Jacsó Sándor: Három nap lazaság - Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése
10. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Három nap lazaság

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Tetszett a recepciós fogadtatása, segítő készsége tájékoztatása.
A szoba tiszta meleg, az ágy pedig kényelmes volt.
Tetszett hogy a termálvíz hőmérségletét milyen gondosan ellenőrizte
a korosodó bácsi. (és mégis beszélte velünk róla)

Semmi rossz nem jut eszembe... (de, a Wifi az gyenge volt)

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Jacsó Sándor felhasználót?    Igen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás Király sétány 23.

2019. július 16.
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át...

2019. július 4.
Összességében mindennel elégedett voltam, a tv készülék lehetett volna modernebb,több csatorna elérhetőséggel.Mint a szállodai lapon is közöltem,a kékre festett fa borítás bizony eléggé korhadt néhol.A külső egyébként szépen rendben tartott. Üdv:Maticsné

2019. június 30.
Családias környezet, a portás hölgy segítőkész és szívélyes volt az érkezésnél. Korábban érkeztünk, ezért átmentünk a városi strandra. Kocsival beparkolhattam az udvarra, elintéztem a bejelentkezést-este már csak fel kellett pakolni a bőröndöket. Velnesz részlege , a medencék megfelelőek és...

Hotel Rudolf, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27
 - Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2019-12-20
 - Téli szünet (1 éjtől)
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-05