Egri Kata: csalódás - Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése
12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

csalódás

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
-a tisztasággal megvoltunk elégedve
-a recepción udvariasak voltak a hölgyek
-a wellness nem volt kellemes -a kültéri medencéhez lehetne csinálni egy "folyósot" télen a hidegbe és szélbe nem kellemes közlekedni vizes fürdő ruhába , -főleg idősebb korban-, ráadásul a vizes burkolat nagyon csúszik
-az ételek nagyon iztelenek voltak,
- a desszert kritikán aluli volt (gesztenye püré ehetetlen volt, a gesztenye massza lefagyasztva volt lereszelve kevés mű tejszín habbal,
-a fagylalt poharastól volt lefagyasztva, beton állaga volt,a legvacakabb minőségi fagylalt volt
-a szeletelt hús jóval korábban (talán már délelőtt) volt felszeletelve, így fekete színű és ehetetlen volt
-az étkezésbe fejezése előtt már a (hölgy)elvitte az orrunk elől a tányért Az ilyen felszolgáló nem való vendégek közé
-a férfi felszolgáló udvarias volt, az ehetetlen hús helyett felajánlott egy másik ételt, amivel már nem éltünk
Sajnos sokkal többet vártunk a szállótól,az évek alatt még eddig ilyen dolgokat nem tapasztaltunk. Ide többet nem jövünk, de nem is ajánljuk ismerőseinknek sem. Így az ár is kicsit túlzott volt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás Király sétány 23.

2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes....

2019. december 20.
A szállodában még kevés vendég volt, így nagyon kényelmes volt a fürdés és az étkezés is. A személyzet igen előzékeny és segítőkész volt. Kellemes idő volt, remek 4 napot töltöttünk el. Köszönjük!

2019. december 3.
mindennel nagyon meg voltunk elégedve,a személyzet nagyon figyelmes volt, a reggeli és ebéd nagyon finom volt, és elegendő .A szobák mindig tiszták voltak. Sajnálom, hogy csak 1hetet tölthettem ott. nagyon jól éreztem magam , szeretnék jövőre is eltölteni néhány...

Hotel Rudolf, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2020-12-22
 - Valentin napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, vitalizáló masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-01 - 2020-02-29
 - Húsvéti csomag (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutánonként kávéval, teával és süteménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-10 - 2020-04-14