Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

7. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
17. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Tetszett a recepciós fogadtatása, segítő készsége tájékoztatása.
A szoba tiszta meleg, az ágy pedig kényelmes volt.
Tetszett hogy a termálvíz hőmérségletét milyen gondosan ellenőrizte
a korosodó bácsi. (és mégis beszélte velünk róla)

Semmi rossz nem jut eszembe... (de, a Wifi az gyenge volt)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Jól éreztük magunkat! Az ételek,a személyzet kiváló! Amit javasolni tudnék,hogy lehetne szervezi kirándulást,persze ha lenne rá érdeklődő,mert karácsonykor kevés hely van nyitva.pl.busszal Debrecenbe,vagy a környékre. köszönjük.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk a szálloda vendégei. Nem okoztak csalódást most sem. Kitűnő volt az ellátás, az igénybe vett, TB támogatott kezelésekkel együtt. Köszönjük a Hotel Rudolf valamennyi alkalmazottjának!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégekként érkeztünk, és mint legutoljára, most is nagyon elégedettek voltunk. A szolgáltatásokat és az ételt tudnám elsőként kiemelni. A szobák tiszták, elhelyezkedésük jók, talán csak az ágyat találtam kissé kényelmetlennek. A személyzet figyelmes, és hozzáértő. A medencék nagyon jól használhatóak. Összességében Mindenkinek bátran ajánlom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éven keresztül a Szállásvadásztól választottunk évente többször kirándulást. A szobánkban volt egy ventilátor ami igen beteg volt. Ami még talán említésre méltó, hogy pár hónapos babák a nagy kinti medencében fürödtek szüleikkel, vagy a gyerek medencében a felnöttek mosták a lábukat. Sajnos minden évben megemlítem tíz emberből esetleg kettő három zuhanyozik vagy pontosabban csak bevizezi magát.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben helyezkedik el, a külső medencék tiszták, szépek, az ellátás bőséges,változatos volt az étkezésben. Nem okozott csalódást a hotel, szívesen ajánlom majd ismerőseimnek is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes kikapcsolódást nyújtó, pihentető környezetben töltöttük el ezt a pár napot-már visszatérő vendégként. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Az étkezés bőséges, változatos. A fürdőrészleg és a szobák is tiszták.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Jó helyen van, a szobák kényelmesek. A személyzet nagyon rendes, kedves, szolgálatkész. A nagy medence kiváló, a jakuzzi is remek. A gyógyvizet is ajánlom mindenkinek. A masszázs is kellemes felüdülést gyújt. A gyerekek szeretik a játszószobát. Még fodrász szalon is van. Az étkezés is nagyon jó és bőséges. Az egész család jól érezte magát.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Pozitívan értékelem a szálloda bőséges svédasztalos reggeli és 3 fogásos menüválasztásos vacsoráját és a személyzet kedvességét. Nagyon jól éreztük magunkat a wellness részlegen is és a gyermekünk is felhőtlenül pancsolt a gyermekmedencében és pezsgőfürdőben.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nem tetszett,hogy első este 7. 10-re elfogyott az összes ètel(6-8ig volt a vacsora)! ! ! Amikor szóltam akkor azt a választ kaptam,hogy nem tudnak màr mit hozni,mert minden elfogyott! Azt hittem ,hogy viccel a pincér,de mondta,hogy ő nem viccel,ennyi volt a vacsi! Nem volt ètkèszlet,mindenért külön szóltunk( villa,kès,pohár,szalvéta),mert különben maguktól eszükbe sem jutott!

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.03.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020.03.30-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 51.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 14.370 - 15.207,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, kemencés party-val, városi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Rudolf
Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Deák Vendégház Hajdúszoboszló
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigasság (min. 3 éj)
Tavaszi gyógykúra nyugdíjasoknak (min. 4 éj)

HajdúszoboszlóX