Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül
26. helyezett Észak Alföldön - 654 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Tökéletesen elégedettek voltunk minden szolgáltatással.
Az étkeztetés még plusz csillagot is érdemel!******
Minden volt, ami szemnek-szájnak ingere!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nyugodt csendes hely. Rendezett tiszta környezet. Kedves segítőkész személyzet. Az ételek finomak. Wellness és egyéb szolgáltatás kiváló volt. A szobákkal kissé elégedetlen voltam. Két kis légterű helyiség összesen nem volt több 15 négyzetméternél. Az ülő- és fekvőhelyek kemények voltak, valamint a szekrény polcos része szinte használhatatlan mivel csak az ágyra fel lépve tudtam volna használni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A szeméjzettel maximálisan meg voltunk elégedve,az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges volt a választék.A gyógyvizes medence vizét még napközben is cserélték.!Csend volt mindenütt.!!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át sem mentünk. A reggeli, vacsora kiváló, széles a választék.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Összességében mindennel elégedett voltam, a tv készülék lehetett volna modernebb,több csatorna elérhetőséggel.Mint a szállodai lapon is közöltem,a kékre festett fa borítás bizony eléggé korhadt néhol.A külső egyébként szépen rendben tartott. Üdv:Maticsné

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Családias környezet, a portás hölgy segítőkész és szívélyes volt az érkezésnél. Korábban érkeztünk, ezért átmentünk a városi strandra. Kocsival beparkolhattam az udvarra, elintéztem a bejelentkezést-este már csak fel kellett pakolni a bőröndöket. Velnesz részlege , a medencék megfelelőek és tiszták, folyamatos fürdőmesteri jelenlét, napozóteresza OK.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon jól éreztük magunkat a Rudolf Hotelben.Az ár-értékarány teljesen megfelelő. Kisebb családias szálloda,de pontosan olyan volt amit kerestünk.Az ételek finomak voltak, a szoba tiszta és ágy is nagyon kényelmes. Az nagyon jó hogy a hotel gyógyvizes medencékkel is rendelkezik .Szuper kis pihenés volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet udvarias és kedves volt.A szobánk kényelmes csendes,és nagyon tiszta volt.Az ételek finomak,és bőségesek,csak areggelivel nem voltam meg elégedve.Kevés volt a választék,és a meleg étel hideg volt.Felvágott csak gluténmentes volt.Ezen kívűl nagyon jól éreztük magunkat,és bátran merem másoknak is ajánlani.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Kedves hölgy fogadott ,ami nagyon jól esett számunkra . Mivel busszal érkeztünk elég korán jelenkeztünk a szállodában és meglepetésünkre már el is foglalhattuk a szobánkat ez is csodálatos volt. Az étteremben a pincérek udvariasak és nagyon kedvesek voltak. A wellneszben nem volt tömeg ami nagyon jó volt,mindig váltották egymást a vendégek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Szeretjük a szezon előtti vagy utószezoni üdülés, kikapcsolódás előnyeit
élvezni. Nincs tömeg, a személyzetnek van ideje minden vendéggel foglalkozni és szívesen kielégítenek minden igényt.
Tisztaság volt, kényelmes volt, kiváló volt a svédasztalos reggeli és az egyénileg választható vacsora, valamint a pincérek munkája.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Villa Toscana
Érvényes: 2020.10.15-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 69.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.373 - 15.963,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX