Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át sem mentünk. A reggeli, vacsora kiváló, széles a választék.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Összességében mindennel elégedett voltam, a tv készülék lehetett volna modernebb,több csatorna elérhetőséggel.Mint a szállodai lapon is közöltem,a kékre festett fa borítás bizony eléggé korhadt néhol.A külső egyébként szépen rendben tartott. Üdv:Maticsné

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Családias környezet, a portás hölgy segítőkész és szívélyes volt az érkezésnél. Korábban érkeztünk, ezért átmentünk a városi strandra. Kocsival beparkolhattam az udvarra, elintéztem a bejelentkezést-este már csak fel kellett pakolni a bőröndöket. Velnesz részlege , a medencék megfelelőek és tiszták, folyamatos fürdőmesteri jelenlét, napozóteresza OK.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon jól éreztük magunkat a Rudolf Hotelben.Az ár-értékarány teljesen megfelelő. Kisebb családias szálloda,de pontosan olyan volt amit kerestünk.Az ételek finomak voltak, a szoba tiszta és ágy is nagyon kényelmes. Az nagyon jó hogy a hotel gyógyvizes medencékkel is rendelkezik .Szuper kis pihenés volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet udvarias és kedves volt.A szobánk kényelmes csendes,és nagyon tiszta volt.Az ételek finomak,és bőségesek,csak areggelivel nem voltam meg elégedve.Kevés volt a választék,és a meleg étel hideg volt.Felvágott csak gluténmentes volt.Ezen kívűl nagyon jól éreztük magunkat,és bátran merem másoknak is ajánlani.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Kedves hölgy fogadott ,ami nagyon jól esett számunkra . Mivel busszal érkeztünk elég korán jelenkeztünk a szállodában és meglepetésünkre már el is foglalhattuk a szobánkat ez is csodálatos volt. Az étteremben a pincérek udvariasak és nagyon kedvesek voltak. A wellneszben nem volt tömeg ami nagyon jó volt,mindig váltották egymást a vendégek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Szeretjük a szezon előtti vagy utószezoni üdülés, kikapcsolódás előnyeit
élvezni. Nincs tömeg, a személyzetnek van ideje minden vendéggel foglalkozni és szívesen kielégítenek minden igényt.
Tisztaság volt, kényelmes volt, kiváló volt a svédasztalos reggeli és az egyénileg választható vacsora, valamint a pincérek munkája.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Tetszett a recepciós fogadtatása, segítő készsége tájékoztatása.
A szoba tiszta meleg, az ágy pedig kényelmes volt.
Tetszett hogy a termálvíz hőmérségletét milyen gondosan ellenőrizte
a korosodó bácsi. (és mégis beszélte velünk róla)

Semmi rossz nem jut eszembe... (de, a Wifi az gyenge volt)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Jól éreztük magunkat! Az ételek,a személyzet kiváló! Amit javasolni tudnék,hogy lehetne szervezi kirándulást,persze ha lenne rá érdeklődő,mert karácsonykor kevés hely van nyitva.pl.busszal Debrecenbe,vagy a környékre. köszönjük.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk a szálloda vendégei. Nem okoztak csalódást most sem. Kitűnő volt az ellátás, az igénybe vett, TB támogatott kezelésekkel együtt. Köszönjük a Hotel Rudolf valamennyi alkalmazottjának!

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.18-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 69.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.186 - 17.873,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX