Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 25.

Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
16. helyezett Észak Alföldön - 657 szállás közül

Akciós csomagok

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

Silver Hotel Hajdúszoboszló képei

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Remek hely, ár-érték arányban a legjobb szolgáltatást nyújtja.Udvarias segítőkész személyzet.Az ételek választékosak voltak.Odafigyeltek az ételallergiára így volt glutténmentes-laktozmentes étel is valamint finom volt a cukormentes sütemény

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A szállodában első alkalommal jártunk, az előzetes információkkal összhangban kellemesnek találtuk az ott tartózkodásunkat. Szerencsére ebben az októberi nyárias hőmérsékletek is közrejátszottak.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Emailos reklámban találtam a szállásra. Szép, könnyen megközelíthető helyen van. Két részből áll a szállás és a wellness rész is. Szerinterm a 4 csillag elég túlzó a helyre. Kedves a személyzet, jók és bőségesek az ételek. Széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendéget. A régi részen egy nagy kinti medence van, a bentiek inkább egy családi házba valók, nagyon kicsik és elég gyenge az élmény ellátottsága.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Könnyen megközelíthető, tiszta szoba, udvarias személyzet, finom- változatos ételek. A lift kicsit kicsi, és tévedős (más emeleten állt meg). A fürdőszoba apró. A pótágy nagyon kényelmetlen, illetve az ágyon a műanyag lepedő elcsúszkál! A saját welness (medencék) nyitva tartása rövid (19-ig).

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
60. szülinapomra kaptam egy utalványt amit 9 szállodába lehetett felhasználni. Nos én nagyon jól választottam a Silver Hotelt! ! A fogadtatás, a tájékoztatás, mind kifogástalan volt. Az új épület szárnyba kaptunk szobát, ami tágas, tiszta, szép és kényelmes volt. Talán egy kicsit puha volt az ágy, de ez nem zavarta meg a pihenésünket.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész, azonban a szobák takarítása hagy kívánni valót maga után, különösen a fürdőszobáé és a klíma-berendezésé.

linda59 TOP szállásértékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Nem véletlen, hogy 2015 óta minden évben elnyeri az Év Szállása rangos elismerést. Valóban szuper a Hotel Silver. Én már kb. 10 éve minden évben ellátogatok ide egyedül vagy családdal, de még sosem ért csalódás. Itt minden a vendégekért van, udvarias, figyelmes kiszolgálás, tisztaság, kényelem, finom, változatos ételek.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A Szálloda által kínált medence(Nagy medence)jég hideg volt. A Recepció által érdeklődtünk a gyermek-medencékkel kapcsolatban. Mivel Budapestről érkeztünk ezt el is fogadtuk annak reményében hogy ez csoda jó lesz. Elmondás szerint kevert víz található a medencében és így tökéletes a hőmérséklete. . . .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
A Wellness szolgáltatások kiválóak. Kellemes környezet, csak a galambok zavaróak néha. A város csodálatos nyugodt tökéletes néhány napos kikapcsolódásra. Évek óta visszajárunk ide.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Most voltam először Hajdúszoboszlón, nagyon jól éreztem magam. A külső medence körül kicsit túlzsúfoltak voltak a napozóágyak, de egyébként rend és tisztaság volt. A vízi bár remek, a felszolgálók udvariasak. A szakácsnak külön köszönet, nagyon finom az étel. Köszönöm.

Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 34.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Villa Toscana
Érvényes: 2020.11.12-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 49.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 66.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 10.463 - 16.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Silver Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.760 - 18.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.24-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló immáron 70 éve, a hévíz felszínre törése óta fogad gyógyulni és fürdőzni...
Őszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX