Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 25.

Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül
16. helyezett Észak Alföldön - 661 szállás közül

Akciós csomagok

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

Silver Hotel Hajdúszoboszló képei

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás.
A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot
el ne engedjék.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Kiváló ár/érték arányú szolgáltatást kaptam a néhány nap alatt. Kellemes környezet, kedves és segítőkész személyzet, tisztaság és aktív időtöltésre alkalmas lehetőség. Finom ételek és az azt követő hosszú séták a város szívében tették igazán pihentetővé az ittartózkodásomat. Köszönöm.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Rendszeres szálloda "lakó" vagyok,van viszonyítási alapom. Összességében mindennel nagyon elégedett vagyok, kivétel a szoba, amely az első emeleten a közvetlenül a konyha felett helyezkedett el, így reggel 6 órától este 10 óráiig közvetlen és igen halható információval rendelkeztünk az az ott zajló eseményekről.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
. . . és majdnem tökéletes! A család meglepetésként ajándéknak szánt neten megrendelt és kifizetett masszázs szolgáltatást a szálloda "elfelejtette" viszont reklamálásra korrigálta azt. Nem szerencsés az étkezéshez az asztalfoglalás mert szánalmasan mutat a tele tányérral üres, megterített , de lefoglalt asztal mellett ülőhelyet kereső vendég.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás és az étkezés nagyon jó volt. Talán lehetne kedvezményes belépőt adni a welnes fürdőbe, hisz ha kis gyerekkel érkezünk őket a gyógyfürdőbe nem lehet sokáig bevinni, illetve a pezsgő fürdő jó lenne ha folyamatosan üzemelne, mert sok a vendég és nem jut mindenkinek. A kinti medencénél ua.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, az étkezéssel, a személyzettel, a gyógyvizes medencékkel Egyedül az edzőteremben volt egy kis hiány. A kisebb súlyzók nem voltak ott, gondolom eltűntek.

Ennek ellenére általában nagyon elégedettek voltunk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Ilyen tökéletes éttermi szolgáltatással még nem találkoztam a Magyarországon, bőséges változatos kínálat, szinte sohasem fogyott ki az étel, s nagyon finomak voltak. Ami kicsit nem tetszett kevés volt a nyugágy, illetve volt aki reggel lefoglalta s csak délután ment le (nem magyarok voltak)

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Remek hely, ár-érték arányban a legjobb szolgáltatást nyújtja.Udvarias segítőkész személyzet.Az ételek választékosak voltak.Odafigyeltek az ételallergiára így volt glutténmentes-laktozmentes étel is valamint finom volt a cukormentes sütemény

Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.18-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 44.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 69.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 18.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Silver Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Húsvéti kényeztetés (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX