Gorog2021: Silver Hotel - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
11. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül

Silver Hotel

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Remek hely, ár-érték arányban a legjobb szolgáltatást nyújtja.Udvarias segítőkész személyzet.Az ételek választékosak voltak.Odafigyeltek az ételallergiára így volt glutténmentes-laktozmentes étel is valamint finom volt a cukormentes sütemény

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Gorog2021 felhasználót?    Igen

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2019. október 31.
Ilyen tökéletes éttermi szolgáltatással még nem találkoztam a Magyarországon, bőséges változatos kínálat, szinte sohasem fogyott ki az étel, s nagyon finomak voltak. Ami kicsit nem tetszett kevés volt a nyugágy, illetve volt aki reggel lefoglalta s csak délután ment le (nem magyarok voltak)

2019. október 22.
A szállodában első alkalommal jártunk, az előzetes információkkal összhangban kellemesnek találtuk az ott tartózkodásunkat. Szerencsére ebben az októberi nyárias hőmérsékletek is közrejátszottak.

2019. szeptember 17.
Emailos reklámban találtam a szállásra. Szép, könnyen megközelíthető helyen van. Két részből áll a szállás és a wellness rész is. Szerinterm a 4 csillag elég túlzó a helyre. Kedves a személyzet, jók és bőségesek az ételek. Széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendéget. A régi részen egy nagy...

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 36.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.760 - 18.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2020-12-24