makutsi: Nagyszerű hétvége a Silver Hotelban, Hajdúszoboszlón. - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
9. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül

Nagyszerű hétvége a Silver Hotelban, Hajdúszoboszlón.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, az étkezéssel, a személyzettel, a gyógyvizes medencékkel Egyedül az edzőteremben volt egy kis hiány. A kisebb súlyzók nem voltak ott, gondolom eltűntek.

Ennek ellenére általában nagyon elégedettek voltunk.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni makutsi felhasználót?    Igen

2020. február 19. - Silver Hotel válasza makutsi értékelésére:
Kedves Szirákiné Ilona! Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel: a Hotel vezetősége
Lévay Enikő (Silver Hotel)
Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2020. január 20.
Kicsi a föépület belsö medencéje kintimedence csak az uj szárnyban van amihez köntösben kell átmenni. A kinti medencénél nincs bár .A szobában nemlehetet pihenni merthangos alift valamint az alatta lévő konyhábol folyamatosan hangos zajok jöttek fel.

2020. január 13.
A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Sajnos ott tartózkodásunk alatt a szomszédok zavartak a pihenésben, illetve az ágy egy kicsit lehetne kényelmesebb.Ettől a 2 dologtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat.

2020. január 5.
A személyzet hozzáállása kiváló, udvarias készséges gyors reagálás. A konyhájuk szuper mennyiségre és minőségre egyaránt. A főszakácsot el ne engedjék.

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-29
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.190 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2020-12-24