Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 661 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Az ellátás kifogástalan, sőt igazán kényeztető volt. A személyzet figyelmessége, kedvessége, fáradhatatlansága példaértékű. A wellness rész egy kicsit szűkös télen. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
A gyógyszálloda központi helyen fekszik. A szálloda személyzete igen figyelmes minden segítséget megad ahhoz, hogy az itt eltöltött idő gondtalan kikapcsolódást jelentsen. A svédasztalos reggeli választék bőséges, az előre kiválasztott ebéd, vagy vacsora friss, ízletes, a felszolgálás tökéletes.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
A szállodában még kevés vendég volt, így nagyon kényelmes volt a fürdés és az étkezés is. A személyzet igen előzékeny és segítőkész volt. Kellemes idő volt, remek 4 napot töltöttünk el. Köszönjük!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
mindennel nagyon meg voltunk elégedve,a személyzet nagyon figyelmes volt, a reggeli és ebéd nagyon finom volt, és elegendő . A szobák mindig tiszták voltak. Sajnálom, hogy csak 1hetet tölthettem ott. nagyon jól éreztem magam , szeretnék jövőre is eltölteni néhány napot. Az összes személyzetet szóbeli dicséretben részesitem az odaadó kiszolgálásuk miatt.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A Hotel Rudolf szállással kapcsolatosan AMI JÓ VOLT a tisztaság, nem csak a szoba, hanem az egész hotel területén, a személyzet kedvessége és segítőkészsége. AMI NEM VOLT JÓ, az étkezéseknél a választék nagyon kevés, az első este nem is volt svédasztalos ellátás, a szobában az ágy nagyon nyekergett, a televízió sem volt jó, mert nagyon ugrált a kép, a hűtőszekrény nagyon hangos volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon tetszett a családias, nyugodt, békés környezet. A lift- használatot külön díjazom. A személyzet szakma iránti alázata -és elkötelezettsége példaértékű. A franciaágy 2 különálló matracára szerencsésebb lett volna 1 helyett 2 kisebb lepedőt tenni, ugyanis mindig elcsúszott alólunk. De ez nem von le pontot a csodás eltöltött napok értékéből.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes időt töltöttünk a hotel RUDOLF-ban, csodálatos napos októberben. A recepciós hölgyek mindig nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Az éttermi kiszolgálás szintén ugyanezzel a tulajdonsággal felruházva ( pörgős és figyelmes ). Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a szállás. Elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Nagyon jó idő volt. Kellemesen töltöttünk 3 éjszakát. A recepción dolgozó hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek. A wellnes elég kicsi, a szaunára ráférne egy felújítás. A sok kiírás helyett kellene egy tábla a helyes szaunahasználatról!!!!Jó lenne, ha adnának SZAUNALEPEDŐT.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Az érkezési fogadás nagy szerű ésnagyon kultúrált volt! A recepciósok munkája és segítő készsége nagyszerű és hibátlan volt. Az ételek finomak voltak.Afelszolgáló személyzet munkáját csak dicsérni lehet. Tisztasággal semmi gondunk nem volt.Ami nem tetszett. Avult TVkészülék Nehezen működő szekrény ajtók.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Tökéletesen elégedettek voltunk minden szolgáltatással.
Az étkeztetés még plusz csillagot is érdemel!******
Minden volt, ami szemnek-szájnak ingere!

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Rudolf
1-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.06.30.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.21-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 44.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 19.166,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, egészséghét programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Rudolf
1-2 éjszaka 9.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.04.30.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Húsvéti kényeztetés (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX