Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 25.

Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

11. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Akciós csomagok

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

Silver Hotel Hajdúszoboszló képei

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
60. szülinapomra kaptam egy utalványt amit 9 szállodába lehetett felhasználni. Nos én nagyon jól választottam a Silver Hotelt! ! A fogadtatás, a tájékoztatás, mind kifogástalan volt. Az új épület szárnyba kaptunk szobát, ami tágas, tiszta, szép és kényelmes volt. Talán egy kicsit puha volt az ágy, de ez nem zavarta meg a pihenésünket.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész, azonban a szobák takarítása hagy kívánni valót maga után, különösen a fürdőszobáé és a klíma-berendezésé.

linda59 TOP szállásértékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Nem véletlen, hogy 2015 óta minden évben elnyeri az Év Szállása rangos elismerést. Valóban szuper a Hotel Silver. Én már kb. 10 éve minden évben ellátogatok ide egyedül vagy családdal, de még sosem ért csalódás. Itt minden a vendégekért van, udvarias, figyelmes kiszolgálás, tisztaság, kényelem, finom, változatos ételek.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A Szálloda által kínált medence(Nagy medence)jég hideg volt. A Recepció által érdeklődtünk a gyermek-medencékkel kapcsolatban. Mivel Budapestről érkeztünk ezt el is fogadtuk annak reményében hogy ez csoda jó lesz. Elmondás szerint kevert víz található a medencében és így tökéletes a hőmérséklete. . . .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
A Wellness szolgáltatások kiválóak. Kellemes környezet, csak a galambok zavaróak néha. A város csodálatos nyugodt tökéletes néhány napos kikapcsolódásra. Évek óta visszajárunk ide.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Most voltam először Hajdúszoboszlón, nagyon jól éreztem magam. A külső medence körül kicsit túlzsúfoltak voltak a napozóágyak, de egyébként rend és tisztaság volt. A vízi bár remek, a felszolgálók udvariasak. A szakácsnak külön köszönet, nagyon finom az étel. Köszönöm.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
A férjemmel töltöttem 2 éjszakát itt. Ez a szálloda minden igényünket kielégített. A szobák felszereltsége, mérete, tisztasága kifogástalan. A wellness részlegük minden eddigieket számunkra felül múlt, hőfokát, medence méretét is figyelembe véve. Az éttermük, az étel választékuk, a személyzet ez eddig látogatottak közül a legjobb volt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a családommal a szállodában. Már a megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak. A szoba amit kaptunk nagyon kényelmes, szép és tiszta volt. Külön szeretném kiemelni a szálloda személyzetét, mindenki kedves, rendkívül udvarias és nagyon segítőkész. Az étterem kifogástalan, az ételek kiválóak, a svédasztal nagyon bőséges és választékos.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szoba pont a konyha fölött volt. Kora reggeltől késő estig nem lehetett pihenni.Többszöri panasz ellenében recepciós hölgyek elnézésen túl semmit nem tettek a megoldás érdekében. Három éjszakát teljes áron kellett kifizetni ráadásul még a szoba superior volt. Ha valaki itt akar megszállni a második emeletet mesze kerülje el.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szobában és a fürdőszobában hangyák járkáltak. Nem volt igazi meleg víz, csak langyoska, ami rontotta a komfortérzetemet. Fáztunk a szobában is.
Az ételek az ünnepek alatt nagyon finomak voltak, de másnap erősen romlott a kínálat, de még így is finom volt minden.

Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.09.17-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 62.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.229 - 15.537,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.04. - 2019.12.20.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Prima Villa 1 Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló nyugodt negyedében, a fürdőövezetben található Prima Villa 1,...
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Szent karácsonyi ünnepi ajánlat (min. 5 éj)
Aqua Palace élmény ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX