Ottó és Renáta: 2 éjszaka Hajdúszoboszlón - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
10. helyezett a 290 hajdúszoboszlói szállás közül

2 éjszaka Hajdúszoboszlón

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Könnyen megközelíthető, tiszta szoba, udvarias személyzet, finom- változatos ételek. A lift kicsit kicsi, és tévedős (más emeleten állt meg). A fürdőszoba apró. A pótágy nagyon kényelmetlen, illetve az ágyon a műanyag lepedő elcsúszkál! A saját welness (medencék) nyitva tartása rövid (19-ig).

Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni Ottó és Renáta felhasználót?    Igen

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2019. szeptember 17.
Emailos reklámban találtam a szállásra. Szép, könnyen megközelíthető helyen van. Két részből áll a szállás és a wellness rész is. Szerinterm a 4 csillag elég túlzó a helyre. Kedves a személyzet, jók és bőségesek az ételek. Széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendéget. A régi részen egy nagy...

2019. augusztus 31.
60. szülinapomra kaptam egy utalványt amit 9 szállodába lehetett felhasználni. Nos én nagyon jól választottam a Silver Hotelt!! A fogadtatás, a tájékoztatás, mind kifogástalan volt. Az új épület szárnyba kaptunk szobát, ami tágas, tiszta, szép és kényelmes volt. Talán egy kicsit puha volt az...

2019. augusztus 13.
Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész, azonban a szobák takarítása hagy kívánni valót maga után, különösen a fürdőszobáé és a klíma-berendezésé.

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2019-12-23
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27