Judit Angéla: Októberi kellemes üdülés. - Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése
11. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Októberi kellemes üdülés.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon kellemes időt töltöttünk a hotel RUDOLF-ban, csodálatos napos októberben. A recepciós hölgyek mindig nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Az éttermi kiszolgálás szintén ugyanezzel a tulajdonsággal felruházva ( pörgős és figyelmes ).Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a szállás. Elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Nagyon köszönjük a lehetőséget, hogy ott lehettünk mint "külsősök". Külön öröm volt a számunkra, hogy nagyon jó társaságban tölthettük ezt a pár napot. Lehet, hogy vannak vendégek, akiknek ez nem így "működik", de a meglátásunk szerint, nekünk átlag embereknek (természetesen nem igénytelen szinten gondolkodva), maga volt a tökéletes megoldás pihenésre, kikapcsolódásra és ismerkedésre. KÖSZÖNJÜK!!!!

Szeretnéd követni Judit Angéla felhasználót?    Igen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás Király sétány 23.

2019. október 18.
Nagyon jó idő volt. Kellemesen töltöttünk 3 éjszakát. A recepción dolgozó hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek. A wellnes elég kicsi, a szaunára ráférne egy felújítás. A sok kiírás helyett kellene egy tábla a helyes szaunahasználatról!!!!Jó lenne, ha adnának SZAUNALEPEDŐT.

2019. október 11.
Az érkezési fogadás nagy szerű ésnagyon kultúrált volt! A recepciósok munkája és segítő készsége nagyszerű és hibátlan volt. Az ételek finomak voltak.Afelszolgáló személyzet munkáját csak dicsérni lehet. Tisztasággal semmi gondunk nem volt.Ami nem tetszett. Avult TVkészülék Nehezen működő...

2019. szeptember 23.
Tökéletesen elégedettek voltunk minden szolgáltatással. Az étkeztetés még plusz csillagot is érdemel!****** Minden volt, ami szemnek-szájnak ingere!

Hotel Rudolf, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2019-12-20
 - Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-16 - 2020-01-02
 - Téli pihenés (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-01 - 2020-02-29