nyugdjas: Hotel Rudolf - Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése
12. helyezett a 290 hajdúszoboszlói szállás közül

Hotel Rudolf

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A szeméjzettel maximálisan meg voltunk elégedve,az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges volt a választék.A gyógyvizes medence vizét még napközben is cserélték.!Csend volt mindenütt.!!

Szeretnéd követni nyugdjas felhasználót?    Igen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás Király sétány 23.

2019. szeptember 23.
Tökéletesen elégedettek voltunk minden szolgáltatással. Az étkeztetés még plusz csillagot is érdemel!****** Minden volt, ami szemnek-szájnak ingere!

2019. szeptember 10.
Nyugodt csendes hely. Rendezett tiszta környezet. Kedves segítőkész személyzet. Az ételek finomak. Wellness és egyéb szolgáltatás kiváló volt. A szobákkal kissé elégedetlen voltam. Két kis légterű helyiség összesen nem volt több 15 négyzetméternél. Az ülő- és fekvőhelyek kemények voltak, valamint...

2019. július 16.
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át...

Hotel Rudolf, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2019-12-20
 - Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-16 - 2020-01-02
 - Karácsony (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27