Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

7. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
18. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Nem először voltunk a szálloda vendégei. Nem okoztak csalódást most sem. Kitűnő volt az ellátás, az igénybe vett, TB támogatott kezelésekkel együtt. Köszönjük a Hotel Rudolf valamennyi alkalmazottjának!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Visszatérő vendégekként érkeztünk, és mint legutoljára, most is nagyon elégedettek voltunk. A szolgáltatásokat és az ételt tudnám elsőként kiemelni. A szobák tiszták, elhelyezkedésük jók, talán csak az ágyat találtam kissé kényelmetlennek. A személyzet figyelmes, és hozzáértő. A medencék nagyon jól használhatóak. Összességében Mindenkinek bátran ajánlom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Több éven keresztül a Szállásvadásztól választottunk évente többször kirándulást. A szobánkban volt egy ventilátor ami igen beteg volt. Ami még talán említésre méltó, hogy pár hónapos babák a nagy kinti medencében fürödtek szüleikkel, vagy a gyerek medencében a felnöttek mosták a lábukat. Sajnos minden évben megemlítem tíz emberből esetleg kettő három zuhanyozik vagy pontosabban csak bevizezi magát.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Szép környezetben helyezkedik el, a külső medencék tiszták, szépek, az ellátás bőséges,változatos volt az étkezésben. Nem okozott csalódást a hotel, szívesen ajánlom majd ismerőseimnek is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Teljes kikapcsolódást nyújtó, pihentető környezetben töltöttük el ezt a pár napot-már visszatérő vendégként. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Az étkezés bőséges, változatos. A fürdőrészleg és a szobák is tiszták.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Jó helyen van, a szobák kényelmesek. A személyzet nagyon rendes, kedves, szolgálatkész. A nagy medence kiváló, a jakuzzi is remek. A gyógyvizet is ajánlom mindenkinek. A masszázs is kellemes felüdülést gyújt. A gyerekek szeretik a játszószobát. Még fodrász szalon is van. Az étkezés is nagyon jó és bőséges. Az egész család jól érezte magát.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Pozitívan értékelem a szálloda bőséges svédasztalos reggeli és 3 fogásos menüválasztásos vacsoráját és a személyzet kedvességét. Nagyon jól éreztük magunkat a wellness részlegen is és a gyermekünk is felhőtlenül pancsolt a gyermekmedencében és pezsgőfürdőben.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nem tetszett,hogy első este 7. 10-re elfogyott az összes ètel(6-8ig volt a vacsora)! ! ! Amikor szóltam akkor azt a választ kaptam,hogy nem tudnak màr mit hozni,mert minden elfogyott! Azt hittem ,hogy viccel a pincér,de mondta,hogy ő nem viccel,ennyi volt a vacsi! Nem volt ètkèszlet,mindenért külön szóltunk( villa,kès,pohár,szalvéta),mert különben maguktól eszükbe sem jutott!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Szép a szálloda, kényelmes, jó a wellness, kicsit kényelmetlen, hogy a hidegbe kell kimenni a melegvízhez, de hallottuk folyamatban van folyosó kiépítése. A gőz csak egyszer üzemelt. A szaunában túl közel vannak a padhoz a fűtőkövek. Nagyon jó, hogy folyamatosan bekapcsol a jacuzzi. Az étkezés jó volt és bőséges, 1-jén már a maradékokat kaptuk és kiszáradt kenyeret, kiflit.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában,nagyon jól éreztük magunkat
Jó volt a szilveszteri vacsora,a zenekar a műsor Mindent egybevéve
nagyon kellemesen töltöttűk szilvesztert Már visszatéró vendégek
vagyunk és ha tudunk még megyünk Szívesen ajánljuk másoknak is
akik szeretik a kényelmet. Gyógymedence kezelések szauna minden
együtt van

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, húsvéti ünnepi ételekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, ajándék bekészítéssel, délutáni süteménnyel, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.28.
Villa Toscana
Érvényes: 2019.11.17-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, naponta gyógykúrával, masszázskuponnal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 62.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 14.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.01.31-ig
Laci Betyár Fogadó
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten...
Napi árak
Aurum napok (min. 2 éj)
Őszi-téli ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX