Átlagos 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Hát, ha nem szeretnétek sokat enni és finomat, akkor mindenképpen ajánlom...hotel nagyon szép és tiszta, de érdemes máshol enni, mert nem érdemes az étkezésért fizetni.
Üdv
Hotel Pávai válasza
Köszönöm az értékelést. Remélem sikerül egyszer saját konyhát létrehozni, akkor majd teljesebb lesz a kínálat. Addig is igyekszem a lehető legjobb beszállítót megtalálni. Üdvözlettel: Éva
2018. július 3., Sárai Éva, tulajdonos
Átlagos 2017. október 3.barátokkal járt itt
Szép szeptemberi hétvégét töltöttem ott baráti társaságommal. Szállást és a kötelező reggelit vettem igénybe. Azért nem adtam minden kérdésre kiváló választ, mert éreztem némi hiányosságot, amely valószínűsíthető, hogy csak a hétvége miatt volt. A fürdőszobából hiányzott a tükör, zuhanyozni nehezen lehetett, mert a szárán is folyt a víz.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2017. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Az idei iskola kezdést nyaralással indítottuk - 3 gyeremekük örömére. Szuper időben érkeztünk Hajdúszoboszlóra, kellemesen fülledt nyári végi időjárás. Imádtuk a fürdőt, gyönyörű hely. A hotel csendes, nyugodt helyen fekszik, 2 percnyi sétára a fürdőtől és a szálloda sortól és 3 háznyira egy Coop abc-től.
Kiváló 2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
5 csodás napot töltöttünk el Hajdúzoboszlón és a Hotel Pávai látott vendégül. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet 5* a szobák 5* az ételek mennyisége pazar, ízük nagyon finom,csak annyit jegyeznék meg hogy mivel sok kisgyerek volt a szálló vendége a szakácsnak jelezném,hogy a csípős paprikát hanyagolja a főzésnél,mert sem a gyerekek sem a felnőttek nem voltak oda a csípős ételekért.
Átlagos 2017. február 23.a párjával járt itt
Nagyon jó környezetben van a szállás, meg voltunk elégedve a kiszolgálással, nagyon barátságos a személyzet, a tisztasággal nincs gond, a szobák modernek. Viszont a szolgáltatásokon szerintem még van mit fejleszteni, illetve bővíteni. Egyáltalán nem kínál programlehetőséget a szálloda.
Átlagos 2015. január 3.csoporttal járt itt
A felújított szép szobákban sajnos a fűtés nem volt megfelelően szabályozva. Napközben hideg, éjszaka többször nagyon meleg volt. A reggeli friss péksüteménnyel jó volt, a vacsorák már nem annyira, főleg a szilveszteri svédasztalos vacsora mennyiségileg és minőségileg se volt túl jó.
2014. május 6.egyedül járt itt
Maga a Hotel, a szoba szép, tiszta. Az én szobámban nem volt széf, minibár - ami a tájékoztatóban le volt írva. A megjelölt programok nem lettek megtartva, a tájékoztatás is elmaradt, -egyik esetben. Gyakran lehetett érezni a dohányosok füstjét. /teraszon, erkélyen dohányoznak, beszivárog mindenhová. / A reggeli megfelelő, választékos.
Kiváló 2014. február 5.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tetszett a kiszolgálás, a szálloda saját medencéi, a gyógyvíz hőfoka. Jól eltudtunk lazulni, mivel egy hétvégi pihenés erről szól. Máskor is elmegyünk ide. Különösen jó, hogy itt még kezeléseket is igénye lehet venni. A környék is nyugodt, jókat lehet sétálni. Az étkezéssel is megvoltunk elégedve, bőséges volt a reggeli. A személyzet kedves, segítő készek voltak.
Hotel Pávai Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóPávai Vajna Ferenc utca 5.
+36205148834
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • kávézó