Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

lacika TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Már többször voltunk ebben a szállodában és még fogunk is. Igaz kicsit kopottas a szobája viszont a közösségi helységek szépek tiszták. Az utóbbi egy évben folyatósan hirdetik magukat szállásközvetítő [moderálva - a szerk. ] oldalon és ezen keresztül 2 éjszaka 2 fő félpanzióval 24-25000Ft. a reggeli vacsora bőséges és finom , a személyzet rendkívül udvarias , segítő kész.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Kellemes élményekkel tértünk haza egy családi nyaralásról, ami főként a gyermekről szólt. A szálloda és az ellátás is jó volt, ár-érték arányban pedig még jobb. Egy hiányosság, ami szerintem mások véleménye is, rossz idő esetén igazán nem lehet a szállodában mit csinálni. Kicsik a közösségi helyiségek, nem lehet beülni sehová beszélgetni.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
A szállás általában megfelelt - (a szoba mérete igen kicsi volt, nehézkes a benti közlekedés) - az étterem és az ételek kiválóak, illedelmes, segítőkész a személyzet, recepciós ügyintézés kifogástalan. Igaz a COVID vírus miatt hiányzott a wellness szolgáltatás, de megértjük.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Nem tudtuk, hogy vannak felújított, klímás szobái, mert akkor azt kértük volna és így az értékelés is magasabb lehetett volna. A belső wellness bezárásáról meg nem tehet a szálloda, jobb is, hogy zárva volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A szobában lévö ágy minden forduláskor megmozduláskór nagyon nyikorgott és kényelmetlen volt. A párnákban a töltet csomókba összeált. A fürdőkabin ajtaja leszakadt. A csere szoba viszont mindenben tökéletes volt. A medencék a kezelések nagyon jók voltak.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
A szálloda gyönyörű, patyolat tisztaság az egész épületben és annak környezetében. Kényelem jellemzi a hotelt, mely ízléses , hangulatos. A személyzet kedves, türelmes, figyelmes, készséges. Az ételek pedig mindent felülírnak, finomak, változatosak, igényesen készültek. Nagyon nagy elismerésem a szakácsnak /szakácsoknak/, eszméletlen jól főznek.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen, kulturált környezetben található a hotel. Személyzet segítőkész.Több látnivaló található a környéken (Bocskai , Fazekas múzeum, Harangház).Ilyen időben is sokan veszik igénybe a Hungarospa Gyógyfürdő szolgáltatásait. Köszönjük!!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Összeségében mindennel elégedettek voltunk : barátságos , segítőkész személyzet , szoba megfelelő és tiszta . Családias hotel, a konyha kitűnő , ételek finomak , svéd asztal bőséges . Ár / érték arány jó .

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Az ellátás kifogástalan, sőt igazán kényeztető volt. A személyzet figyelmessége, kedvessége, fáradhatatlansága példaértékű. A wellness rész egy kicsit szűkös télen. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Rudolf
3 nap/2 éjszaka 9.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.10.24-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.835 - 23.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.225 - 24.982,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 28.270,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 21.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy reggelivel a szobában, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Márvány Panzió
2-3 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel
2020.12.22. - 2020.12.29.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 16.327,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Szilveszter (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Atlantisi nászút (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX