Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 25.

Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

11. helyezett a 297 hajdúszoboszlói szállás közül
16. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

Silver Hotel Hajdúszoboszló képei

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus elején voltunk barátokkal egy jó nyaralás reményében. De tévedtünk. Kezdjük az elején. Érkezéskor elkérik a teljes nyaralás összegét még nem voltam olyan helyen ahol így csinálják már ekkor feltűnhetett volna valami. Elfoglaltuk a szobánkat semmi különös 2 különálló szoba. Mondjuk lemegyünk a wellneszbe. Belül 1 kis barna víz odakinn gyönyörű medence.
Válasz az értékelésre - 2020. november 24.
Tisztelt Volt Vendégünk!

Sajnáljuk, hogy ennyire negatív tapasztalattal távoztak szállodánkból. Nem mentség a kollégák részéről, de augusztusban szerencsére nagyon telítve volt szállodánk, ezáltal azonban mindenki le volt terhelve. Elnézést kérünk az olykor durva, nem megfelelő viselkedésük miatt.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. Mi az újabb szárnyban voltunk, hidromasszázs kádas erkélyes szuperior szobában. Az épület és a szoba tisztasága kifogástalan volt, habár a fürdőszobában egy kicsit sok a vízkő lerakódás, de még elviselhető. A szoba berendezése átlagos szállodai, semmi különleges, de kellemes.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a Silver hotelben. Minden várakozásunkat felülmúlta. A szobák (és az egész szálloda) kényelmesek és tiszták voltak, a kilátás a városra nézett a 6. emeletről, ahova természetesen lifttel közlekedtünk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Kezdem a pozitívumokkal (abból több van). Megérkezésünkkor-utána is- a személyzet tökéletesen udvarias és segítőkész volt. A szoba tökéletes volt(légkondi,állítható ágy,Tv elegendő csatornával,minibár, törölközők,köntösök bekészítve stb. )A Wellnes-részleg is igényes, minden igényt kielégítő.

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Érdekes és negatív tapasztalat, hogy már az érkezés pillanatában kérik kifizetni a szállást és a választott ellátást. Bejelentőlap személyenként és nem szobánként tölteni ki, a kisgyermek esetében is. :( . Az utolsó vacsoránál, már egy cédulán jelezték, hogy lehet már ma este is fizetni a fogyasztásokat, ugyanakkor a minibárt reggel regelizésünk alatt, de még a kijelentkezés előtt zárják le korlázozva ezzel a fogyasztási lehetőségünket.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakára mentünk, több család. A mi szobánkban 2 felnőtt, 2 gyerek volt. A felnőtt ágyak szenzációsak,motorosan állítható. Ami negatív volt röviden:
- előre kérték a teljes díjat, érkezéskor, félpanzió egy éjszakáért 62. 000. -Ft volt. - a reggelinél az 5 éves fiamnak elvittem szalvétában egy megkezdett fél kiflit, az ajtóban álló hölgy kérdőre vonta a feleségemet, hogy miért viszi el az étteremből a fél kiflit.
Válasz az értékelésre - 2020. március 17.
Kedves Vendégünk!

Nem kért tőlünk választ, de mégis szeretnénk pár mondatban reagálni véleményére.
Elnézését kérjük, ha az étteremben nem megfelelően lett megszólítva, de több helyen jelezzük vendégeinknek, hogy ételt nem lehet kivinni éttermünkből.
A minibár lezárásánál nem kifigyelték Önöket kollégáink, hanem minden délelőtt le kell azt zárniuk és ellenőrizniük elutazás előtt.
Silver Hotel, értékesítési vezető

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Tisztelt Vancsisin Sándor! A Hotel két wellness részlegéről minden esetben tájékoztatjuk a vendégeinket. Így a szobaválasztásnál figyelembe vehetik, hogy a téli időszakban az Új épületi szobák közül választanak-e, amennyiben a kinti medencéket kedvelik inkább. Nyáron szállodánk Magyarországon egyedüliként 10 medencét kínál!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Csobán Sándor! Nagyon szépen köszönjük elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás.
A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot
el ne engedjék.

Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Kiss János! Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést! Külön köszönjük Gonda Attila világ- és olimpiai bajnok mesterszakácsunkra vonatkozó elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Kiváló ár/érték arányú szolgáltatást kaptam a néhány nap alatt. Kellemes környezet, kedves és segítőkész személyzet, tisztaság és aktív időtöltésre alkalmas lehetőség. Finom ételek és az azt követő hosszú séták a város szívében tették igazán pihentetővé az ittartózkodásomat. Köszönöm.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Simon Ferenc! Köszönjük elismerő szavait! Reméljük, újra vendégeink között üdvözölhetjük Önt!
A Hotel Vezetősége

Silver Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.651 - 25.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.02.05. - 2022.01.02.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, fitnesz terem használattal, parkolással, internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.184 - 15.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Hotel Rudolf
2021.04.02. - 2021.12.31.
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, parkolás,Wi-Fi internet elérhetőség,
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös bekészítéssel
2021.02.01. - 2022.01.31.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.807 - 10.756,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
2021.02.01. - 2021.12.31.
Márvány Panzió
6 nap/5 éjszaka 7.499,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal
Érvényes: 2021.06.10-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.720 - 23.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny használattal
Érvényes: 2022.01.10-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Valentin nap ajándékba (min. 2 éj)
Nyugdíjas napok (min. 4 éj)

HajdúszoboszlóX