SGéza: Kipróbáltuk a Hotel Silvert (is). - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
10. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Kipróbáltuk a Hotel Silvert (is).

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A szállodában első alkalommal jártunk, az előzetes információkkal összhangban kellemesnek találtuk az ott tartózkodásunkat. Szerencsére ebben az októberi nyárias hőmérsékletek is közrejátszottak.

Szeretnéd követni SGéza felhasználót?    Igen

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2019. október 23.
Remek hely, ár-érték arányban a legjobb szolgáltatást nyújtja.Udvarias segítőkész személyzet.Az ételek választékosak voltak.Odafigyeltek az ételallergiára így volt glutténmentes-laktozmentes étel is valamint finom volt a cukormentes sütemény

2019. szeptember 17.
Emailos reklámban találtam a szállásra. Szép, könnyen megközelíthető helyen van. Két részből áll a szállás és a wellness rész is. Szerinterm a 4 csillag elég túlzó a helyre. Kedves a személyzet, jók és bőségesek az ételek. Széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendéget. A régi részen egy nagy...

2019. szeptember 6.
Könnyen megközelíthető, tiszta szoba, udvarias személyzet, finom- változatos ételek. A lift kicsit kicsi, és tévedős (más emeleten állt meg). A fürdőszoba apró. A pótágy nagyon kényelmetlen, illetve az ágyon a műanyag lepedő elcsúszkál! A saját welness (medencék) nyitva tartása rövid (19-ig).

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Szilveszter  (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 34.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.760 - 18.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2020-12-24