Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
21. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon tetszett a családias, nyugodt, békés környezet. A lift- használatot külön díjazom. A személyzet szakma iránti alázata -és elkötelezettsége példaértékű. A franciaágy 2 különálló matracára szerencsésebb lett volna 1 helyett 2 kisebb lepedőt tenni, ugyanis mindig elcsúszott alólunk. De ez nem von le pontot a csodás eltöltött napok értékéből.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes időt töltöttünk a hotel RUDOLF-ban, csodálatos napos októberben. A recepciós hölgyek mindig nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Az éttermi kiszolgálás szintén ugyanezzel a tulajdonsággal felruházva ( pörgős és figyelmes ). Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a szállás. Elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Nagyon jó idő volt. Kellemesen töltöttünk 3 éjszakát. A recepción dolgozó hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek. A wellnes elég kicsi, a szaunára ráférne egy felújítás. A sok kiírás helyett kellene egy tábla a helyes szaunahasználatról!!!!Jó lenne, ha adnának SZAUNALEPEDŐT.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Az érkezési fogadás nagy szerű ésnagyon kultúrált volt! A recepciósok munkája és segítő készsége nagyszerű és hibátlan volt. Az ételek finomak voltak.Afelszolgáló személyzet munkáját csak dicsérni lehet. Tisztasággal semmi gondunk nem volt.Ami nem tetszett. Avult TVkészülék Nehezen működő szekrény ajtók.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Tökéletesen elégedettek voltunk minden szolgáltatással.
Az étkeztetés még plusz csillagot is érdemel!******
Minden volt, ami szemnek-szájnak ingere!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nyugodt csendes hely. Rendezett tiszta környezet. Kedves segítőkész személyzet. Az ételek finomak. Wellness és egyéb szolgáltatás kiváló volt. A szobákkal kissé elégedetlen voltam. Két kis légterű helyiség összesen nem volt több 15 négyzetméternél. Az ülő- és fekvőhelyek kemények voltak, valamint a szekrény polcos része szinte használhatatlan mivel csak az ágyra fel lépve tudtam volna használni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A szeméjzettel maximálisan meg voltunk elégedve,az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges volt a választék.A gyógyvizes medence vizét még napközben is cserélték.!Csend volt mindenütt.!!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át sem mentünk. A reggeli, vacsora kiváló, széles a választék.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Összességében mindennel elégedett voltam, a tv készülék lehetett volna modernebb,több csatorna elérhetőséggel.Mint a szállodai lapon is közöltem,a kékre festett fa borítás bizony eléggé korhadt néhol.A külső egyébként szépen rendben tartott. Üdv:Maticsné

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Családias környezet, a portás hölgy segítőkész és szívélyes volt az érkezésnél. Korábban érkeztünk, ezért átmentünk a városi strandra. Kocsival beparkolhattam az udvarra, elintéztem a bejelentkezést-este már csak fel kellett pakolni a bőröndöket. Velnesz részlege , a medencék megfelelőek és tiszták, folyamatos fürdőmesteri jelenlét, napozóteresza OK.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.11.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 10.327 - 17.372,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX