Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 25.

Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
16. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Akciós csomagok

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

Silver Hotel Hajdúszoboszló képei

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Egy éjszakára mentünk, több család. A mi szobánkban 2 felnőtt, 2 gyerek volt. A felnőtt ágyak szenzációsak,motorosan állítható. Ami negatív volt röviden:
- előre kérték a teljes díjat, érkezéskor, félpanzió egy éjszakáért 62. 000. -Ft volt. - a reggelinél az 5 éves fiamnak elvittem szalvétában egy megkezdett fél kiflit, az ajtóban álló hölgy kérdőre vonta a feleségemet, hogy miért viszi el az étteremből a fél kiflit.
Válasz az értékelésre - 2020. március 17.
Kedves Vendégünk!

Nem kért tőlünk választ, de mégis szeretnénk pár mondatban reagálni véleményére.
Elnézését kérjük, ha az étteremben nem megfelelően lett megszólítva, de több helyen jelezzük vendégeinknek, hogy ételt nem lehet kivinni éttermünkből.
A minibár lezárásánál nem kifigyelték Önöket kollégáink, hanem minden délelőtt le kell azt zárniuk és ellenőrizniük elutazás előtt.
Silver Hotel, értékesítési vezető

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Tisztelt Vancsisin Sándor! A Hotel két wellness részlegéről minden esetben tájékoztatjuk a vendégeinket. Így a szobaválasztásnál figyelembe vehetik, hogy a téli időszakban az Új épületi szobák közül választanak-e, amennyiben a kinti medencéket kedvelik inkább. Nyáron szállodánk Magyarországon egyedüliként 10 medencét kínál!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Csobán Sándor! Nagyon szépen köszönjük elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás.
A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot
el ne engedjék.

Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Kiss János! Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést! Külön köszönjük Gonda Attila világ- és olimpiai bajnok mesterszakácsunkra vonatkozó elismerő szavait!
Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Kiváló ár/érték arányú szolgáltatást kaptam a néhány nap alatt. Kellemes környezet, kedves és segítőkész személyzet, tisztaság és aktív időtöltésre alkalmas lehetőség. Finom ételek és az azt követő hosszú séták a város szívében tették igazán pihentetővé az ittartózkodásomat. Köszönöm.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Simon Ferenc! Köszönjük elismerő szavait! Reméljük, újra vendégeink között üdvözölhetjük Önt!
A Hotel Vezetősége

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Rendszeres szálloda "lakó" vagyok,van viszonyítási alapom. Összességében mindennel nagyon elégedett vagyok, kivétel a szoba, amely az első emeleten a közvetlenül a konyha felett helyezkedett el, így reggel 6 órától este 10 óráiig közvetlen és igen halható információval rendelkeztünk az az ott zajló eseményekről.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Zolnai József! Köszönöm az elismerő szavakat. A konyha az első emeleten helyezkedik el, ezért lehetőség szerint igyekszünk vendégeinket a harmadik emeleten, illetve feljebb elhelyezni. Sajnálom, hogy rendeléskor valószínűleg a második emeleten volt már csak az Önök által kiválasztott szobatípusból.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
. . . és majdnem tökéletes! A család meglepetésként ajándéknak szánt neten megrendelt és kifizetett masszázs szolgáltatást a szálloda "elfelejtette" viszont reklamálásra korrigálta azt. Nem szerencsés az étkezéshez az asztalfoglalás mert szánalmasan mutat a tele tányérral üres, megterített , de lefoglalt asztal mellett ülőhelyet kereső vendég.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Jenei Sándor! Remélem összességében kellemes élménnyel távoztak szállodánkból. Minden vendégigényt igyekszünk kielégíteni, ezért volt olyan sok előzetesen foglalt asztal. Az elhibázott masszázsmegrendelés miatt elnézést kérünk, de kollégáink igyekeztek gyorsan kijavítani a hibát. Köszönjük a megértését! Üdvözlettel: a Hotel Vezetősége

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás és az étkezés nagyon jó volt. Talán lehetne kedvezményes belépőt adni a welnes fürdőbe, hisz ha kis gyerekkel érkezünk őket a gyógyfürdőbe nem lehet sokáig bevinni, illetve a pezsgő fürdő jó lenne ha folyamatosan üzemelne, mert sok a vendég és nem jut mindenkinek. A kinti medencénél ua.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Ősz Béláné Borika!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Sajnos a Hungarospa fürdőkomplexumba nem tudunk kedvezményes belépőt adni, nincs ilyen jellegű szerződésünk. Jellemzően csak a téli időszakban mennek át a gyerekes családok az élményfürdőbe, mert nyáron a kisgyerekkel érkezők is megtalálják a nekik való szabadtéri medencéket a szállodánk wellness kínálatában.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, az étkezéssel, a személyzettel, a gyógyvizes medencékkel Egyedül az edzőteremben volt egy kis hiány. A kisebb súlyzók nem voltak ott, gondolom eltűntek.

Ennek ellenére általában nagyon elégedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Szirákiné Ilona! Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: a Hotel vezetősége

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Ilyen tökéletes éttermi szolgáltatással még nem találkoztam a Magyarországon, bőséges változatos kínálat, szinte sohasem fogyott ki az étel, s nagyon finomak voltak. Ami kicsit nem tetszett kevés volt a nyugágy, illetve volt aki reggel lefoglalta s csak délután ment le (nem magyarok voltak)
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Varga János! Nagyon szépen köszönjük pozitív visszajelzését. Szeretettel várjuk vissza!

Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.07.11-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.324 - 17.384,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2021.01.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.904 - 13.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 21.000 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 24.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.10-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX