Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

lacika TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Már többször voltunk ebben a szállodában és még fogunk is. Igaz kicsit kopottas a szobája viszont a közösségi helységek szépek tiszták. Az utóbbi egy évben folyatósan hirdetik magukat szállásközvetítő [moderálva - a szerk. ] oldalon és ezen keresztül 2 éjszaka 2 fő félpanzióval 24-25000Ft. a reggeli vacsora bőséges és finom , a személyzet rendkívül udvarias , segítő kész.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Kellemes élményekkel tértünk haza egy családi nyaralásról, ami főként a gyermekről szólt. A szálloda és az ellátás is jó volt, ár-érték arányban pedig még jobb. Egy hiányosság, ami szerintem mások véleménye is, rossz idő esetén igazán nem lehet a szállodában mit csinálni. Kicsik a közösségi helyiségek, nem lehet beülni sehová beszélgetni.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
A szállás általában megfelelt - (a szoba mérete igen kicsi volt, nehézkes a benti közlekedés) - az étterem és az ételek kiválóak, illedelmes, segítőkész a személyzet, recepciós ügyintézés kifogástalan. Igaz a COVID vírus miatt hiányzott a wellness szolgáltatás, de megértjük.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Nem tudtuk, hogy vannak felújított, klímás szobái, mert akkor azt kértük volna és így az értékelés is magasabb lehetett volna. A belső wellness bezárásáról meg nem tehet a szálloda, jobb is, hogy zárva volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A szobában lévö ágy minden forduláskor megmozduláskór nagyon nyikorgott és kényelmetlen volt. A párnákban a töltet csomókba összeált. A fürdőkabin ajtaja leszakadt. A csere szoba viszont mindenben tökéletes volt. A medencék a kezelések nagyon jók voltak.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
A szálloda gyönyörű, patyolat tisztaság az egész épületben és annak környezetében. Kényelem jellemzi a hotelt, mely ízléses , hangulatos. A személyzet kedves, türelmes, figyelmes, készséges. Az ételek pedig mindent felülírnak, finomak, változatosak, igényesen készültek. Nagyon nagy elismerésem a szakácsnak /szakácsoknak/, eszméletlen jól főznek.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen, kulturált környezetben található a hotel. Személyzet segítőkész.Több látnivaló található a környéken (Bocskai , Fazekas múzeum, Harangház).Ilyen időben is sokan veszik igénybe a Hungarospa Gyógyfürdő szolgáltatásait. Köszönjük!!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Összeségében mindennel elégedettek voltunk : barátságos , segítőkész személyzet , szoba megfelelő és tiszta . Családias hotel, a konyha kitűnő , ételek finomak , svéd asztal bőséges . Ár / érték arány jó .

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Az ellátás kifogástalan, sőt igazán kényeztető volt. A személyzet figyelmessége, kedvessége, fáradhatatlansága példaértékű. A wellness rész egy kicsit szűkös télen. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes.

2021.04.02. - 2021.12.31.
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutánonként kávéval, teával és süteménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.06.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.02.05. - 2022.01.02.
Silver Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.651 - 25.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, fitnesz terem használattal, parkolással, internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.216 - 15.216,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
4 nap/3 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tea délutánnal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal
2021.12.24. - 2021.12.27.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
2021.02.01. - 2021.12.31.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Érvényes: 2021.07.10-ig
Hotel Korona Hajdúszoboszló
Érvényes: 2022.01.22-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

HajdúszoboszlóX