Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
18. helyezett Észak Alföldön - 667 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen, kulturált környezetben található a hotel. Személyzet segítőkész.Több látnivaló található a környéken (Bocskai , Fazekas múzeum, Harangház).Ilyen időben is sokan veszik igénybe a Hungarospa Gyógyfürdő szolgáltatásait. Köszönjük!!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Összeségében mindennel elégedettek voltunk : barátságos , segítőkész személyzet , szoba megfelelő és tiszta . Családias hotel, a konyha kitűnő , ételek finomak , svéd asztal bőséges . Ár / érték arány jó .

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Az ellátás kifogástalan, sőt igazán kényeztető volt. A személyzet figyelmessége, kedvessége, fáradhatatlansága példaértékű. A wellness rész egy kicsit szűkös télen. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
A szállodában még kevés vendég volt, így nagyon kényelmes volt a fürdés és az étkezés is. A személyzet igen előzékeny és segítőkész volt. Kellemes idő volt, remek 4 napot töltöttünk el. Köszönjük!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
mindennel nagyon meg voltunk elégedve,a személyzet nagyon figyelmes volt, a reggeli és ebéd nagyon finom volt, és elegendő . A szobák mindig tiszták voltak. Sajnálom, hogy csak 1hetet tölthettem ott. nagyon jól éreztem magam , szeretnék jövőre is eltölteni néhány napot. Az összes személyzetet szóbeli dicséretben részesitem az odaadó kiszolgálásuk miatt.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A Hotel Rudolf szállással kapcsolatosan AMI JÓ VOLT a tisztaság, nem csak a szoba, hanem az egész hotel területén, a személyzet kedvessége és segítőkészsége. AMI NEM VOLT JÓ, az étkezéseknél a választék nagyon kevés, az első este nem is volt svédasztalos ellátás, a szobában az ágy nagyon nyekergett, a televízió sem volt jó, mert nagyon ugrált a kép, a hűtőszekrény nagyon hangos volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon tetszett a családias, nyugodt, békés környezet. A lift- használatot külön díjazom. A személyzet szakma iránti alázata -és elkötelezettsége példaértékű. A franciaágy 2 különálló matracára szerencsésebb lett volna 1 helyett 2 kisebb lepedőt tenni, ugyanis mindig elcsúszott alólunk. De ez nem von le pontot a csodás eltöltött napok értékéből.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes időt töltöttünk a hotel RUDOLF-ban, csodálatos napos októberben. A recepciós hölgyek mindig nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Az éttermi kiszolgálás szintén ugyanezzel a tulajdonsággal felruházva ( pörgős és figyelmes ). Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a szállás. Elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Nagyon jó idő volt. Kellemesen töltöttünk 3 éjszakát. A recepción dolgozó hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek. A wellnes elég kicsi, a szaunára ráférne egy felújítás. A sok kiírás helyett kellene egy tábla a helyes szaunahasználatról!!!!Jó lenne, ha adnának SZAUNALEPEDŐT.

Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hotel Járja
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.07.01-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 45.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.056 - 14.642,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.09.30.
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Rudolf
4-10 éjszaka 10.427,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi három kezeléssel, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX