Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 25.

Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
16. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Akciós csomagok

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

Silver Hotel Hajdúszoboszló képei

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
3 éjszakát töltöttünk a Silver hotelben. Minden várakozásunkat felülmúlta. A szobák (és az egész szálloda) kényelmesek és tiszták voltak, a kilátás a városra nézett a 6. emeletről, ahova természetesen lifttel közlekedtünk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Kezdem a pozitívumokkal (abból több van). Megérkezésünkkor-utána is- a személyzet tökéletesen udvarias és segítőkész volt. A szoba tökéletes volt(légkondi,állítható ágy,Tv elegendő csatornával,minibár, törölközők,köntösök bekészítve stb. )A Wellnes-részleg is igényes, minden igényt kielégítő.

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Érdekes és negatív tapasztalat, hogy már az érkezés pillanatában kérik kifizetni a szállást és a választott ellátást. Bejelentőlap személyenként és nem szobánként tölteni ki, a kisgyermek esetében is. :( . Az utolsó vacsoránál, már egy cédulán jelezték, hogy lehet már ma este is fizetni a fogyasztásokat, ugyanakkor a minibárt reggel regelizésünk alatt, de még a kijelentkezés előtt zárják le korlázozva ezzel a fogyasztási lehetőségünket.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakára mentünk, több család. A mi szobánkban 2 felnőtt, 2 gyerek volt. A felnőtt ágyak szenzációsak,motorosan állítható. Ami negatív volt röviden:
- előre kérték a teljes díjat, érkezéskor, félpanzió egy éjszakáért 62. 000. -Ft volt. - a reggelinél az 5 éves fiamnak elvittem szalvétában egy megkezdett fél kiflit, az ajtóban álló hölgy kérdőre vonta a feleségemet, hogy miért viszi el az étteremből a fél kiflit.
Válasz az értékelésre - 2020. március 17.
Kedves Vendégünk!

Nem kért tőlünk választ, de mégis szeretnénk pár mondatban reagálni véleményére.
Elnézését kérjük, ha az étteremben nem megfelelően lett megszólítva, de több helyen jelezzük vendégeinknek, hogy ételt nem lehet kivinni éttermünkből.
A minibár lezárásánál nem kifigyelték Önöket kollégáink, hanem minden délelőtt le kell azt zárniuk és ellenőrizniük elutazás előtt.
Silver Hotel, értékesítési vezető

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Tisztelt Vancsisin Sándor! A Hotel két wellness részlegéről minden esetben tájékoztatjuk a vendégeinket. Így a szobaválasztásnál figyelembe vehetik, hogy a téli időszakban az Új épületi szobák közül választanak-e, amennyiben a kinti medencéket kedvelik inkább. Nyáron szállodánk Magyarországon egyedüliként 10 medencét kínál!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Csobán Sándor! Nagyon szépen köszönjük elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás.
A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot
el ne engedjék.

Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Kiss János! Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést! Külön köszönjük Gonda Attila világ- és olimpiai bajnok mesterszakácsunkra vonatkozó elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Kiváló ár/érték arányú szolgáltatást kaptam a néhány nap alatt. Kellemes környezet, kedves és segítőkész személyzet, tisztaság és aktív időtöltésre alkalmas lehetőség. Finom ételek és az azt követő hosszú séták a város szívében tették igazán pihentetővé az ittartózkodásomat. Köszönöm.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Simon Ferenc! Köszönjük elismerő szavait! Reméljük, újra vendégeink között üdvözölhetjük Önt!
A Hotel Vezetősége

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Rendszeres szálloda "lakó" vagyok,van viszonyítási alapom. Összességében mindennel nagyon elégedett vagyok, kivétel a szoba, amely az első emeleten a közvetlenül a konyha felett helyezkedett el, így reggel 6 órától este 10 óráiig közvetlen és igen halható információval rendelkeztünk az az ott zajló eseményekről.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Zolnai József! Köszönöm az elismerő szavakat. A konyha az első emeleten helyezkedik el, ezért lehetőség szerint igyekszünk vendégeinket a harmadik emeleten, illetve feljebb elhelyezni. Sajnálom, hogy rendeléskor valószínűleg a második emeleten volt már csak az Önök által kiválasztott szobatípusból.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
. . . és majdnem tökéletes! A család meglepetésként ajándéknak szánt neten megrendelt és kifizetett masszázs szolgáltatást a szálloda "elfelejtette" viszont reklamálásra korrigálta azt. Nem szerencsés az étkezéshez az asztalfoglalás mert szánalmasan mutat a tele tányérral üres, megterített , de lefoglalt asztal mellett ülőhelyet kereső vendég.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Jenei Sándor! Remélem összességében kellemes élménnyel távoztak szállodánkból. Minden vendégigényt igyekszünk kielégíteni, ezért volt olyan sok előzetesen foglalt asztal. Az elhibázott masszázsmegrendelés miatt elnézést kérünk, de kollégáink igyekeztek gyorsan kijavítani a hibát. Köszönjük a megértését! Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 21.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 23.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.09.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 36.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 10.587 - 26.996,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.133,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX